"The Voice of Poland". Emocje sięgnęły zenitu! Po jednym występie Michał Szpak kompletnie zaniemówił

To było ostatnie starcie przed odcinkami na żywo. I tym razem nie zabrakło wielkich emocji.

Za nami „Nokaut”, czyli trzeci etap "The Voice of Poland". Nie obyło się bez dramatycznych zwrotów akcji, ogromnych emocji i momentów wzruszeń. Program rozpoczął się od mocnego występu wszystkich trenerów 8. edycji. Zaśpiewali piosenkę „Can You Feel It” legendarnego zespołu Jackson Five i zawładnęli sceną. Po tym energetycznym show rozpoczęły się prawdziwe wokalne igrzyska.

Pierwszą drużyną, w której zapadły emocjonujące rozstrzygnięcia, był team Tomsona i Barona. Do odcinków live przeszli: Sabina Mustaeva, Łukasz Łyczkowski, Magdalena Janicka oraz Jelena Matula. Z drużyny Marii Sadowskiej awansowali dalej: Magdalena „Meg” Krzemień, Asia „Azzja” Mądry, Maja Kapłon, a także Brian Fentress. Potem przyszła kolej na zespół Andrzeja Piasecznego. Do dalszego etapu przeszli: Martyna Pawłowska, Michał Szczygieł, Artur Wołk oraz Dave Adamashvili.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Zdecydowanie największe emocje pojawiły się, gdy do walki stanęła drużyna Michała Szpaka. Na scenie wystąpił Jacek Wolny z utworem „Creep” z repertuaru Radiohead. To właśnie ten występ wywarł na Michale Szpaku tak ogromne wrażenie, że juror przez dłuższą chwilę nie był w stanie wydusić z siebie ani słowa. Nieoceniona okazała się pomoc bardziej doświadczonych kolegów, w tym Marii Sadowskiej, która starała się doradzić Michałowi, komu powinien podarować bilet do marzeń.

Jacek, ja cię lubię. Masz wspaniałe "góry", te długie, proste dźwięki, o których tak mówimy, że są dla wielu osób nieosiągalne. Ty masz je ot tak! Szkoda, że nie dopracowałeś reszty. Nie wiem, czy do końca zasługujesz, by tam usiąść, choć uważam, że Patrycja również miała wiele nieczystości - oceniła występ Maria Sadowska.

Michał Szpak wciąż się zastanawiał nad ostateczną decyzją i bardzo wahał. Dodatkowo obejrzał jeszcze filmiki z występem dwóch innych uczestniczek, żeby mieć lepsze porównanie.

Michał, wyglądasz tak, że jestem w stanie spełnić każde twoje życzenie - skomentował prowadzący Tomasz Kammel.
Niech przyjdzie czas na tę decyzję. Patrycjo, dziękuję ci za fantastyczny występ - odpowiedział w końcu Michał Szpak, decydując, że to właśnie ona pożegna się z programem.

Z drużyny Michała Szpaka dalej przeszli: Marta Gałuszewska, Aga Dębowska, Jacek Wolny oraz Magdalena Dąbkowska.

AG

Więcej o:
Komentarze (64)
"The Voice of Poland". Po jednym występie Michał Szpak kompletnie zaniemówił
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 19

  Totalne bzdury wypisujcie. Michał tylko raz pod presją zgodził się na pomoc innych trenerów. Sam podejmował decyzje, jako jedyny dokładnie wiedział z kim chce iść do finału. Nawet inni trenerzy dziwili się,że nie chce pomocy. Drużyna Michała pozamiatała dzisiaj i była rewelacyjnie przygotowana. Michał najlepszy trener pod słońcem.

 • Gość: IIwa

  Oceniono 32 razy 16

  Szpak ciągnie ten program do przodu.Niech zaśpiewa coś ze swoich wspaniałych przebojów.

 • Gość: Polka

  Oceniono 14 razy 14

  Nie rozumiem idei programu, mówią voice of poland, najlepszy głos polski a potem wybierają obcojęzycznych facetów, którzy nie mówią w naszym języku

 • Gość: Gość: DORA

  Oceniono 34 razy 14

  Szpak najlepszy trener, wspaniały ARTYSTA a na jego płycie same HITY!!! GRATULACJE MICHAŁ!!! JESTEŚ JEDYNY.... NIEPOWTARZALNY!!!

 • Gość: ola

  Oceniono 26 razy 14

  jeszcze żeby michał zaśpiewał swoje piękne piosenki to byłoby extra

 • Gość: Hanka

  Oceniono 30 razy 14

  Michał rewelacja

 • Gość: Lena

  Oceniono 21 razy 13

  SZPAK THE BEST

 • Gość: Kasia N.

  Oceniono 24 razy 12

  Szpak i jego piosenki - REWELACJA !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX