Widzowie "M jak Miłość" na zawsze pożegnają się z Lucjanem Mostowiakiem. Wiemy, jak zakończy się jego wątek

Produkcja "M jak Miłość" musiała zakończyć wątek Lucjana Mostowiaka (śp. Witold Pyrkosz). Bohater zostawi ukochanej Basi wzruszający list przed śmiercią.

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku, dlatego z "M jak Miłość" musi zniknąć jego bohater - Lucjan Mostowiak. Chyba nikt nie wyobraża sobie, że ktoś mógłby go zastąpić. Aktor był przecież ulubieńcem widzów.

Scenarzyści zadbali o to, żeby odejście Lucka było bardzo wzruszające. Senior rodu Mostowiaków zostawi w szpitalu wzruszający list, w którym pożegna się z ukochaną żoną, Basią.

Basia MostowiakBasia Mostowiak Mat. prasowe

O śmierci bohatera widzowie dowiedzą się 14 listopada. Będą to bardzo delikatnie ujęte sceny. Smutną wiadomość jako pierwszy pozna serialowy Marek (Kacper Kuszewski), który odbierze telefon ze szpitala. Później Basia (Teresa Lipowska) uda się na oddział, na którym leżał jej mąż. Tam otrzyma wyciskający łzy z oczu list. Jak podaje magazyn "Świat Seriali", jego treść będzie bardzo wzruszająca:

Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata. Niczego, Basiu, nie żałuję – za mną dobre i spełnione życie. No już... Nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem. Zawsze będę w Twoim sercu – Lucek.

Basia odczyta go w towarzystwie dzieci. Nieobecna będzie jedynie Gosia (Joanna Koroniewska). Śmierć seniora rodu, który zawsze służył radą i dobrym słowem, będzie ogromnym ciosem dla rodziny i przyjaciół. Najmocniej przeżyje to zrozpaczona żona.

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
M jak Miłość. Jak umrze Lucjan? Wiemy, jak zakończy się wątek Mostowiaka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 23 razy 17

  fajny aktor, teraz już takich nie ma

 • Gość: Papa_swin

  Oceniono 6 razy 4

  Nie oglądałem ani jednego odcinka tych farmazonów, mi Pan Pyrkosz zawsze będzie się kojarzył z Józefem Balcerkiem...

 • Gość: Waldi

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Witold Pyrkosz Był aktorem z Prawdziwego zdarzenia którego ja bardzo Lubiłem i podziwiałem teraz Aktorów pokroju Pana Witolda Pyrkosza jest już bardzo mało Dlatego szczególnie ubolewam nad tym że Pan Witold nigdy więcej nie stanie przed Kamerami.
  co do Postaci Granej Przez Pana Witolda Lucjana Mostowiaka który wnosił do tego serialu takie Ciepło i taki Uśmiech był opoką w trudnych chwilach dla swojej rodziny.
  W mojej ocenie był dziadkiem mężem i ojcem wręcz idealnym choć wiem że nawet w serialach idealnych ludzi nie ma
  nie ma Drugiej takiej postaći w serialu dlatego szczególnie będzie mi brakowało.
  Panie Witoldzie niech pan spoczywa w spokoju

 • adam3407

  Oceniono 7 razy 1

  Mordercze kartony dopadły i Lucka

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  A kto Wam każe to ogladać!!! Nie chcesz to wystarczy przełączć na jakieś badziewie o gotowaniu, tańczeniu albo śpiewaniu. Wszędzie to samo jednakowe gó.... Ci co najwięcej jęczą pierwsi siedzą i czekają aż sie serial zacznie.

 • wujekdolf

  Oceniono 7 razy -3

  eee tam cienko. już myślałem że go kosmici porwą...albo opozycja bo to teraz modne :)

 • Gość: Anitka koWALEWSKA

  Oceniono 7 razy -5

  Nie moge sie doczekac jak skoncza ten chlam. Ale byla jedna dobra scena x lat temu jak zdunski poszedl do sasiadki przepchac rure i przyokazji przepchal Ole sasiadke :)

 • antykaczysta40

  Oceniono 9 razy -5

  A już myślałem, że umrze jak facet. Z bańki w puste pudło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX