Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie ze ślubu rodziców. "Zawsze razem". Jednej rzeczy mogliście nie wiedzieć

2 listopada Marta Kaczyńska wrzuciła pamiątkowe zdjęcie ze ślubu ukochanych rodziców. Wiedzieliście, że Maria i Lech Kaczyńscy pobierali się dwa razy?

Marta Kaczyńska w tym roku na Facebooku podzieliła się pamiątką ze ślubu Marii i Lecha Kaczyńskich. Dodajmy - z pierwszego ślubu, gdyż jej rodzice pobierali się dwa razy, co może być niespodzianką dla niektórych z Was. Najpierw wzięli ślub cywilny, a dopiero po kilku latach, przy okazji chrztu Marty, przysięgli sobie miłość przed Bogiem.

Ta fotografia pochodzi ze ślubu cywilnego, który odbył się 27 kwietnia 1978 r. w Warszawie.

Lubiłam oglądać zdjęcia ze ślubu i patrzeć na wzruszone oczy mamy. Miała wtedy na sobie prostą błękitną sukienkę i szal. Podobno tańczyli do rana – opisywała we wcześniejszych wywiadach Marta.

Tym razem nie dodała żadnego opisu. Za to wzruszeni internauci zostawili wiele komentarzy.

Polski Gentelman z Polską Madame.
Piękna Młoda Para.
Zawsze razem - piszą.

W rozmowach z dziennikarzami państwo Kaczyńscy często podkreślali, że są dla siebie bardzo ważni i szanują siebie nawzajem. 

Bo my się, proszę pani, uzupełniamy. (...) U nas przyjaźń bardzo szybko zamieniła się w kochanie. Czułam, że bezgranicznie mogę Leszkowi ufać. (...) Miłość to przywiązanie. To chęć dawania drugiej osobie jak najwięcej dobra - wyznali kiedyś w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

AW

Więcej o:
Komentarze (92)
Marta Kaczyńska wspomina rodziców. Tak wyglądał ślub Marii i Lecha Kaczyńskich
Zaloguj się
 • spyderman2

  Oceniono 46 razy 30

  nie zgodziłby się na wojnę pissowsko-polską jaką rozpętał jego brat dlatego musiał zginąć - balbina go cwanie wsadził do samolotu i kazał lądować

 • Gość: markopolo

  Oceniono 40 razy 28

  A może by pokazała ze swoich ślubów i rozwodów. Ciągle uprawia chocholi taniec na grobie swoich rodziców.

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 27

  Każdy, kto w PRL chciał mieć ślub kościelny musiał "pobierać się dwa razy"(bo przecież nie było konkordatu) - najpierw w urzędzie Stanu Cywilnego, dopiero potem w kościele, ale najczęściej odbywało się to tego samego dnia. Kilkuletni odstęp między tymi ślubami to raczej zjawisko "niestandardowe", ale na pewno mieli swoje powody.

 • 1963mw

  Oceniono 33 razy 15

  Najwaźniejsi rodzice w Republice Różańcowej to rodzice Marty Kacz.
  Oczywiście moi rodzice czy rodzice innych się nie liczą.

 • Gość: jxl82

  Oceniono 29 razy 15

  "Wiedzieliście, że Maria i Lech Kaczyńscy pobierali się dwa razy?" To tak jak Marta dwa razy brała ślub. Dodatkowo pierwszego męża okłamywała co do ojcostwa. Po Dubienieckim natomiast postanowiła zaliczyć każdego "członka" PIS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX