Umierająca na raka 74-latka miała jedno marzenie: By Dwayne Johnson nazwał ją sexy. Znajomi napisali list. Piękny gest aktora

Dwayne Johnson zrobił miły gest dla swojej umierającej fanki. Niestety nie mógł osobiście z nią porozmawiać, ale skontaktował się z nią w inny sposób.

Judy Rosenberg ma 76 lat, ostatnie miesiące są dla niej wyjątkowo bolesne, bo walczy z chorobą nowotworową. Jest w 4. stadium raka trzustki i przebywa w hospicjum. Jej marzeniem było spotkać Dwayne Johnsona.Przy łóżku chorej stoi nawet tekturowa podobizna gwiazdora w samych slipkach.

Judy RosenbergJudy Rosenberg screen Instagram/therockPrzyjaciele postanowili spełnić jej marzenie. Wysłali do Johnsona maila, w którym opisali sytuację Judy Rosenberg. Aktor nie pozostawił tej wiadomości bez odpowiedzi. Choć nie mógł dotrzeć do szpitala nagrał dla niej wzruszający film.

Tego rodzaju rzeczy zawsze będą najlepszą częścią sławy - napisał aktor obok filmiku, który udostępnił na Instagramie.

Judy Rosenberg wyznała znajomym, że marzy by, usłyszeć od Johnsona, że jest seksowna i dostać od niego buziaka.

Judy, jesteś piękna - mówił Johnson w nagraniu. - Jesteś naprawdę seksowna. Ja i miliony ludzi, którzy to oglądają, wysyłają Ci wiele miłości i pozytywnej energii. Kocham Cię. Bądź silna! - wyznał Johnson w filmiku, który skierował do fanki

To nie pierwszy raz, kiedy Johnson wyraził swoje wsparcie lub podziw dla swoich wielbicieli. We wrześniu podzielił się na Instagramie filmem z udziałem małego chłopca Jacoba O'Connora, który uratował swojego 2-letniego brata przed zatopieniem w basenie.

Dwayne Johnson, który jest znany pod pseudonimem The Rock zagrał m.in. w filmie "Baywatch. Słoneczny patrol" czy kilku częściach "Szybkich i wściekłych". Oprócz aktorstwa kojarzony jest także z zawodowymi walkami zapaśniczymi.

MT

Więcej o:
Komentarze (6)
Umierająca na raka 74-latka miała jedno marzenie: By Dwayne Johnson nazwał ją sexy. Znajomi napisali list. Piękny gest aktora
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • waldemar591

  Oceniono 22 razy 22

  Dwayne robił takie rzeczy wiele razy.
  Znajomy w Ottawie ma sparaliżowanego syna który jest wielkim fanem Dwayne'a. Chłopak napisał do niego że marzy o spotkaniu z nim na żywo. Po paru tygodniach Dwayne przysłał mu maila z pytaniem, kiedy może do niego wpaść (akurat w Ontario kręcił sceny do "Króla Skorpiona").
  Po tygodniu przyjechał do niego (sąsiadom szczęki opadły :) i spędzili cały dzień razem. Zabrał chłopaka i ojca nawet na plan filmowy.
  Bardzo fajny gość.

 • Gość: .

  Oceniono 18 razy 16

  Fajny gest

 • szafir51

  Oceniono 8 razy 8

  Gościu jest mega pozytywny. Jest całkiem dobrym aktorem z dużym dystansem do siebie. Pokazuje, że duże mięśnie wcale nie muszą oznaczać ptasiego móżdżku.

 • Gość: lol

  Oceniono 5 razy 5

  Świetny gest aktora. Mimo wszystko wydaje mi się smutnym, że. Jedynym marzeniem umierającej kobiety jest być seksi :( Kobiety jesteśmy więcej nic obiektami seksualnymi! Jesteśmy wspaniałymi ludźmi i pielęgnujmy w sobie tą wiedzę by kiedyś pod koniec naszej drogi cieszyć się z tego co było i kim byliśmy a nie tylko marzyć o byciu seksi😚

 • real_krab

  Oceniono 2 razy 0

  ciekawe ile umierajacych fanek teraz bedzie mial

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX