Agata Kulesza ostatnio zniknęła z salonów. Miała poważne problemy zdrowotne: Trafiłam do szpitala z objawami zawału

Agata Kulesza pierwszy raz opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Aktorka przez nawał pracy była na skraju wyczerpania.

Agata Kulesza po sukcesie "Idy" była częstym gościem zarówno okładek kolorowych pism jak i czerwonych dywanów. Teraz jednak publicznie widzimy ją coraz rzadziej. Dlaczego? Aktorka, zaczęła mieć problemy ze zdrowiem.

ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA KULESZY >>>

Niepokojące objawy zaprowadziły ją do szpitala. Kulesza pierwszy raz opowiedziała o wszystkim dopiero teraz na łamach "Twojego Stylu".

Podejrzewam u siebie nerwicę, miewam puls spoczynkowy 100. Raz trafiłam do szpitala z objawami zawału, a okazało się, że to tylko brak potasu, który został wypłukany przez stres. Szczególnie trudno zniosłam zamieszanie po sukcesie "Idy". Obowiązki promocji filmu nałożyły się na inne zawodowe. Miałam zdjęcia do "Niewinnych" Anne Fontaine i drugiego sezonu serialu "Krew z krwi" - mówiła Kulesza. - Ale Jasiek Komasa, który go reżyserował, powiedział, że nigdy nie zagrałabym tak Carmen, gdybym nie była wrakiem człowieka. 

Kuleszę wyniszczyło intensywne tempo pracy.

Przez wiele tygodni, budząc się rano, już byłam zmęczona. Nie zauważałam, że spadają liście i zmieniają się pory roku. A jeszcze mój telefon dzwonił bez przerwy, bo jako aktorka oscarowego filmu powinnam bywać, uświetniać, wypowiadać się na każdy temat. Miałam poczucie, że jestem wyciętą z tektury figurą, którą ustawia się w sklepie. Ludzie widzą uśmiechniętą postać, ale nie interesuje ich, kto się za nią kryje. A to byłam ja - zagubiona, przerażona, przemęczona - opowiadała aktorka w "Twoim Stylu".

Aktorka zrozumiała, że jej organizm daje jej czerwone światło.

Uświadomiłam sobie: nie ze wszystkim dam radę. Kiedy organizm domaga się odpoczynku, nie mogę tego lekceważyć. Wtedy byłam w pułapce, czułam się osaczona. Teraz panuję nad tym i wiem, że nie doprowadzę się już do takiego stanu. Trudno, zrezygnuję z jakiejś roli, nie zarobię pieniędzy, ale nie pójdę z życiem na czołowe zderzenie - zadeklarowała gwiazda.

Kulesza wraca teraz do życia zawodowego. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać na premierze filmu "Pewnego razu w listopadzie" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego. Pokaz otworzył Warszawski Festiwal Filmowy.

ZI

Więcej o:
Komentarze (21)
Agata Kulesza ostatnio zniknęła z salonów. Miała problemy ze zdrowiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wróż Maciej

  Oceniono 33 razy 33

  Kulesza ma osobowość aktorską. Trudno o takie twarze.

 • Gość: Falk

  Oceniono 34 razy 18

  Pierwsze zdjecie pokazuje jak rzeczywiscie wyglada kobieta w jej wieku. I tak, a sadze, ze gorzej niz ona, wyglada w rzeczywistosci Przetakiewicz, Lis, Rusin i jeszcze kilka innych "forever young" kobiet pod 50

 • Gość: Alina Kaufman

  Oceniono 14 razy 12

  Dobrze, że o tym powiedziała. Tylu ludzi w dzisiejszych czasach goni za czymś, gubiąc sens życia. takie teksty przynajmniej w niektorych budzą refleksje nad tym, co naprawdę ważne.Zdrowia i spokoju życzę Pani Agacie. No i wybitnych ról.

 • ilenka50

  Oceniono 10 razy 8

  A kiedy to Agata Kulesz bywała na salonach? To jest aktorka a nie celebrytka. Ona bywa w teatrze, na planie i we własnym salonie - z tego raczej nie zniknęła. No chyba, ze wyszła do kuchni pozmywać (przeczytajcie ten wywiad, a nie tylko cytujcie bezmyślnie).

 • Gość: olo

  Oceniono 1 raz 1

  niech Pani przyjedzie do Szczecina!

 • Gość: olo

  Oceniono 1 raz 1

  Niech Pani przyjedzie do Szczecina!!!!!!!

 • Gość: rita tita

  0

  Agata Kulesza alive nad ranem..

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  super aktorka!!! i twarz prawdziwa, szczera, nie sztucznie napompowana że prawie emocji nie widać..

 • Gość: Miasto Skarbów

  Oceniono 1 raz -1

  Dziecko puszczane przez Roberta pod jego drzwiami i proof reading w gabinecie Aurelii to dla niego żadna trudność. Prawdziwa rozgrywka jest gdzie indziej. Dla radochy rozgrywał z Kają P. Amerykanów od 2012 roku. Świadomie, celowo, perfidnie. Zadzwonili do niego od Gierka i zrobili kilka seryjnych ustawek pod wyczucie. I pamięta absolutnie wszystkie detale. Jest dzisiaj o tym w Paris Match, wczoraj była ustawka Clooney - Amal. Amerykanie nie mogą uwierzyć. Poważnie, ci od Kaji P. to nawet utopili kasę w Hollywood dla zmyły. To profeska, wyczuwali pół świata. To jest zespół który trzęsie tam wszystkimi łysymi dziewuchami, robią rzeczy o kosmicznym budżecie, goście mają finezję na jego poziomie, wręcz się uzupełniają. Lubią ekstremalne zagrywki, ludzkość jest dla nich projektem. Albo dwoma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX