Komentarze (85)
Dariusz K. oskarża Edytę Górniak i założył sprawę w sądzie. Ta MOCNO odpowiada
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 162tony

  Oceniono 2 razy 2

  Taką ma depresję...

 • Gość: gość

  Oceniono 36 razy 2

  Ta pani mogłaby sobie darować te wyciskające łzy wywody. Sprawa jest zero-jedynkowa:
  1. albo jest wymóg zgody obu rodziców na wyjazd dziecka z jednym albo nie.
  2. albo ojciec ma prawa rodzicielskie albo nie
  3. albo podrobiła podpis albo nie
  Sąd rozstrzygnie dość szybko
  Niech sobie pani rzewności zostawi na lepszą okazję niż kolejne żalenie się na chłopa, który jej nie docenił.

 • Gość: Władek z owłosioną klatą

  Oceniono 3 razy 1

  Alanek pewnie nadal śpi z mamą w łóżku o trwoży się na widok pierwszego włoska pod jajami , tak powstają pedziaki

 • Gość: Raf

  Oceniono 3 razy 1

  Nie chciał bym mieć ojca który zabił samochodem 2 osoby w dwóch różnych zdarzeniach .
  Wystarczy że mam ojca który nas zostawił ale to inny kaliber.

 • Gość: Facet

  Oceniono 1 raz 1

  Bidne i zalosne te baby szafujace dziecmi. Wczesniej czy pozniej, kazda baba uzyje argumentu dziecka, przeciw swojemu partnerowi. Partner przestaje byc istotny dla baby, jak dziecko nawiazuje kontakt z baba. Wtedy baba odchodzi mentalnie od partnera a wlasciwie to dla baby partner jest przeszkoda. Nie wazne czy ma duzo pieniedzy czy nie...

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 1 raz 1

  Są trzy możliwości:
  1. Krupa podpisał, ale zapomniał i się czepia,
  2. Krupa nie podpisał, podpis sfałszowano, więc Krupa się czepia,
  3. na dokumencie nie było podpisu, ale podczas odprawy nikt tego nie wyłapał i Allanek wyjechał.
  W każdym z tych trzech przypadków ktoś jest winien, ale sąd tego nie dojdzie.

 • kralik111

  Oceniono 7 razy 1

  Dupa ja swiebila na swiadomosc, ze zyje z bandziorem to niech ponosi teraz konsekwencje.

 • Gość: uyt

  0

  W wiezienia go tez wylecza zamknal cpun natychmiast

 • Zbigniew Piróg

  0

  Pani Edyto olać tam jakiegoś Darka-niech Pani specjalizuje się nadal w hymnach narodowych-jest Pani w tym zajebista.Tak trzymać i grzać rurę, tylko nie alankowi ,alanek niech wyrasta w sferze gender..

 • Zbigniew Piróg

  0

  Pani Edyto olać tam jakiegoś Darka-niech Pani specjalizuje się nadal w hymnach narodowych-jest Pani w ty zajebista.Tak trzymać i grzać rurę, tylko nie alankowi ,alanek niech wyrasta w sferze gender..

 • Gość: GOSC

  0

  OKROPNY FACET .WIDOCZNIE MA BRAK KASY NA NARKOTYKI

 • Gość: ola

  0

  straszny drani podly jest krupa daiusz...ktory przeplacal wsadach jak sam mowilzeby nie isc do wiezienia a wiec jakie zarzuty powinno sie jemu postawic....przeciez on powinien siedziec teraz w wiezieniu....czas na zmiany w sadach i zmiany sedziow lapownikow !!!! szczegolnie w trojmiescie to kwitnie i czas wywalic czesc sedziow !!!!

 • Gość: ola

  0

  takie typy jak krupa dariusz gdziezzabrala pieniadze Allanowi i sprzedala jego mieszkanie zeby
  tylko mogł przeplacic sądy i sam mogl oszukac.. i tym samym ...nie pojsc do wiezienia- dlatego czas najwyzszy na zmiany w wymiarze sprawiedliwosci i karanie sedziow za łapówki....-powinno sie to nagłaśniac bo wiele jest takich sądow i sedziow np.mozemy podac nazwiska np. w Trojmiescie
  ...takich zwyklych kowalskich jest w Trojmiescie pełno co saoszukani przez sąd ......i ciagnące sie celowo po kilka lat sprawy ...powinna byc kontrola i to sprawdzic oraz nagłosnic a sedziow surowo ukarac !!!!!!! czas na zmiany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 11free_dom

  0

  Rosnie nam kolejny gej:)

 • micki11

  0

  To się Cyganom powodzi.

 • mazen17

  0

  Babsztyl nie pójdzie siedzieć bo kto się będzie Allankiem zajmował?

 • Gość: Papa_Swin

  0

  Zwracam uwagę szanownej redakcji, że w co najmniej dwóch miejscach pojawiło się pełne nazwisko 'byłego' Edzi. Ostatnio zrobił się z niego straszny liczyk. , więc może was za to ciągać po sądach.

 • only.devil

  Oceniono 4 razy 0

  Idiotka kontra ćpun. Komu dacie wiarę?

 • Gość: :)

  Oceniono 10 razy 0

  Cyganicha weź nie pie...

 • elenem

  Oceniono 12 razy 0

  Podsumuje krótko, ku przestrodze panienek łapiących facetów "na siłę" - tak to jest jak się sypia z nieodpowiednim facetem, ciąża nie gwarantuje szcześcia w związku ani jego trwałości. Za taki błąd płaci sie całe zycie.

 • Black Swan

  Oceniono 14 razy 0

  sfałszowanie podpisu to kara w wysokości 5 lat pudła... Dodatkowo; szalenie łatwa do udowodnienia więc nie bardzo rozumiem po co p. Górniak pyszczy w tej sprawie... Jak jest pani niewinna to już pani tą sprawę wygrała a jeśli jednak sfałszowała pani podpis to publiczne pyszczenie na pewno nie pomoże bo to nie publika wydaje wyroki... Gdyby było inaczej to Kaczyński już dawno by wisiał a do dziś byłby odkopywany parę razy tylko po to by lud mógł wieszać go na nowo...
  Pani Górniak? Powodzenia i proszę nie pyszczyć bo to wasza prywatna sprawa i publiki to nie interesuje.... Zainteresujemy się sprawą wtedy gdy ewentualnie trafi pani do pierdla..

 • Ser Dell

  Oceniono 1 raz -1

  A kogo obchodzi jakąś tam baba i jej były?

 • krzywelustro

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Edyta powinna wziąć sobie nie tylko dobrego prawnika, ale i dobrego speca od wizerunku, którzy skutecznie pilnowaliby, aby trzymała język za zębami. Ona ma swoje racje udowodnić nie swojemu ex (a już zwłaszcza nie tzw. opinii npublicznej), ale sądowi. A jeśli trąbi o tym już teraz na prawo i lewo, to nie tylko wykłada wszystkie swoje karty na stół, dając tym samym swojemu adwersarzowi pożywkę do przedłużania sprawy w nieskończoność, ale i utrwala swój publiczny wizerunek jako kogoś, kto się wiecznie tłumaczy (a przecież stare porzekadło mówi: "Kto się tłumaczy, ten się oskarża").

  Pani Edyto, prawdziwa klasa polega na tym, że człowiek jest "ponad" i nie daje się sprowokować. To naprawdę się opłaca, nie tylko w perspektywie czekającego Panią sądowego procesu.

 • gayetaagonia

  Oceniono 1 raz -1

  I nic tu z komentujących o PiSie katolach nie wspomniał? Czy to napewno gadzinówka agonii?

 • darazetes9898

  Oceniono 5 razy -3

  jak to jest kilkadziesiat tysiecy islamistow od roku nielegalnie przekroczylo granice usa- kanada skuleni policjanci nosza im bagaze przez pola wreczaja kwiaty i misie dziecom , bo taki straszny rezym panuje w usa a ona sie tam osiedla z alankiem ?

 • Gość: tez ojciec

  Oceniono 9 razy -3

  Inna sprawa, że ten tekst jest beznadziejnie napisany (znowu jakaś gimbaza?): wokalistka zabrała głos na Facebooku i tym samym mocno odpowiedziała (a więc zabranie głosu na FB oznacza mocną odpowiedź...), weszli na drogę sądową (co za sformułowanie?), były mąż piosenkarki założył sprawę o ustalenie kontaktów z synem. "Super Express" dotarł do wyjaśnień, które składał przed sądem. Dariusz K. oskarżał w nich Górniak o podrobienie jego podpisu i bezprawne wywiezienie Allana za granicę (wcześnie GW podawała, że DK miał ustaloną przez sąd opiekę naprzemienną a teraz GW podaje, że DK założył sprawę o ustalenie kontaktów z synem..., oskarżenie o bezprawne wywiezienie syna zagranicę to nie jest sprawa o kontakty a o władzę rodzicielską, EG miała obowiązek uzyskać zgodę DK na wywiezienie ich syna zagranicę a tego nie zrobiła, więc złamała postanowienie sądowe co jest karalne i dlatego DK słusznie założył jej sprawę), Przedstawiła także intencje byłego męża, który chce zafałszować opinię publiczną (co za sformułowanie, "zafałszować opinię publiczną", można zafałszować opinię publiczną czy może próbował wprowadzić w błąd, oszukać, itp...)... Kto cię kształcił, gdzieś się kształcił "dziennikarzu"? Cenicie dobre dziennikarstwo? ...

 • Gość: Ziutek

  Oceniono 10 razy -8

  Bo się mały Alanek rozpadnie przed testem na kawałeczki, jak Jusia Steczkowska

 • Gość: tez ojciec

  Oceniono 19 razy -11

  Ciekawe w takim razie w jaki sposób (i po co) ta pseudomamusia wywiozła ICH syna do USA skoro OJCIEC nie wyraził zgody na wyjazd ICH dziecka zagranicę? Kolejna sprawa, ta pseudomamusia przegrała proces z dziadkami od strony ojca o utrudnianie kontaktów i musiała im zapłacić grzywnę 800,- PLN za każde nieodbyte spotkanie, skomentowała to, że dziadkowie chcą się dorobić a nie, że chcą kontaktu z wnukiem. Skoro więc twierdziła w przeszłości, że nie utrudnia OJCU i jego rodzinie kontaktu z dzieckiem to po co w takim razie wywiozła dziecko aż do USA? Teraz przecież może twierdzić, że nie utrudnia kontaktu dziecka z ojcem i dziadkami, po prostu jak chcą się zobaczyć z dzieckiem to niech latają do USA....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX