Farna pokazała zwiastun filmu o sobie. Jest fragment z jej ślubu. I to najlepszy! Zobaczcie gorący pocałunek młodej pary

Ewa Farna we wrześniu tego roku stanęła na ślubnym kobiercu. Dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądał gorący pocałunek młodej pary.

Ewa Farna podzieliła się ze swoim fanami zwiastunem filmu o dość oryginalnym tytule "Skazana na busa". Jest to dokument opowiadający o życiu artystki - tym na scenie, jak i również poza nią. Film powstał specjalnie na 10-lecie jej kariery. 

W zwiastunie możemy zobaczyć bardzo krótki fragment z niedawnego ślubu piosenkarki. Ale za to jaki! Widzimy jeden z najbardziej gorących i romantycznych momentów, czyli pocałunek zakochanej młodej pary.

ZOBACZ POCAŁUNEK MŁODEJ PARY>>>>>>

Ewa Farna mężatką została we wrześniu tego roku. Radosną nowiną pochwaliła się na swoich profilach społecznościowych. Wydarzenie trzymane było w tajemnicy przed mediami. Piosenkarka wyszła za mąż za Martina, z którym była 4 lata w związku. Tutaj możecie zobaczyć delikatną i skromną obrączkę szczęśliwej mężatki.
AG

Więcej o:
Komentarze (5)
Ewa Farna "Skazana na busa". Fragment z jej ślubu. Gorący pocałunek młodej pary
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kasia

  0

  Co za ego i samozachwyt. Jeszcze to nawiązanie do Ryśka. Wstyd. Robi z siebie gwiazdę jakby była co najmniej Whitney Houston. Udaje skromnisie, niby nic os ślubie nie mówiła bo taka skromna. Pozerka. Tak, pamiętam jak wsiadła do samochodu pijana i dla mnie jest osobą która potencjalnie mogła kogoś zabić. Poza tym jej mąż się puścił z prostytutką (nie jakiś inny facet jak nie którzy poprawiają, tylko właśnie ten gostek). Świetny wzór dla fanek.

 • Gość: wieśniak Bazyli

  Oceniono 6 razy 0

  Żałosna wyjącą dwudziestoparoletnia panna. Trochę pokory. Film o tej pseudo gwiazdce bije samouwielbienie nawet tych difek z warszar whor

 • Gość: Hsg

  Oceniono 1 raz -1

  Fajna młoda i szczęśliwa, fajnie ze chłopakowi obojetne czy chuda, czy zgrabna , czy zbyt pulpecik . Znają sie i kochają od lat, fajn ludzie , pozytywni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX