Lewandowska motywuje Polki: Kiedy chudniesz, jesteś sobą! Pisze też o dzieciach bogatych rodziców. POPŁYNĘŁA

Anna Lewandowska jeszcze nie raz nas zaskoczy. Jej wpis dotyczący motywacji to niezła perełka. Trenerka uważa, że schudnięcie oznacza bycie sobą, a dzieciom z zamożnych rodzin często brakuje motywacji.

Anna Lewandowska nie ustaje w wysiłkach, by motywować Polki do zmiany swojego życia. Tym razem na blogu umieściła wpis, w którym uczy, jak się się za to zabrać na przykładzie odchudzania. 

Oprócz prawd ogólnych, o których wie każdy, kto kiedykolwiek czytał coś o motywacji, Lewandowska przedstawiła jej poziomy. Pierwszy to zaspokajanie potrzeb fizjologicznych, takich jak sen czy oddychanie, natomiast drugi to już rozwiązywanie problemów życiowych. Rozwinęła go na przykładzie dzieci z zamożnych domów. Niestety nie wiemy, czy w tym przypadku miała także na myśli swoją córkę Klarę.

Drugi poziom – rozwiązywanie problemów. Przykładem są dzieci pochodzące z zamożnych domów, które mają łatwiejszy życiowy start, bo nie musiały ciężko pracować by np. zdobyć finanse na ukończenie wymarzonego kierunku studiów. U takich osób trudniej wzbudzić motywację, gdyż nie musiały one za bardzo walczyć o swoje cele.

Nawet podczas wakacji Lewandowska nie odpuszczała treningu. Na jej profilu pojawił się nawet filmik, na którym trenerka proponuje swoim obserwatorom 15 minutowy trening całego ciała.Nawet podczas wakacji Lewandowska nie odpuszczała treningu. Na jej profilu pojawił się nawet filmik, na którym trenerka proponuje swoim obserwatorom 15 minutowy trening całego ciała. www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka Polek skupiła się później na uczuciach i pasji, gdzie wspomniała o sobie:  kocha to, co robi, jest pracoholiczką. Zachęca do tego samego Polaków. Przy okazji zareklamowała swoje obozy, a jego uczestniczki określiła jako "kontent merytoryczny".

Połączyłam miłość do tego co robię z pracą. Np. kocham zdrowy styl życia, zdrowe żywienie, otworzyłam firmę… itp. (...)Jesteście DODATKOWYM BODŹCEM, (...) KONTENTEM MERYTORYCZNYM.

Najciekawsze jednak przemyślenia zawarła w punkcie dotyczącym realizacji. Na początku przedstawiła swoją definicję samorealizacji ("odnalezienie swojego głosu do bycia sobą ") oraz postawiła pytanie, które powinna sobie zadać osoba, która chce "schudnąć, czyli być sobą".

DLACZEGO CHCESZ SCHUDNĄĆ? - Żeby bardziej BYĆ SOBĄ. - JAKA OSOBĄ STANIESZ SIĘ BĘDĄC SZCZUPLEJSZYM? W ten sposób uzyskasz odpowiedź, która będzie dla ciebie motywatorem. Łatwe prawda? [sic!].

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. annalewandowskabh/Instagram

Na koniec zachęciła Polki do wizualizacji. Przypomniała, że zgubienie kilogramów odmienia nie tylko osobę, która tego dokonała, lecz także upiększa rzeczywistość wokół. Przestawiła także łańcuch korzyści ze zrzucenia 3 kilogramów:

Co to da, że schudniesz 3 kg? —> Lepiej się będziesz czuł —> Będziesz milszy dla innych —> Inni będą to odwzajemniać —> Będziesz lepiej pracować —> W pracy zapanuje lepsza atmosfera, bo Ty jesteś sympatyczniejszy i bardziej pozytywny —> Jak inni to zauważą będą brali przykład —> Będą efektywniejsi itp. itd.

Niewątpliwie słowa Lewandowskiej były potrzebne wielu osobom, o czym świadczą chociażby pozytywne komentarze na blogu. Przytoczony wpis jest jednak dosyć kontrowersyjny. Czy trenerka faktycznie uważa, że utrata kilogramów pozwala "bardziej być sobą" czy problem leży w nieprecyzyjnym wyrażaniu myśli? Bo w takim razie kim są osoby z nadwagą? Może Ania nam na to odpowie.

AW

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (173)
Anna Lewandowska motywuje Polaków: schudnięcie oznacza bycie sobą. Pisze też o dzieciach bogatych rodziców
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: WAGs_troll

  Oceniono 140 razy 140

  Co ja tu robie?! Co ja czytam? Którędy do wyjścia?

 • Gość: z

  Oceniono 95 razy 89

  No, swoje dziecko musi zacząć motywować już teraz:)

 • mimikra1975

  Oceniono 104 razy 86

  Zawsze jej broniłam, ale tym razem nie. Ja jestem gruba i JESTEM SOBĄ. Nie chcę chudnąć, mam swoje powody, nie muszę się tłumaczyć. Słyszałam wiele razy, że jestem wstrętną grubą świnią. To pewnie wg niektórych moje prawdziwe "ja". No i jakie miłe to jest, usłyszeć coś takiego, prawda? No więc nie, ani to miłe, ani prawda. Jestem zadbaną osobą, a jak komuś przeszkadzam, to niech nie patrzy. Ja też odwracam wzrok, jesli ktoś mi się nie podoba, a nie się przyglądam albo komentuję. Pozdrawiam grubasów z wyboru.

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 105 razy 85

  Ona jest idiotką. Bogatą, ale jednak pustą idiotką, tępą dzidą. Nawet największa forsa na świecie tego nie zmieni.

 • zocha688

  Oceniono 71 razy 57

  Ona jest niesamowita idiotka. Maksymalna Grażyna.

 • Gość: LILLY

  Oceniono 63 razy 53

  JAK SCHUDNĘ 3 KG TO BĘDĘ MILSZA DLA INNYCH???? MATKO!!! CO ZA BZDURY!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX