Pamiętacie synów Britney Spears? Teraz to już duże chłopaki! "Przystojni, ależ urośli!"

Britney Spears ma dwóch synów. Ani się obejrzeliśmy, a chłopcy wyrośli i są teraz urodziwymi nastolatkami.

Britney Spears spełnia się jako matka. Ma dwóch wspaniałych synów, których zdjęcia co chwila pojawiają się na Instagramie. Dzięki temu możemy śledzić codzienne życie jej oraz 11-letniego Jaydena i o rok starszego Seana. Chłopcy, jeszcze niedawno kilkuletnie szkraby, są już nastolatkami i zapowiadają się na niezłych przystojniaków. Zresztą, już teraz zachwycają fanów urodą.

Przystojni, ależ urośli!
Słodziaki.
Wspaniali chłopcy - czytamy pod zdjęciami takimi jak te.

>>>> DUŻO ZDJĘĆ SYNÓW BRITNEY SPEARS

Czasy załamania nerwowego i utraty praw rodzicielskich zdają się być zamkniętym epizodem w życiu Britney. Przypomnijmy, że ma ona za sobą dramatyczny i krótki okres małżeństwa z jednym ze swoich tancerzy, Kevinem Federline'em. Zaręczyli się po trzech miesiącach znajomości, a niedługo potem, we wrześniu 2004 roku, wzięli ślub. Transmisję ze swojego burzliwego życia prowadzili za pośrednictwem reality show pod wielce znaczącym tytułem "Britney&Kevin: Chaotic". W tym czasie na świat przyszli ich synowie, Sean Preston i Jayden James. W 2007 roku małżeństwo się rozpadło, a Britney przeszła załamanie nerwowe, wtedy też ogoliła głowę na łyso. Rok później odebrano jej prawo do opieki nad synami.

Obecnie Britney wychowuje synów, koncertuje i tworzy związek z pochodzącym z Irlandii Samem Asgharim. I najwyraźniej jest szczęśliwa.

JZ

Więcej o:
Komentarze (6)
Britney Spears ma dwóch synów. To już duże chłopaki! "Przystojni, ależ urośli!"
Zaloguj się
 • Gość: kasia

  Oceniono 6 razy 6

  nieee, to nie są "duże chłopaki", a raczej "duzi chłopcy"

 • Gość: sylwia

  Oceniono 6 razy 6

  Urocze dzieci raczej.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  0

  Jak ten czas leci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX