Magda Gessler i Michel Moran byli przyjaciółmi. Teraz wojna? Ona pokazała wymowny film. Mamy też komentarz jej menedżera

Magda Gessler i Michel Moran dotąd byli uważani za zgrany duet. Teraz toczą ze sobą wojnę? Gessler podsumowała to filmem.

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd TVN-u. Jej "Kuchenne rewolucje" to nie tylko kura znosząca stacji złote jaja, ale też i program, który wywindował Gessler na pozycję jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak informuje "Fakt", Michel Moran, uważany dotąd za wielkiego przyjaciela restauratorki, jest zazdrosny o jej osiągnięcia. Ich wspólna praca na planie "MasterChefa" miała z tego powodu zamienić się w koszmar.

Michel nie szczędził Magdzie złośliwości gdy widział, że niektórzy dbają o jej fryzurę, makijaż, a nawet samopoczucie. Michel dał do zrozumienia, że nie podoba mu się, że wszędzie chodzi za nią jej sztab. Do tego podważał jej autorytet - czytamy.

Ile jest prawdy w plotkach o wojnie między Magdą Gessler i Michelem Moranem?

W ogóle nie ma w tym prawdy - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Jacek Lotycz, menedżer restauratorki. - Ludzie sobie wymyślają różne rzeczy. Jedno drugiemu nie wchodzi w drogę, a jak się gdzieś spotykają jest miło, przyjacielsko - mówił.

Lotycz zastanawia się także, czy ktoś po prostu nie odczytał źle lub nie wyolbrzymił jakiegoś zdarzenia na planie "MasterChefa".

Na planie wiadomo, że jeżeli kręci się po 10 godzin dziennie przez 2 miesiące to trudno się przez cały czas uśmiechać. Tak jak w domu, w rodzinie: czasami jest krótkie spięcie, wymiana zdań - mówił.

Burza w szklance wody? Na to wygląda. Słowa swojego menedżera potwierdza także sama Gessler, która na Facebooku opublikowała wymowne wideo na którym pozuje wspólnie z Michelem Moranem.

Podobno się nie lubimy... co Wy NATO? MasterChef - napisała obok.

Właśnie: co Wy na to?

JZ

Więcej o:
Komentarze (18)
Magda Gessler i Michel Moran byli przyjaciółmi. Teraz wojna? "Podważał jej autorytet". Jest wymowny film
Zaloguj się
 • Gość: ginztonickiem

  Oceniono 12 razy 10

  chyba bym musiał popełnić samobójstwo, gdyby się okazało, że Gesler nie lubi się z Moreną

 • Gość: KIX

  Oceniono 10 razy 4

  sral to pies

 • Gość: bbc

  Oceniono 7 razy 3

  MG to szczyt brzydoty, tandety i wszystkiego co odstrasza mężczyznę od kobiety razem wzięte !!!

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 3 razy 3

  Prawdę i tak znają tylko oni! :P

 • Oceniono 6 razy 2

  Gesslerowej sodówa padła ma głowę. Wygląda ostatnimi czasy jakby ją żywcem wyjęli z "Muppet Show". Nie wiem po co ludzie w ogóle zapraszają do swoich knajp to stare, wulgarne babsko.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 3 razy 1

  te mordy bucobrytów powieście sobie w kiblu

 • kwiatekkk

  Oceniono 3 razy 1

  Jak to dobrze, że ta wiadomość nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

 • Zbigniew Lisowski

  0

  A widać to było w niedzielę jak oceniali michel zkrytykował a magda pochwaliła i to było widać i słychać w jaki sposób jak dlamnie coś jest nie tak ,jest jakaś wojna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX