Homofobia w "Azji Express". Pawlicki wyzwał Piróga od "pedałów". Głos zabiera Korwin Piotrowska i Biedroń. OSTRY komentarz

Antoni Pawlicki drugą "Żenulką" w "Azji Express"? Homofobiczne zachowanie aktora nie podoba się ani widzom programu, ani Karolinie Korwin Piotrowskiej, ani Robertowi Biedroniowi, którzy nie szczędzą słów krytyki pod jego adresem.

W minionym odcinku "Azji Express" doszło do mocnego starcia. Antek Pawlicki i jego towarzysz Paweł Ławrynowicz posprzeczali się z Michałem Pirógiem i Piotrem Czaykowskim. 

Pawlicki nie stronił od homofobicznych wyzwisk wymierzonych w swoich kolegów.

W momencie, gdy odpadli Górale, chłopaki mówili: "Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinienem być takim samym idiotą, jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy" - opowiadał w programie Piróg.

Następnie w świątyni w Thrissu uczestnicy mieli za zadanie ułożyć 4-wersowe rymowanki wymierzone w konkurentów.

Pieróg, Pieróg, wystaw roga, poproś Piotrka o twaroga. Jak w dupę cię zakole, daj mu coca-colę" - wymyślili rozbawieni aktorzy, Pawlicki i Ławrynowicz.
Antek, Antek, ty pedale. Zapomnij z Pawłem o jakiekolwiek chwale. Taki ma od Boga przydział, w d*pie był i g*wno widział - napisali w odpowiedzi Piróg i Czaykowski.

Pawlicki i Ławrynowicz przez chwilę zastanawiali się, czy nie przesadzili. Jednak szybko sami siebie uspokoili.

Chyba, że Michał może trochę... [poczuł się urażony - przyp. red.]. No ale co? Jest pedałem i zabrał chłopaka, to czego się spodziewał - tłumaczyli sobie nawzajem Pawlicki z Ławrynowiczem.

Na fanpage’u programu fani nie pozostawili suchej nitki na zachowaniu aktorów.

Buractwo! Podpadliście mi!
Co za homofoby! - to jedne z łagodniejszych komentarzy, jakie czytamy pod adresem homofobów.

Homofobiczne zachowanie Antka i jego kolegi postanowiła skomentować na swoim fanpage'u Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie szczędziła słów krytyki.

Oto żywy dowód na to, że aktor nie powinien jednak mówić własnym tekstem, bo jak już coś palnie, to groza pełna, totalne chamstwo i brak tolerancji. W każdym innym kraju za takie teksty byłby spalony i musiałby przepraszać, modląc się, by ludzie wybaczyli. U nas ma fejm. Szlag mnie trafia - napisała na swoim Facebooku Karolina Korwin Piotrowska.

Głos w sprawie zabrał także Robert Biedroń.

Cieszę się, że jest Michał Piróg, który jest zaje*istym facetem. Szczególnie po tym, co ostatnio stało się w "Azja Express". Buractwa nie brakuje nie tylko w polityce. Swoją odwagą pokazuje, że ma większe jaja niż wielu heteryków. (...) Pamiętajmy, że homofobia zbiera swoje ofiary. Jak kolejny raz jakiś głupi aktor, burak jakiś powie coś homofobicznego, to przedtem niech dwa razy stuknie się w łeb - wyznał oburzony Robert Biedroń w rozmowie z "Plejadą".

My zastanawiamy się... jak tak można?!

MM

Więcej o:
Komentarze (80)
Homofobia w "Azja Express". Antoni Pawlicki wyzywa od "pedałów" Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Oris

  Oceniono 269 razy 185

  Normalnego faceta, który ma dobre, poukładane życie z kobietą nie obchodzi z kim śpią inni. Zawsze wydaje mi się podejrzani ci co tak głośno krzyczą przeciw.

 • Gość: kk

  Oceniono 128 razy 70

  No cóż, Pawlicki ma dobre korzenie do hejtu i homofobii. Cała rodzina mocno prawicowa, a stryjek reżyser "Smoleńska" i moczący pióro w wSieci.. To czego się spodziewać, poglądy i zachowanie wyniósł z domu. Swoją drogą facet ma 33 lata, z kolejnymi laskami tworzy chwilowe związki, a może po prostu zazdrości Pirógowi, że ten może żyć w zgodzie ze sobą, a on nie, więc się wyżywa....:)

 • Gość: q

  Oceniono 66 razy 44

  Azja Express = zbior glupawych Azjatow w telewizorze. Kto oglada ten chlam?

 • Gość: sss

  Oceniono 82 razy 42

  przecież to jest syn producenta "Smoleńska". dobrana, "uzdolniona" rodzinka.

 • hrabina.de.profundis

  Oceniono 45 razy 25

  Bardzo lubiłam panią Rachwalską (jako aktorkę rzecz jasna) ale dzieci i wnuk to jej si nie udali.

 • darpodinio

  Oceniono 19 razy 11

  Sorry, ale wydaje mi się, że w tym programie Piróg przypomina trochę takiego małego wrednego lizusa co to w podstawówce był "do rany przyłóż" a za plecami cię obgadywał lub donosił nauczycielce. I jego gejostwo nie ma tu nic do rzeczy. Na każdą krytykę reaguje krzycząc homofobia lub antysemityzm. Gdyby jeszcze był czarny...

 • Harald Wessling

  Oceniono 25 razy 9

  USTAWKA, az w oczy szczypie. Zalosne, ze dla kasiory gra sie takimi emocjami. Wstyd, jestescie gorsze scierwa (producenci i scenarzysci) od tych prawdzxiwych homofobow.

 • Roman Wasiak

  Oceniono 13 razy 7

  ps. nie mylcie Pawlickiego ani braci Mroczków z aktorami. Aktorzy to Hańcza, Gajos, Wilhelmi, Seweryn...i wielu innych, których przepraszam za pominięcie

 • Gość: What

  Oceniono 6 razy 6

  A ja się pytam... KIM SĄ CI LUDZIE???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX