Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Majdanów. Rozenek pokazała je w nowej książce. My już je mamy!

W najnowszym poradniku Małgorzaty Rozenek, "Perfekcyjny ślub" znalazły się jej nigdzie wcześniej nie publikowane zdjęcia ze ślubu.

Dziś ma premierę kolejny poradnik Małgorzaty Rozenek. "Perfekcyjny ślub" to publikacja, w której zamieściła rady, jak przygotować się, do tego ważnego dnia. Oprócz tego w książce znalazły się także jej prywatne zdjęcia z ceremonii. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mieli bajkowy ślub, co widzieliśmy już na wcześniej publikowanych zdjęciach, głównie na Instagramie. Po zaślubinach para młoda i goście bawili się na weselu zorganizowanym w Konstancinie. Sporo zdjęć z imprezy pojawiło się już w sieci, jednak nie wszystkie.  Więcej prywatnych fotografii Rozenek opublikowała w jej najnowszej książce.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Poradnik Rozenek jest oparty na jej własnych doświadczeniach związanych z planowaniem ślubu. "Perfekcyjna" stawała na ślubnym kobiercu aż trzy razy, w związku z czym na pewno miała dużo porad i przemyśleń, którymi chętnie się podzieliła. 

MT

Myślisz, że jesteś spostrzegawczy i masz dobrą pamięć? Po tym quizie możesz w to zwątpić
1/12Przyjrzyj się uważnie tym zdjęciom i dobrze je zapamiętaj.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (13)
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Majdanów. Rozenek pokazała je w nowej książce. My już je mamy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pola

  Oceniono 15 razy 13

  I to ma być przykład wzorcowego ślubu i pewnie wyglądu panny młodej - te sztuczne, ściśnięte i wylewające się piersi. Wyglada to po prostu wulgarnie i piękna suknia tutaj nie pomoże. Klasy nie da się kupić.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Taka prośba , jeden dzień bez tej dzidzi - piernik i podstarzałego lowelasa ! Jeden dzień !

 • Gość: taaa

  Oceniono 4 razy 4

  kto to kupi, jest głupi

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ona nie widzi że cała polska się z niej śmieje????

 • Gość: aska

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego nikt głośno nie gada ze Minge zrobiła te kiecke za mała te silikony wypływają fuj

 • Gość: Huko

  Oceniono 8 razy 2

  Ładnie spięte włosy

 • Gość: Emma

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma perfekcji ani w ubiorze "panny młodej" -wyleajacy się biust z zamalej kiecki ani w wygladzie " pana mlodego"- za dlugie wlosy wgladają mocno nie świeżo.

 • Gość: Maja

  0

  Ludzie nie zazdroszczą jej niczego ludzie nie lubią próżności i kłamstwa.Lansowanie nachalnie ciała zrobionego od stóp do głów przez chirurga plastycznego nie wiem czego ma dowieść ..to nie zasługa samej Małgorzaty .Zachowywanie się jak gimnazjalistka raczej nie jest w dobrym stylu.Obnoszenie się z krótką miłością jest na pokaz i chyba dla udowodnienia byłym partnerom,że teraz nam się udało..choć jak patrzę to Gosia zamienia się po woli w byłą żonę Radka.I te parcie na szkło,,,pamiętaj kochana że tych ludzi których dziś mijasz idąc w górę spotkasz spadając w dół. A taka Pani była fajna babka i z klasą.Szkoda

 • Gość: GOŚC

  0

  Pani Gosiu za krótka spódniczka bo cellulit strasznyyy i niech Pani nie wkłada w te policzki tego czegoś wygląda jak spuchnięte .Wszystko nie jest złośliwe.Cała po tuningu super ale niech Pani nie robi tego twarzy przecież to jest okropne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane