Agata Duda na uroczystym obiedzie w Finlandii. Kolejna wpadka? Wróblewska ma spory zarzut

Agata i Andrzej Dudowie wybrali się z oficjalną wizytą do Finlandii. Pierwsza Dama pojawiła się w wieczorowej, niebieskiej sukni. O ocenę jej stylizacji zapytaliśmy Dorotę Wróblewską.

Agata Kornhauser-Duda pojawiła się u boku męża na uroczystym obiedzie wydanym przez Prezydenta Finlandii Sauli Niinistö i jego żonę, Jenni Haukio. Na tę okazję wybrała długą, niebieską suknię. O ocenę jej stylizacji poprosiliśmy specjalistkę ds. wizerunku Dorotę Wróblewską, która stwierdziła, że choć pierwsza dama była ubrana zgodnie z zasadami etykiety, to jej stylizacji brakowało szlachetności i bardziej nowoczesnej formy.

Wizerunek osobisty jest ważny na wszystkich poziomach komunikacji. Na tym stanowisku powinien być stosownie przemyślany. Ważny jest każdy szczegół. Strój należy dostosować nie tylko do osoby, ale i okoliczności, bo każda wizyta dyplomatyczna ma swoje założenia - napisała Dorota Wróblewska.

Ogólnie jej zdaniem Pani Prezydentowa była ubrana zgodnie z zasadami etykiety. Jednak nie wszystko było do końca przemyślane.

Pani Prezydentowa była ubrana zgodnie z zasadami etykiety. Jednak kolor sukni i połysk gryzie się z żółtym odcieniem włosów. Długa, niebieska suknia uszyta z połyskującej satyny jedwabnej odbija światło i cera wygląda niekorzystnie - oceniła.

Specjalistka od kodu ubioru stwierdziła także, że większość kobiet będzie zachwycona, ale jej zdaniem "połyskujące suknie są trudne i bardzo wymagające". Zwróciła także uwagę na kolczyki, które zamiast rozświetlić - przytłoczyły.

To nie jest kolor Pani Agaty Dudy - podsumowała Dorota Wróblewska.

A Wam jak się podoba?

Dr Gojdź porównuje urodę Agaty Dudy i Melanii Trump. "Melania jest typową amerykańską pięknością, natomiast nasza prezydentowa...". Tego się po nim nie spodziewaliśmy!

Anna Wójtowicz

Więcej o:
Komentarze (90)
Agata Duda na uroczystym obiedzie w Finlandii. "To nie jest kolor Pani Agaty" komentuje dla Plotka Dorota Wróblewska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tralalumpek

  Oceniono 77 razy 39

  Szanowna pani Wroblewska, moze i jest pani stylistka, moze i zna sie pani na ....ale pozwole sobie odrobine skorygowac pani wypowiedz
  Nie, nie chce bronic pani Dudy, jej styl zachowania jak i strojow to nie moja bajka, niemniej jednak co do koloru sukni -sie pozwole z pania nie zgodzic
  Pani Duda kolorem uklonila sie w strone Finlandii, to ich kolor, mily gest i praktykowana w dyplomacji ale to powinna pani wiedziec
  Jak widac pani domu nie odbiegala stylem od pani Dudy a zatem .... nie bylo wyscigu
  Co ne pasuje to buty, powinny byc w kolorze sukni

 • Gość: Jd

  Oceniono 33 razy 23

  Widzicie, rzecz tkwi nie w stroju,a w braku kultury komentujących. Wróblewska wyraziła swoje zdanie, ale nikogo od suchotnic i klemp nie wyzwala. Przykre, że na potraficie powiedzieć, co wam się w Komorowskiej nie podobało bez bluzgów.

 • magwol2

  Oceniono 51 razy 19

  Nie miałoby znaczenia co ma na głowie, gdyby w tej głowie coś było....

 • munaciello

  Oceniono 26 razy 16

  Ta figura z napisem Lex powinna swym mieczem zdzielić wolskiego rezydenta w głowę.
  "Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość sprawiedliwość".

 • piciu53

  Oceniono 25 razy 15

  Znajac Finow , maja gdzies takie duperele, przywiazuja wage do rzeczy istotnych na takich spotkaniach

 • Gość: zan

  Oceniono 16 razy 14

  Sukienka jest ok, niech zmieni fryzjera, bo włosy są tragiczne.

 • Gość: Karo

  Oceniono 28 razy 14

  Zajebiscie nietrafiony komentarz pani Wroblewskiej. Niebieski jest kolorem narodowym Finlandii, w tym roku Finlandia obchodzi 100lecie niepodleglosci, stad tez wizyta prezydenta Dudy, wiec nie bylo mozliwosci ubrac sie inaczej. Poza tym od kiedy niebieski z blondem sie gryzie?
  Nie jestem fanka pary prezydenckiej, ale tym bardziej nie jestem fanka ignoracji i glupoty.

 • Gość: nina

  Oceniono 36 razy 14

  Pani prezydentowa byla odpowiednio ubrana,wyglada bardzo ladnie,
  a uwagi kometujacych swiadcza o braku rozeznania.

 • adolfiutin11

  Oceniono 22 razy 14

  Nie lubię jej, ale wyglądała ładnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX