Tak poseł Kamiński wyglądał w 2012 roku. Teraz bardzo schudł. Przyznał, że jest poważnie chory

Michał Kamiński w 2012 roku

Michał Kamiński w 2012 roku (KAPIF.pl)

Michał Kamiński ostatnio bardzo stracił na wadze i waży o ponad 40 kilogramów mniej niż przed rokiem. Wyznał, że cierpi na cukrzycę.

Michał Kamiński przez lata był człowiekiem przy kości, jeszcze dwa lata temu ważył 131 kilogramów. Ostatnio jednak mocno stracił na wadze, a jego nowy wygląd jest niepokojący. Niestety, nie jest on efektem skutecznej diety odchudzającej. Kamiński jest chory na cukrzycę.

Choruję na cukrzycę i to dlatego tak schudłem - wyznał dziennikarzom Fakt24.pl.

Polityk uspokoił także, że jego nowy wygląd nie jest jedynie skutkiem choroby. W związku z zaistniałą sytuacją przeszedł także na dietę i zaczął uprawiać sport. Wielokrotnie podkreślał, że jego ulubioną dyscypliną jest pływanie.

Zawsze chciałem schudnąć, ale przyznam, że wolę mieć kontrolę nad tym, co się ze mną dzieje, a nie ulegać czemuś, na co nie mam wpływu – zdradził.

W zeszłym roku ważył 85 kilogramów, dziś jest jeszcze chudszy i doszedł do wagi 75.

Jego wygląd był powodem do żartów dla jego krytyków. Dobrze, że postanowił wyznać prawdę i wytłumaczył, dlaczego tak mocno zmienił się fizycznie. Cukrzyca to bardzo powszechna choroba, która ma wręcz charakter epidemii. Dotyka ludzi w każdym wieku.

Najważniejsze, że polityk jest pod kontrolą lekarzy.

Nowy bohater w 'M jak Miłość'. Sporo namiesza w życiu jednej z córek Mostowiaków

AW

Którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę?
1/8W pracy zorganizowano warsztaty integracyjne. Razem z ludźmi z innych działów musisz przygotować kolaż opisujący to, czym się zajmujecie. Ty:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (88)
Michał Kamiński bardzo schudł. Przyznał, że choruje na cukrzycę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Stanisław Dębski

  Oceniono 52 razy 36

  No cóż, życzę powrotu do zdrowia. Skoro wrócił Panu rozum to może i tym razem się uda. Ale Pańska podróż z ryngrafem do Pinocheta zawsze będzie mi tkwić jak zadra w pamięci...

 • achaszwerosz

  Oceniono 33 razy 25

  Był onegdaj taki czas, gdy raczkujący jeszce jako polityk, poseł Kamiński, porzucił swoją ówczesna miłosć gdyż była przykuta do łózka jakims raczydłem. Zrobił to bo akurat zaświtała mu prosperita kariery. Dlatego, mimo ze często bywa bardzo racjonalny w pogladądach, nic a nic mu nie współczuję. Karma wraca.

 • Gość: tomtg123

  Oceniono 18 razy 18

  Zdrowia życzę. Miałem okazję spotkać pana Kamińskiego kilka razy w szpitalu, w którym najbliższa mi osoba też się leczyła w zeszłym roku.
  Cóż, z cukrzycą da się żyć, choć to uciążliwa choroba.
  Powodzenia.

 • Gość: Lottar

  Oceniono 28 razy 18

  Teraz może ubierać sie w Zarze ;-)

 • Gość: koala

  Oceniono 19 razy 17

  powaznie chory to on byl 5 lat temu

 • Frank Chollak

  Oceniono 59 razy 13

  Pan Michał Kamiński jest człowiekiem bardzo inteligentnym i nie przeciętnym oratorem. Jest także osobą bardzo rozsądnym. Potrafił odejść z szeregów mafii pisowskiej rozszyfrowując tą organizacje zdając sobie sprawę z jakimi typami obłudników, kłamców i hipokrytami oraz bezwzględnie mściwymi ludźmi miałby do czynienia. Życzę Panu Panie Michale dużo zdrowia.

 • Gość: pinio

  Oceniono 28 razy 10

  mata zdjecie miska z pinochet'em? mozem porownac tedy...

 • mer-llink

  Oceniono 19 razy 9

  A co mnie obchodzi Poseł Kamiński?
  Jako długoletni podręczny braci Kaczyńskich narobił na ochotnika, z własnej woli, nie przymuszany tyle szkód Polsce i Polakom, że wypadałoby, aby milczał.
  Zbłaźnił się pielgrzymką z ryngrafem do Pinocheta (zreszta towarzyszył mu w tej idiotycnzej eskpadzie pan WOłek, który dzi≥ś rżnie zawodowego myśliciela liberalnego).
  Jako najęty gamoń w rządzie pani Kopacz zawalił cała kampanię wyborczą (tak zreszta, jak przewidywałam: ci, co zmieniają obozy jak rekawiczki, nie są skuteczni, są zainteresowani tylko wygodnym lądowaniem; co sie akurat panu Misiowi Kamińskiemu powiodło...).
  Jako chorągiewka na wietrze czy kurek na kościele może chyba rywalizoać tylko z Posłem a jakże Czarneckim: tez miedziane czoło, wytarte na siedzeniu i na kolanach spodnie od klekania przed guru (obojętnie jakim, byle dawał posadkę...)i od bicia pokłonów, i poplamione od śliny kapiącej ze sprzedajnego języka.To takie Giertychowate w modelu... Towarzystwo wszelkiej wygody.....

 • Gość: adam

  Oceniono 9 razy 9

  Jednym z objawów zaawansowanej cukrzycy jest utrata wagi , wielu to się przytrafia z początku wygląda jak efekt diety . Mój brat ważył 145 kilo przy 190 cm wzrostu . Potężne chłopisko . Nagle zaczął tracić kilogramy i w krótkim czasie stracił 40 kilo , a następnie jeszcze 20 . Dziś wygląda jak szczapa zmaga się z chorobą i wiele bym dał aby wyglądał jak dawniej . Niestety .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX