Gessler w nowym programie: "Marchewki służą w zakonach ZA WIBRATORY". A potem jeszcze lepiej. Ktoś tu chyba odleciał

Magda Gessler to dziś najbardziej rozchwytywana celebrytka kulinarna w kraju. Właśnie dostała nowy program. Już jego zapowiedź pokazuje, że będzie pieprznie!

W niedzielę będziemy mogli podziwiać Magdę Gessler w nowym programie. Wystarczy obejrzeć zapowiedź premierowego odcinka, żeby się przekonać, że będzie ciekawie i zdecydowanie gorąco. I to nie tylko z powodu wysokiej temperatury przygotowywanych dań.

Jedną z głównych bohaterek pierwszego odcinka nowego programu będzie marchewka.

Marchewka... Czy ona jest afrodyzjakiem? No, wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina (...). Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora. Tylko, że wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka - tłumaczy Magda Gessler.

Przy okazji prowadząca "Kuchenne rewolucje" podzieliła się swoją opinią na temat wibratorów. Okazuje się, że zdecydowanie nie jest ich zwolenniczką.

Tak a propos wibratorów, to nie jestem za nimi. Uważam, że dlatego jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża. Czyli zawsze jest w tyle. One są same, a oni sfrustrowani.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" w swoim najnowszym programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler" będzie udowadniać, że kuchnia naprawdę może być sexy i to pod wieloma względami. Tematyka będzie się kręcić wokół uwodzenia poprzez gotowanie. Przykładowe tytuły odcinków to: "Orgia smaków", "Śniadanie do łóżka" oraz "Rozważna i romantyczna". Magda Gessler będzie prezentować własne, autorskie przepisy na dania zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Premiera już w najbliższą niedzielę , 5 listopada, o godz. 10.55 na kanale "Food Network". Czujemy, że to będzie hit. Będziecie oglądać?

AG

Więcej o:
Komentarze (31)
Magda Gessler w programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler". "Marchewka to naturalny wibrator". Potem o rozwodach w USA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vito60

  Oceniono 22 razy 16

  Pokażcie mi poważnego szefa kuchni, który przygotowuje potrawy z nieogarniętych mopem na głowie, z pierścieniami na palcach i pazurami jak u jaszczurki.Siedlisko bakterii. Sanepid!

 • Gość: sff

  Oceniono 13 razy 13

  no odleciała faktycznie :D

 • Gość: Mona

  Oceniono 16 razy 12

  Jak długo jeszcze ta nieapetyczna osoba, a co gorsze obrzydliwie wulgarna będzie stanowiła jakikolwiek wzorzec społeczny ?

 • socjolog12

  Oceniono 12 razy 6

  A ja się nadal dziwię, kto ogląda tą głupkowatą koczkodanicę?
  No kto? tylko barany....

 • alexcomp

  Oceniono 12 razy 6

  I o tym seksie będzie gadać ta wulgarna i kudłata baryłeczka?

 • Gość: Misza

  Oceniono 10 razy 6

  Dno i kilometr mułu. Co tu komentować?

 • Gość: rozdygotany

  Oceniono 7 razy 5

  po raz pierwszy na wizji Pani Magdzia ze swoim narzeczonym-Marchlewskim.

 • Gość: rozdygotany 2

  Oceniono 9 razy 3

  to raczej do programu:,,Kuchnia siostry Anieli"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX