Rozmowa o "Botoksie" w "PnŚ". Nagłe pytanie Racewicz i ostra reakcja Warnke. Zgasiła ją jednym zdaniem. W studiu cisza

Katarzyna Warnke została zaproszona do studia "Pytania na śniadanie", by opowiedzieć o filmie "Botoks". Joanna Racewicz dopytała aktorkę, ale jednego pytania widocznie nie przemyślała.

"Botoks" w swój premierowy weekend pobił rekordy oglądalności. Najnowszy film Patryka Vegi budzi ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Jedni uważają go za świetną produkcję, kolejni - za kompletną porażkę. 

Ten temat podjęto w piątkowej rozmowie w studiu "Pytania na śniadanie". Na kanapie zasiedli Katarzyna Warnke i Tomasz Raczek. 

Patryk Vega gromadzi w swoich filmach niezwykłe wydarzenia, buduje ikoniczne postaci i przede wszystkim myśli o widzu - powiedziała na początku rozmowy aktorka.
To jest film, gdzie są sceny aborcji. (...) Ten film zaczyna się od bardzo ostrej sceny, gdzie kobieta zostaje sczepiona z psem, ze zwierzęciem. Mówisz Kasiu, że Patryk myśli o widzu. Ale o jakim widzu? Takim, który lubi przekraczać kolejne granice, kolejne rubikony? - zapytała Joanna Racewicz. 

Joanna Racewicz, Łukasz NowickiJoanna Racewicz, Łukasz Nowicki Screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Po kolejnych pytaniach dziennikarki można było wywnioskować, że film nie przypadł jej do gustu. W dalszej części wywiadu Warnke opowiadała o sytuacji, gdy miała możliwość rozmowy z publicznością, wśród której byli też pracownicy placówek medycznych.

Po projekcji panowała cisza. Widziałam mnóstwo wzruszeń, również położnych i lekarzy, którzy podchodzili do mnie i dziękowali za ten film, za prawdę - wyznała aktorka. 
I za scenę duszenia dziecka poduszką? - przerwała jej Racewicz.

Aktorka szybko odpowiedziała, gasząc pytanie dziennikarki.

Nie było takiej sceny.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Screen pytanienasniadanie.tvp.pl

W studiu zapadła cisza. Choć rozmowę kontynuowano, właśnie tę część wywiadu wyłapali fani Warnke.

Oglądam "Pytanie na śniadanie". Brawo, brawo, brawo. Sama prawda. Ludzie boją się prawdy. A pani prowadząca... Żenada. Brawo za "nie ma takiej sceny".
"Nie było takiej sceny" i cisza - piszą pod jej ostatnim zdjęciem.

Co o tym sądzicie? 

JT

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
 • 'I nie opuszczę cię aż do ślubu' Niesamowita metamorfoza panny młodej w TVN. Przyszły mąż jej nie poznał!
 • Trzy lata temu zmarła Anna Przybylska. Do tej pory ciężko pogodzić się z tym, że jej nie ma. Wspominamy, jaka była: ciepła, wesoła, rodzinna. Anna Przybylska zmarła 3 lata temu. "Wiele w życiu osiągnęłam". Najbardziej dumna była z rodziny [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
 • Małgorzata Rozenek wybrała się do miasta w stroju już typowo jesiennym. Dwie rzeczy rzucały się w oczy. Pierwsza to brak makijażu. Jak dawna perfekcyjna pani domu wyglądała bez niego? Zobaczcie. Druga rzecz to strój: dół mocno kontrastował z górą. Małgorzata Rozenek bez makijażu. Różnica? Spora. Sami się przekonajcie
Komentarze (126)
Katarzyna Warnke zgasiła Joannę Racewicz. Poszło o "Botoks"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 239 razy 213

  Muszę pochwalić TVP - pani Racewicz to rzeczywiście idealna osoba do rozmowy o botoksie. Tyle, że może nie o filmie o tym tytule, ale o substancji, którą bezlitośnie serwuje swojej biednej twarzy od dłuższego czasu ... Jak się okazuje, ta pani nie widziała filmu, albo widziała to, czego w nim nie było.

 • j-a-ga

  Oceniono 138 razy 118

  Za każdym razem gdy oglądam pnś z Racewicz mam wrażenie że ona jest kompletną idiotką. Sorry gada głupoty, nie ma zielonego pojecia o tematach rozmowy. Ten facet który z nią prowadzi program próbuje jakoś ratować sytuację ale widać po jego minie że strasznie się męczy. Przy Racewicz nawet ta wyszczerzona misska i Zamachowska wypadają o niebo lepiej.

 • Gość: tilt

  Oceniono 117 razy 87

  Pieprzą bez przerwy o tym "Botoksie" w sieci i TV, a potem zdziwienie, że tłumy w kinach, mimo że film totalne dno. Ludziska idą z ciekawości, bo zasypujecie media darmową reklamą filmowego badziewia.

 • wasyll11

  Oceniono 82 razy 80

  Co Pani może wiedzieć o botoksie ..powiedziała Racewicz

 • Gość: b.b.

  Oceniono 128 razy 64

  Matko, wszędzie "Botoks" , jakby to był godny Oskara nastepca "Pianisty" .... tylko wzbudzacie niezdrowe zainteresowanie i podbijacie oglądalnośc tego czegoś. Możecie krytykować Racewicz, ale dla mnie Wranke z hasłem o płaczących położnych ją przebiła 100-krotnie... wiocha roku.

 • Gość: KIX

  Oceniono 131 razy 53

  kazdy aktor ktory tam zagral bedzie bronil tego g**** oraz ich najblizsza rodzina i przyjaciele aktorzy...

 • egg69

  Oceniono 68 razy 48

  Właśnie w ten sposób dobra zmiana manipuluje ludźmi wmawiając im to, czego nie ma.

 • Gość: Jola

  Oceniono 61 razy 47

  Jak miernota do niczego się nie nadaje,to okazuje się że do reżimowej pasuje jak ulał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX