Aktorka znana z "M jak miłość" nawróciła się i została ulubienicą TVP. Teraz poprowadzi "kultowy" program? Mamy jej komentarz

Dominika Figurska została jedną z prowadzących "W tyle wizji". Jej partnerem będzie Rafał Ziemkiewicz.

"W tyle wizji" to program śmieszny inaczej i przez wielu internautów zwany swojsko "paździerzem". Znany jest głównie z tego, że nie bawi i co jakiś czas kompromituje się wpadkami. Teraz do ekipy prowadzących, m.in. Magdaleny Ogórek, Rafała Ziemkiewicza i Marcina Wolskiego, dołączyła Dominika Figurska. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, aktorka znajdzie się w obsadzie "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra".

Figurska, której popularność dały seriale "M jak miłość" i "Barwy szczęścia", ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych. W telewizji Republika prowadziła bowiem w weekendy poranny program "Polska na dzień dobry". Jej debiut w programie "W tyle wizji" zobaczyliśmy w piątek. Współprowadzącym był Rafał Ziemkiewicz. Czy zostaniem w nim na stałe?

Sprawa nie jest przesądzona - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Dominika Figurska ostatnio znana jest głównie ze swoich wynurzeń na temat życia prywatnego oraz wiary. Kilka miesięcy temu przyznała się do zdrady po to, by triumfalnie ogłosić późniejsze nawrócenie. 

Jak "jawnogrzesznica" ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre - mówiła niedawno w "Pytaniu na śniadanie".

Takie deklaracje mogą jej tylko zjednać kierownictwo TVP ściśle powiązane z partią promującą jedyne słuszne wartości. Prywatnie Figurska ma 5 dzieci i męża, Michała Chorosińskiego.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JZ

Więcej o:
Komentarze (64)
Dominika Figurska nawróciła się i została ulubienicą TVP. Teraz poprowadzi "kultowy" program
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zigzag26

  Oceniono 72 razy 60

  Wreszcie wazelina przynosi profity pani Figurskiej.

 • Gość: Kama

  Oceniono 51 razy 39

  Co to znaczy ulubienica TVP ?Nie rozumiem i nie wierzę,że lubią ją telewidzowie .

 • spyderman2

  Oceniono 47 razy 37

  im podlejszy męt tym bardziej pasuje do pisu. KORYTO+

 • Gość: jasiek

  Oceniono 38 razy 34

  ta pani (kimkolwiek jest) może też wyznaje popularną dziś zasadę
  jak się nie zeszmacisz ,to się nie wzbogacisz

 • motyw4

  Oceniono 42 razy 34

  W sumie dobra strategia - w młodości się wyszaleć, ie oszczędzać krocza i sypać się z każdym jak popadnie a na starość grać rolę dewoty :) coś jak w powrocie syna marnotrawnego :)

 • spyderman2

  Oceniono 31 razy 25

  czy to ta co deklaruje głęboką wiarę a niedawno publicznie zdradzała męża? upadek u pisiorów taki że wkrótce będą zatrudniać morderców

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX