Jedna z najbardziej lubianych aktorek odchodzi z "Pierwszej miłości". "Nadszedł czas na zmiany". Fani w szoku

Urszula Dębska po 10 latach znika z serialu "Pierwsza miłość". Fani proszą ją, żeby została.

Urszula Dębska, czyli serialowa Sabina z "Pierwszej miłości", znika z serialu. Informacją podzieliła się na Facebooku. Wrzuciła zdjęcie z planu, którego podpis zakończyła tajemniczymi słowami:

Może nadszedł czas na zmiany...

Fani od razu zareagowali. W komentarzach proszą aktorkę, by nie odchodził, bo to dla niej oglądają serial. Bez jej wątku "Pierwsza miłość" nie będzie już tak ciekawa i nie będzie sensu jej regularnie oglądać.

Ula, nie odchodź z serialu, bo ten serial zejdzie na psy.
Uwielbiam wątek/ wątki w serialu PM z Tobą, ale jeśli cię uśmiercą, to raczej będę oglądać już go sporadycznie, a nie z odcinka na odcinek jak do tej pory.
Jeszcze nie nadszedł czas na takie zmiany.

Na pytania, czy odchodzi na stałe, czy jedynie znika na jakiś czas, Dębska odpowiedziała:

Chciałabym móc powiedzieć, że wrócę na sto procent, bo zdaję sobie sprawę z tego, co przeżywają fani serialu. Po scenach śpiączki dostałam mnóstwo wiadomości od widzów, że Sabina musi przeżyć, że muszę grać dalej, że przestaną oglądać serial, gdy moja postać umrze. Na razie mogę zdradzić, że Sabina zniknie. A co będzie potem? Zobaczymy... - zdradziła.

Jej menadżer zdradził, że Dębska robi sobie przerwę od serialu. Jej postać nie zostanie uśmiercona, więc jest spora szansa, że aktorka wróci na plan. Na razie poświęca się grze w teatrze. Można ją zobaczyć w sztuce "Szalone nożyczki", w której gra razem m.in. z Leszkiem Stankiem, Krzysztofem Ibiszem i Alanem Anderszem.

Będziecie tęsknić za Sabiną?

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Urszula Dębska odchodzi z "Pierwszej miłości". Fani są zszokowani i proszą, żeby tego nie robiła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Azja

  Oceniono 3 razy 3

  Jedna z niewielu grajaca aktorsko bez grania kabaretowego (jak np. Beatka, ktorą lubię, ale...). W serialu prawie same sprawy kryminalne i w tej samej grupie.... wszyscy maja do czynienia z przestepcami i sami rozwiazuja problemy... bez policji, bez obstawy.... samo życie ;)))) i wszyscy ze sobą mieszkają lub pracują

 • Gość: Heja

  Oceniono 3 razy 3

  Nie będzie ta, to będzie inna. Co za różnica. Akcja toczy się dalej. W tym serialu grają inni fajni aktorzy.

 • Gość: uyt

  Oceniono 1 raz 1

  Najgorsza aktorka w tym filmie. Jedna mina, sztywna jak drut. Niech weźmie ze sobą Zając, bo jej to się nie da oglądać. W sumie to serial robi się po mału do kitu.

 • Gość: Kssis

  Oceniono 5 razy 1

  Kto to Jeszcze ogląda??

 • Gość: 89

  Oceniono 2 razy 0

  Naprawdę ktoś takie gufna ogląda???

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Serialu kompletnie nie kojarzę, jej również. A bardzo ładna babka.

 • Gość: anialewandowska.com

  Oceniono 2 razy 0

  anialewandowska.com Tajemnica długowieczności! ******
  Stres oksydacyjny to główna przyczyna przedwczesnego starzenia.
  To groźny dla zdrowia stan, w którym organizm produkuje nadmiar toksycznych związków – wolnych rodników. Zwiększenie liczby wolnych rodników w ciele jest spowodowane złą dietą, stresem, zanieczyszczeniem środowiska.
  Zatrzymaj czas, zachowaj młodość i pełnię sił.
  Suplement diety Resvitarox zawiera kompleks najsilniejszych i najskuteczniejszych antyoksydantów spowalniających proces starzenia się organizmu. 100 mg resweratrolu + 4 mg astaksantyny + 5 mg likopenu to optymalna dawka antyoksydantów niwelująca działanie wolnych rodników – toksycznych związków odpowiedzialnych za uszkadzanie komórek, a w efekcie przyspieszone , przedwczesne starzenie się organizmu.
  Resvitarox skutecznie neutralizuje działanie wolnych rodników, chroniąc komórki przed zniszczeniem i tym samym przedłużając młodość!
  Resvitarox działa od środka, neutralizując przyczyny, a nie objawy starzenia się organizmu.
  Regularna suplementacja Resvitaroxu zapewnia trwałą i bezpieczną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników – faktyczną przyczyną przedwczesnego starzenia się. Jedna kapsułka wystarczy aby na dłużej zachować młodość.
  Maksymalna dawka antyoksydantów spowalniających proces starzenia się organizmu.
  Więcej informacji znajdziesz tu anialewandowska.com ******
  ujy7ht6gr5fe64d5ef65gr76th87yj898uk09iku89j78g7f7g87h9jm78n67b5f6b67gnh89mj,89mh8gn67

 • Gość: Ordo

  Oceniono 1 raz -1

  kiedyś Sabnine to bym zalał bo była piękna a teraz jedynie na pieszczoty bym wziął bez tankowania jej i siebie naładowania do wtyczki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX