Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Majdanów. Rozenek pokazała je w nowej książce. My już je mamy!

W najnowszym poradniku Małgorzaty Rozenek, "Perfekcyjny ślub" znalazły się jej nigdzie wcześniej nie publikowane zdjęcia ze ślubu.

Dziś ma premierę kolejny poradnik Małgorzaty Rozenek. "Perfekcyjny ślub" to publikacja, w której zamieściła rady, jak przygotować się, do tego ważnego dnia. Oprócz tego w książce znalazły się także jej prywatne zdjęcia z ceremonii. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mieli bajkowy ślub, co widzieliśmy już na wcześniej publikowanych zdjęciach, głównie na Instagramie. Po zaślubinach para młoda i goście bawili się na weselu zorganizowanym w Konstancinie. Sporo zdjęć z imprezy pojawiło się już w sieci, jednak nie wszystkie.  Więcej prywatnych fotografii Rozenek opublikowała w jej najnowszej książce.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Poradnik Rozenek jest oparty na jej własnych doświadczeniach związanych z planowaniem ślubu. "Perfekcyjna" stawała na ślubnym kobiercu aż trzy razy, w związku z czym na pewno miała dużo porad i przemyśleń, którymi chętnie się podzieliła. 

MT

Myślisz, że jesteś spostrzegawczy i masz dobrą pamięć? Po tym quizie możesz w to zwątpić
1/12Przyjrzyj się uważnie tym zdjęciom i dobrze je zapamiętaj.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (13)
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Majdanów. Rozenek pokazała je w nowej książce. My już je mamy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pola

  Oceniono 15 razy 13

  I to ma być przykład wzorcowego ślubu i pewnie wyglądu panny młodej - te sztuczne, ściśnięte i wylewające się piersi. Wyglada to po prostu wulgarnie i piękna suknia tutaj nie pomoże. Klasy nie da się kupić.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Taka prośba , jeden dzień bez tej dzidzi - piernik i podstarzałego lowelasa ! Jeden dzień !

 • Gość: taaa

  Oceniono 4 razy 4

  kto to kupi, jest głupi

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ona nie widzi że cała polska się z niej śmieje????

 • Gość: aska

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego nikt głośno nie gada ze Minge zrobiła te kiecke za mała te silikony wypływają fuj

 • Gość: Huko

  Oceniono 8 razy 2

  Ładnie spięte włosy

 • Gość: Maja

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie nie zazdroszczą jej niczego ludzie nie lubią próżności i kłamstwa.Lansowanie nachalnie ciała zrobionego od stóp do głów przez chirurga plastycznego nie wiem czego ma dowieść ..to nie zasługa samej Małgorzaty .Zachowywanie się jak gimnazjalistka raczej nie jest w dobrym stylu.Obnoszenie się z krótką miłością jest na pokaz i chyba dla udowodnienia byłym partnerom,że teraz nam się udało..choć jak patrzę to Gosia zamienia się po woli w byłą żonę Radka.I te parcie na szkło,,,pamiętaj kochana że tych ludzi których dziś mijasz idąc w górę spotkasz spadając w dół. A taka Pani była fajna babka i z klasą.Szkoda

 • Gość: Emma

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma perfekcji ani w ubiorze "panny młodej" -wyleajacy się biust z zamalej kiecki ani w wygladzie " pana mlodego"- za dlugie wlosy wgladają mocno nie świeżo.

 • Gość: GOŚC

  0

  Pani Gosiu za krótka spódniczka bo cellulit strasznyyy i niech Pani nie wkłada w te policzki tego czegoś wygląda jak spuchnięte .Wszystko nie jest złośliwe.Cała po tuningu super ale niech Pani nie robi tego twarzy przecież to jest okropne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX