[TYLKO U NAS] Piotr Najsztub potrącił na pasach 77-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy. Mamy komentarz policji i samego zainteresowanego

Piotr Najsztub potrącił na pasach 77-letnią kobietę. Do wypadku doszło w czwartek wieczorem. Informacje te w rozmowie z Plotkiem potwierdza policja jak i sam sprawca zdarzenia.

Piotr Najsztub w miniony czwartek potrącił na pasach 77-letnią pieszą. Kobieta, po tym, jak uderzył nią rozpędzony samochód, trafiła do szpitala.

W czwartek około godziny 19:16 kierujący pojazdem marki Chevrolet, jadąc ulicą Piłsudskiego w Konstancinie-Jeziornie, za skrzyżowaniem z ulicą Piasta, na wyznaczonym przejściu na pieszych, potrącił 77-letnią kobietę. Piesza z urazami żeber trafiła do szpitala - informuje nas aspirant sztabowy Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej w Piasecznie.

Dziennikarz w chwili zdarzenia nie był pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających, jednak nie miał przy sobie prawa jazdy.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających do prowadzenia pojazdu - dodaje Blachliński.

Dziennik "Super Express" donosi, że Piotr Najsztub od lat jeździ bez prawa jazdy. Tłumaczy, że dziennikarz stracił je najprawdopodobniej w 2008 roku za przekroczenie limitu punktów karnych. Aspirant sztabowy Blachliński w odpowiedzi na nasze pytanie na ten temat powiedział, że policja sprawdza, czy sprawca wypadku ma uprawnienia do prowadzenia pojazdem.

Co do uprawień - czy w ogóle je posiada - jest to w trakcie ustalania - powiedział.

Dodzwoniliśmy się również do samego Piotra Najsztuba. Dziennikarz w rozmowie z Plotkiem potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce, jednak nie chciał jej komentować.

Nie chcę tego komentować. Na ten temat jak już to powinna wypowiedzieć się policja lub sąd, bo sprawa pewnie trafi do sądu - powiedział w rozmowie z Plotkiem Piotr Najsztub.

Monika Maszkiewicz

Więcej o:
Komentarze (285)
Piotr Najsztub potrącił na pasach 77-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy. Mamy komentarz policji i samego zainteresowanego
Zaloguj się
 • Gość: alex

  Oceniono 185 razy 173

  Co to za ściema? Policjant wprowadza pesel do bazy i wie czy gość ma uprawnienia, ile punktów karnych..czy zatrzymano prawo jazdy. Co policja do tej pory ustala?

 • kwiatekkk

  Oceniono 166 razy 102

  Tylko u was??? Za Superexpressem: >> "Super Express" odkrył, że Najsztub stracił je najprawdopodobniej w 2008 r. za przekroczenie limitu punktów karnych i od tamtej pory nie starał się o odzyskanie dokumentu! (...) mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych samochodu oraz brak polisy OC<<

  A więc pisanie, że "nie miał przy sobie" ma za zadanie wprowadzić w błąd w sprawie tego bandyty drogowego.

 • gangut

  Oceniono 203 razy 87

  Podsumowując: gościu nie miał (bo stracił wiele lat temu) prawo jazdy, nie miał też oc i aktualnych badań technicznych. Ja rozumiem, że narodu wybranego nie obowiązują gojowskie normy moralne, ale to już przesada.

 • goralca

  Oceniono 123 razy 79

  A teraz czekamy na kuriozalną obronę Najsztuba przez Żakowskiego, który powie tak:
  "Piotrek był zamyślony i przygnębiony, jak przejechał tę kobietę na pasach. Cały czas myśli o zagrożonej przez reżim PiS demokracji w Polsce, więc nie miał nawet czasu odnowić prawo jazdy, wykupić OC czy jechać do mechanika na przegląd techniczny."
  :)))))

 • pkad

  Oceniono 82 razy 70

  9 lat jeździł bez prawka. Ale dlaczego nie miał OC i badań technicznych - nie stać go, taki biedny?

 • bratjolki

  Oceniono 65 razy 55

  Mamy komentarz samego zainteresowanego...
  Zainteresowana w tej historii to jest chyba pani z polamanymi zebrami w miejscu ktore powinno być kawałkiem bezpieczmej przestrzeni na drogach i ulicach pełnych najsztubów.
  Ale ona nie ma nazwiska, a z nazwiskiem nawet bandzior ma pierwszeństwo.

 • bogpan

  Oceniono 66 razy 44

  Wy klamcy z wybiorczej. Ten pajac i bandyta w ogole nie ma prawa jazdy, a nie nie mial przy sobie. Czy wy tylko klamac potraficie???

 • kapitan.kirk

  Oceniono 100 razy 40

  Jeśli to była zakonnica, wszystko zaczyna się układać w logiczną całość.

 • Gość: Sędzia

  Oceniono 62 razy 36

  Sprawczyni wypadku miała wytarte podeszwy w butach - jej wina. A tak w ogóle to pewnie moherka, a stąd już kok do antysemityzmu. Zasądzam 50 tysięcy złotych kary dla sprawczyni i 1 rok w zawieszeniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX