JUŻ SIĘ NIE UKRYWAJĄ! Sam Smith ma nowego chłopaka. To znany serialowy aktor

Sam Smith ma nowego chłopaka. To aktor, Brandon Flynn, znany z serialu "Trzynaście powodów".

Szczęście uśmiechnęło się do 25-letniego piosenkarza, Sama Smitha. Ostatnio został przyłapany na ulicach Nowego Jorku, gdy całował się z nowym partnerem. Jego wybrankiem jest 23-letni aktor, Brandon Flynn, znany z serialu "Trzynaście powodów". Po pocałunkach i bliskości mężczyzn widać, że łączy ich gorące uczucie.

Jest to ogromne zaskoczenie dla fanek serialu. Mało kto spodziewał się, że Flynn, grający zaliczającego panienki Justina, jest gejem. Przyznał się do tego dopiero 17 września. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie tęczowej flagi i opis.

Mężczyźni jak na razie nie wrzucili na swoje oficjalne profile wspólnych zdjęć.Jednak już pojawiły się na różnych nieoficjalnych kontach. Najczęściej pojawiają się komentarze z gratulacjami i słowami zachwytu, ale nie brakuje też wyrazów zdziwienia. Niektórzy nie wierzą w to, co widzą i są zaskoczeni, że aktor jest homoseksualistą.

Jestem w szoku, że Brandon jest gejem.
To się dzieje naprawdę?
Nie wiedziałam, że Brandon jest gejem. To dla mnie ogromny szok - piszą internauci.

Sam Smith w wywiadach często przyznawał, że nie ma szczęścia w miłości. Spotykał się m.in. z piosenkarzem, Adamem Lambertem i modelem, Jonathanem Zeizelem. Związek z tym drugim trwał niecałe dwa miesiące, ponieważ Smith musiał poświęcić się pracy.

Jak widać po zdjęciach, mężczyźni dobrze się czują w swoim towarzystwie. Ciekawe, czy Sam Smith wreszcie znalazł miłość na dłużej? I jak myślicie - pasują do siebie?

AW

Więcej o:
Komentarze (32)
Sam Smith jest gejem. Jego nowy chłopak to Brandon Flynn, znany z serialu "Trzynaście powodów".
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zbyszek

  Oceniono 33 razy 17

  gratulacje

 • Gość: fh

  Oceniono 34 razy 14

  super chłopaki, niech im sie dobrze uklada

 • Gość: LOL

  Oceniono 4 razy 4

  nooo, ja jestem jedną z tych osób które nie miały pojęcia że Brandon jest gejem. mało z krzesła nie spadłam gdy zobaczyłam te zdjęcia ;D stanowią bardzo fajną, szczęśliwą i słodką parę.

  btw, wiedziałam że tak będzie ;D. na jednym z moich ulubionych amerykańskich portal: foty Sama z Brandonem, a w komentarzach internauci totalnie olali fakt że to geje tylko skupili się na tym w co się ubrał Sam (mój ulubiony komentarz: like awkward homeschooled 13 yo girl in 1999). ewentualnie gratulowali

  na polskim portalu ten sam artykuł, te same zdjęcia: hejt, homofobia i pewnie ktoś zaraz rzuci o ile nikt tego jeszcze nie zrobił cytatem z biblii o sodomie i gomorze.

  czy potrzebujemy więcej dowodów na to że polska i polacy zatrzymali się w średniowieczu? no nie. bynajmniej. wystarczy wejść w internety ;)

 • Gość: Nikitanikit

  Oceniono 2 razy 2

  Brandon to był mój crash, ale cóż będzie trzeba się pogodzić

 • Gość: Werczix

  Oceniono 1 raz 1

  Po roli Brandona nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że jest gejem. Ale jak zobaczyłam te zdjęcia to od razu się uśmiechnęłam! Przecież to jest mega słodkie i kochane, że ktoś jest szczęśliwy ajj😃😍 Chociaż Brandon nadal będzie moim i wiele innych fanek kraszem to my wszystkie powinnyśmy życzyć mu szczęścia na drodze, którą wybrał!

 • Gość: PrzedstawicielkaTejStrasznejMłodzieży

  Oceniono 1 raz 1

  Już widać po komentarzach poziom tolerancji w Polsce... niby wszystko pasuje i wszystko jest porządku, dopóki faktycznie ktoś o tym nie napisze. Wtedy oczywiście wielce obeznana elita tego kraju wyrywa się to głosu i komentuje jakie to 'obrzydliwe pedalstwo' i kręci nosem. Drodzy państwo, jestem pewna, że jeśli podarujecie sobie takie komentarze to znajdziecie czas na wiele więcej pożyteczniejszych dla was rzeczy. Jeśli nie odpowiada Wam tematyka artykułu nikt nie zmusza do czytania! Ale oczywiście, statystyczny odbiorca mediów musi publicznie wyrazić swoje zdegustowanie, w dodatku w taki prymitywny sposób... Szkoda słów. I pomyśleć że ta 'straszna i zdemoralizowana młodzież' ma czasem więcej oleju w głowie od tych ludzi, którzy prezentują sobą taki poziom w komentarzach.

 • Kinga Ciurapińska

  Oceniono 1 raz 1

  No i byle im się długo dobrze układało. To, że przywykliśmy do przymilających się hetero nie znaczy, że homo mają być wyalienowani. To, że największą popularnością cieszy się A, nie znaczy, że B nie ma praw.

 • Gość: DruhnaBrandona

  0

  Książę William i Kate się chowają !!!
  Sam i Brandon ! <3 Najlepsi in the WORLD! 🤗😍👌

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX