5-letni syn Romy Gąsiorowskiej trafił do szpitala. "Ten dzień zapamiętam na długo"

Roma Gąsiorowska 1. listopada miała spędzić jak wszyscy. Choroba syna sprawiła jednak, że zamiast na grobach bliskich, wylądowała w szpitalu.

Roma Gąsiorowska z Michałem Żurawskim ma dwójkę dzieci: 5-letniego Klemensa i 3-letnią Jadwigę. Chłopiec należy do chorowitych i w dniu Wszystkich Świętych po raz 5. w swoim życiu trafił do szpitala. Aktorka nie zdradziła, co było tego przyczyną. Opowiedziała za to, jaki fatalny dzień przeżyła i jak bardzo odczuła brak mamy, na której grób nie mogła jechać. 

Dziś dzień zadumy i refleksji. Plan był taki, żeby odwiedzić groby moich rodziców i jeszcze do wczoraj myślałam, że się uda, ale poszliśmy z synkiem do kontroli do lekarza i... dostaliśmy skierowanie do szpitala na obserwację. Z wyjazdu nici, perspektywa kilku dni w szpitalu. Pozałatwiałam więc wszystko, co na ten dzień zaplanowałam, pomimo mojego palącego bólu gardła, który przechodzi, bo nie ma wyjścia, przygotowałam wszystkim przestrzeń na weekend, zrobiłam pranie, usmażyłam synkowi naleśniki z jabłkiem, córkę odprawiłam do babci i pojechaliśmy do szpitala.

Michał Żurawski starał się pomagać, ale sam też czuł się źle. 

Tata w pracy. Trzy osoby musiały mi przytrzymać synka, kiedy wkładali mu wenflon. Nieprzyjemnie. Tata przyjechał po wszystkim, przynajmniej nie musiał tego przeżywać. Miał ciężki dzień. Jest chory. Mdleje, poci się jest zielony na twarzy. Pomaga, ile może, ale nie mam serca go tu trzymać. Dziś rentgen za nami, tata czuje się coraz gorzej, poszedł spać.

Screen z Instagram.com/roma_gasiorowska/Screen z Instagram.com/roma_gasiorowska/ Instagram.com/roma_gasiorowska/

Ale Roma na spanie nie miała czasu. Dzień spędziła przy synu w szpitalu, w domu musiała zrobić pranie i obiad. Jak sama napisała, "ten dzień zapamięta na długo". 

Mama... wiadomo. Wszystko zniesie. Nie ma wyjścia, dziś tak bardzo czuję i rozumiem moją mamę i tak bardzo ją kocham i tak bardzo czuję jej brak. Sama sobie dodam otuchy, co tam ... tyle już przeszłam, a to dopiero malutki fragment mojego życia... oby. Życie jest cudne, ale i trudne. Kocham. Tego się trzymam. Wysyłam moc w ten magiczny dzień.

Każda matka ma taki moment, kiedy myśli, że nie da rady, a jednak dzięki jakiejś nadludzkiej sile radzi sobie z przeciwnościami. Znacie to drogie mamy? Małemu Klemensowi życzymy dużo zdrowia.  

WJ

Więcej o:
Komentarze (18)
Roma Gąsiorowska 1. listopada miała spędzić jak wszyscy. Choroba syna pokrzyżowała jej plany. "Ten dzień zapamiętam na długo"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dannniello

  Oceniono 25 razy 21

  Wszystkim życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

  PS. Oczywiście poza zdrowiem BARDZO ważne jest wrzucenie tego typu informacji do netu z widocznością dla wszystkich. Facebook/Instagram/Snapchat sam się (jeszcze) nie zaktualizuje...

 • Gość: kretynizm

  Oceniono 15 razy 13

  JEZU ! LUDZIE media padły na psy dla sensacji może napiszcie że roma g. ubrała buty i obtarła piętę i zróbcie tytuł " OTARŁA SIĘ O ŚMIERĆ IDĄC " k.... co za poziom tych wszystkich mediów i idioci komentujący - coz za d..... stworzyl ten poratal i co za id... to napisał

 • endriu641

  Oceniono 11 razy 9

  W domu musiała zrobić pranie i obiad, a przede wszystkim uaktywnić się w necie.

 • Gość: ........

  Oceniono 6 razy 6

  Czemu ma służyć taka relacja?

 • wwrr1

  Oceniono 7 razy 5

  a moja wnuczka też wylądowała w szpitalu na ginekologii z bólem brzucha po jakimś czasie przenieśli ją na kardiologię następnie na neurologię potem jeszcze wylądowała na gastrologii a teraz w poniedziałek ma trafić do psychiatry -ból brzucha dalej jest ale podają jej kroplówki i paracetamol .to też gazoto można opisać jak leczą w Lublinie , to tak tylko w skrócie zasygnalizowałem

 • Gość: Mon

  Oceniono 8 razy 4

  A kogo to k.... Obchodzi?!!!!? Tyle jest takich dzieci w polsce nikt halo z tego nie robi!!! Po chu... O tym piszą nedalu chca czy jak?!!! Chorzy a ona wstretna

 • Gość: Ola

  Oceniono 3 razy 3

  czy celebryci nie mają przyjaciół, z którymi mogą o tym pogadać? trochę to żałosne jest
  każda codzienność jest taka sama, każdy czasem robi pranie, obiad albo kupę, czasem choruje dziecko, czasem pies
  i nic z tego nie wynika, tak po prostu jest
  co jest z tą babą, mała Roma odkrywa dorosłość?

 • kaczkowski12

  Oceniono 5 razy 3

  A ta Gąsiorowska to druga po prezesie,że mam interesować się przebiegiem jej dnia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX