Górniak BEZPRAWNIE wywiozła syna do USA? "Podrobiła mój podpis". Dariusz K. pozywa byłą żonę

Edyta Górniak bezprawnie wywiozła syna, Allana, do USA? Do takich zeznań Dariusza K. dotarł "Super Express", który twierdzi, że jego podpis na wniosku wizowym został podrobiony.

Dariusz K. trafił do aresztu w 2014 roku po tym, jak pod wpływem kokainy śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Od tamtego czasu nie ma kontaktu ze swoim synem, Allanem, który zignorował jego próbę kontaktu

W kwietniu 2017 został skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Jego obrońcy starają się jednak o odroczenie kary. Pod koniec października "Super Express" dotarł do informacji o nowym wniosku adwokatów, uzasadnionym depresją oraz myślami samobójczymi skazanego.

Teraz tabloid podaje nowe informacje w tej sprawie. Dariusz K. zarzuca swojej byłej żonie, Edycie Górniak, bezprawnie wywiezienie Allana do Stanów Zjednoczonych. Twierdzi, że piosenkarka sfałszowała jego podpis na wniosku wizowym.

Wywiozła go do Stanów, nawet podrabiając mój podpis na wniosku wizowym - zarzucił Krupa w zeznaniu.

Dodatkowo muzyk sugeruje, że po ich rozwodzie w 2010 roku, Edyta nie interesowała się synem.

Sąd zdecydował o opiece nad synem naprzemiennie... ale tak się jednak nie stało. Syn zamieszkał ze mną, jego matka zabierała go tylko raz na dwa miesiące" - cytuje słowa Dariusza K. "SE"

Kontaktowaliśmy się w tej sprawie z menedżerem Górniak, który niestety jest obrażony za nasze poprzednie publikacje i odmówił komentarza. 

Od razu przerwę. Ja z państwem nie podejmuję współpracy. Po ostatnich artykułach, które były bardzo niemiłe, wysyłałem do naczelnej prośbę o ściągnięcie ich i niepisanie w ten sposób o Edycie. Także przykro mi, nie będę z państwem współpracował - powiedział.

Dodamy tylko, że chodziło o artykuły, w których pokazywaliśmy Wam, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniła się twarz oraz, co zauważyli internauci, uzębienie piosenkarki.

OG

Więcej o:
Komentarze (46)
Edyta Górniak bezprawnie wywiozła syna do USA? Dariusz K. zeznaje: Podrobiła mój podpis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ludek

  Oceniono 56 razy 34

  Gdzie jest prawo? dlaczego ten morderca nie siedzi w więzieniu? Jest bydlakiem bez sumienia, jak każdy narkoman.

 • Gość: aawt

  Oceniono 33 razy 29

  Znaczy się - ma depresje i myśli samobójcze, a chce zajmować się synem, tak...? A może jednak jest trochę inaczej - jeśli będzie musiał zajmować się synem to znowu odroczy się wykonanie wyroku....? Tak czy siak - pozwólcie panu Krupie na swobodne myśli samobójcze, a może coś z tego wyniknie...

 • 1janeczek2

  Oceniono 32 razy 26

  I ona, gwiazda bez wykształcenia i on narkoman to jedna wielka patologia. Nie rozumiem natomiast czemu prawomocnie skazany człowiek chodzi po wolności

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 25 razy 21

  Ciekawsze pytanie brzmi, dlaczego ten gosc nie siedzi w wiezieniu i ile go to kosztowało

 • Gość: onduma

  Oceniono 17 razy 15

  To juz kryminalisci zaczynaja sie bawic w "prawa ojca" czy "dzielny tata" ?

 • rumpa

  Oceniono 19 razy 13

  Posumowując - koleś ćpał, sprzedał mieszkanie syna aby mieć na dragi, zabił człowieka , stwierdził, że to wszystko wina byłej żony - znakomicie pasuje do portretu psychologicznego płazieńca czy tam obleńca, i nie został Z AUTOMATU pozbawiony praw rodzicielskich? Mamy cudowne sądy, wspaniałe prawo i znakomitych prawników. Wszystko jest logiczne i skonstruowane w imię dobra dziecka.
  Prędzej bym się ewakuowała do jakiejś Malezji niż pozwoliła na demoralizowanie syna. A z takie uznałabym i kontakty z tym obleńcem i tymi którzy go znieśli i wspierali w uniknięciu odpowiedzialności a nie jej poniesieniu.

 • jan.janowicz65

  Oceniono 13 razy 11

  Myślę, że sąd weźmie pod uwagę to, że z ojca złodzieja marny pożytek dla syna i aby go uchronić przed takim ojcem, wszelkie środki są dozwolone.

 • jan.janowicz65

  Oceniono 10 razy 8

  Tatuś Krupa, złodziej i morderca, wkurzony bo go do USA nie w puszczą, mają dosyć własnych kryminalistów.

 • duquette

  Oceniono 8 razy 8

  .
  Przypadek tego cpuna mordercy to kolejny przykład na to, że PiS musi zrobić porządek z patologią sadowniczą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX