Charlie Sheen oskarżony o zgwałcenie 13-latka. Szokujące doniesienia bliskiego przyjaciela gwiazdora

"National Enquirer" poinformował, że Charlie Sheen, amerykański aktor filmowy i telewizyjny zgwałcił Coreya Haima, gdy ten miał 13 lat. Szczegóły całej sytuacji opisał tabloidowi bliski przyjaciel gwiazdora.

"Charlie Sheen zgwałcił Coreya Haima" - taka informacja zelektryzowała właśnie Amerykę. Podał ją we wtorek amerykański tabloid "National Enquirer". Aktor, który kilka lat temu w jednym z wywiadów wyznał, że jest zarażony wirusem HIV, według doniesień magazynu, miał napastować Haima na planie filmu "Lucas", gdy ten miał 13 lat.

Jak donosi "National Enquirer", Sheen miał poczęstować nastolatka narkotykami, a następnie zmusił go do seksu analnego.

Haim powiedział mi, że uprawiał seks z Sheenem, kiedy filmowali 'Lucasa'. Powiedział, że był to seks analny. Corey mówił też, że po tym wydarzeniu Sheen stał się bardzo chłodny i nie chciał mieć z nim nic wspólnego. Kiedy Corey próbował do niego zagadywać, ten go ignorował - wyznał tygodnikowi były aktor i bliski przyjaciel Haima, Dominick Brascia.

Tabloid podkreśla, że informacje uzyskane od mężczyzny pokrywają się także z innymi ich źródłami. 

Corey był tak zdezorientowany tym doświadczeniem seksualnym, że podobnie jak wiele ofiar, aż w końcu zaczął wierzyć, że jest 'zakochany' w swoim prześladowcy - dodaje kolejny informator.

Kilka lat później, gdy Haim był już dorosły przyznał, że ponownie uprawiał seks z Charlie Sheenem.

Twierdził, że mu się nie podobało i że w końcu 'wyleczył się' z Charliego. Powiedział, że Charlie to frajer - opowiada w 'National Enquirer' Brascia.

Haim, który zmarł w 2010 roku na zapalenie płuc, przed śmiercią miał nazywać Sheena swoim "oprawcą".

Charlie Sheen na razie nie skomentował tych doniesień. Warto jednak podkreślić, że ten tabloid nie zawsze podaje prawdziwe informacje. Ostatnio donosił, że księżna Camilla umiera, choć ta czuje się bardzo dobrze. Ponadto przerabiał zdjęcia Angeliny Jolie, tak, by ta wyglądała na niewiarygodnie szczupłą. Do sprawy więc wrócimy.

MM

Kolejna kobieta oskarża Dustina Hoffmana

Więcej o:
Komentarze (105)
Charlie Sheen oskarżony o zgwałcenie 13-latka. Sensacyjne doniesienia bliskiego przyjaciela gwiazdora
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 111 razy 97

  Jeśli wiecie, że tabloid jest znany z podawania sensacyjnych i nieprawdziwych informacji, dlaczego powtarzacie te niesprawdzone brudy?

 • Gość: lwowski żulik

  Oceniono 69 razy 61

  Nagle się okazuje, że w tym Hollywood wszyscy wszystkich gwałcą i każdy każdego molestuje.

 • xouveyer11

  Oceniono 32 razy 28

  Jeśli źródło jest niespecjalnie wiarygodne to po kija dajecie to na czołówce z sensacyjnym tytułem? Czy ja wchodzę na portal GW, czy na portal goownianego tabloidu???

 • mionemico

  Oceniono 21 razy 21

  Tabloid jest znanym kłamcą i podaje co chwila kłamliwe informacje ale i tak je przedrukujemy bo..... my wcale nie jesteśmy od nich lepsi ;)

 • Gość: praktyk

  Oceniono 16 razy 14

  Czy nie byłoby łatwiej (i krócej), aby napisały aktorki i aktorzy którzy NIE BYLI molestowani? Bo to, co teraz się dzieje to jest już nudne...

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 13

  Nie wiem, czy to zrobił, ale faktem jest, że bił swoją byłą żonę, więc przemoc mu nieobca :-(

 • Gość: Roziu

  Oceniono 22 razy 12

  Powinni aresztować w USA wszystkich muzyków, którzy przez lata po koncertach "molestowali" i "wykorzystywali" dziewczyny, które pchały im się do łóżka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX