Hugh Hefner nie uwzględnił żony w testamencie! 60 lat młodszej Crystal poświęcił jednak specjalny zapis

Hugh Hefner nie uwzględnił w testamencie swojej o 60 lat młodszej żony. Crystal Harris nie zostanie jednak z niczym. W ostatniej woli zmarłego znalazł się specjalny zapis.

Dzieliło ich 60 lat różnicy, jednak każde z nich zapewniało, że "to nie ma znaczenia", bo łączy ich prawdziwe uczucie. Życie miłosne Hugh Hefnera od zawsze owiane było atmosferą kontrowersji i skandalu, jednak jego ostatnie małżeństwo (zwłaszcza nim do niego doszło) zamieniło się w prawdziwą telenowelę. Założyciel "Playboya" i młodziutka modelka Crystal Harris poznali się już w 2009 roku, gdy jako 23-latka została Playmate grudnia '09. W 3 lata ich relacja rozwinęła się do tego stopnia, że w 2012 roku Króliczek "Playboya" został "panią Hefner".

Jak dowiadujemy się z "Us Weekely", w myśl podpisanej przed ślubem intercyzy, Crystal Harris nie została uwzględniona w testamencie przy podziale gigantycznej fortuny jej męża. Majątek szacowany na 43 miliony dolarów przypadnie czworgu dzieci Hefnera: Christie, Davida, Coopera i Marstona, Szkole Filmowej Uniwersytetu Południowej Kalifornii oraz wielu instytucjom charytatywnym, które Hefner czynnie spierał także za życie.

Jednak wdowa po Hugh Hefnerze, według informatorów tabloidów, nie zostanie z niczym. W testamencie znalazł się zapis, że Crystal Harris "ma zostać otoczona opieką" po jego śmierci.

Ślub Hugh Hefnera i Crystal HarrisŚlub Hugh Hefnera i Crystal Harris EN

Dwa śluby z Crystal Harris

Związek z Crystal Harris był pełen kontrowersji nie tylko na różnicę wieku. Ich relacja rozwijała się szybko, jednak - jak oboje deklarowali - łączyło ich "prawdziwe i głębokie uczucie". W 2011 roku, po 2 latach znajomości ogłoszono datę ślubu. W hucznej ceremonii miało wziąć udział aż 300 gości. Na 5 dni przed jednak imprezę odwołano.

Według oficjalnych oświadczeń, powodem był "brak gotowości" 25-latki do tak poważnych zmian w jej życiu. Podobno wizja wspólnego życia miała ją początkowo oczarować, potem jednak, gdy do głosu doszły nerwy, wszystko się zmieniło i "nie wiedziała, czego chce".

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak co innego. Podobno Harris zdradziła Hefnera, a ten nie mógł się z tym pogodzić i rozgorzał między nimi ostry konflikt. Za poparciem tej tezy przemawia również dziwny wywiad Harris po rozstaniu (z zemsty?), w którym stwierdziła:

Uprawialiśmy seks tylko raz i trwało to około 2 sekundy - powiedziała Harris.

Potem jednak przyszła pani Hefner szybko odwołała swoje słowa i pogodziła się z Hefnerem. W 2012 roku w końcu wzięli ślub (zobacz, jak wyglądała ceremonia). Harris była 3. żoną założyciela "Playboya". Nie mieli dzieci.

Hugh Hefner i Crystal HarrisHugh Hefner i Crystal Harris Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

ZI

Więcej o:
Komentarze (39)
Hugh Hefner nie uwzględnił w testamencie żony! Crystal Harris nie dostanie pieniędzy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • darth4

  Oceniono 14 razy 14

  >> gigantycznej fortuny jej męża. Majątek szacowany na 43 miliony dolarów

  No faktycznie potężny kryzys finansowy nadal trwa, skoro gigantyczna fortuna to 43 miliony dolarów. Ciekawe że prasa finansowa przedstawia takie kwoty inaczej niż gigantyczne, a właściwie nawet takimi się nie zajmuje :)

 • Gość: plk

  Oceniono 13 razy 13

  Zapomnieliście napisać że kupił jej dom za 5 mln USD w LA.

 • s0nar

  Oceniono 7 razy 7

  43mln USD to taka fortuna? Dzisiaj jest przynajmniej kilku kopaczy piłki, którzy więcej zarabiają w 1 rok.

 • adolfiutin11

  Oceniono 11 razy 7

  Widzicie ... i to są prawdziwe problemy ! a nie te wasze niskie pensje, bezrobocie, małe mieszkanie, złe oceny w szkole dziecka itp. :)

 • Gość: margot452

  Oceniono 11 razy 7

  "wielu instytucjom charytatywnym, które Hefner czynnie spierał także za życie."

  Po jakiemu to?

 • Gość: Jolka

  Oceniono 4 razy 4

  W jakim języku napisano te artykuł? bo nawet nie po polskiemu. Nauczyciel autora do natychmiastowego zwolnienia za to, że dał mu świadectwo po ukończeniu 2 klasy podstawówki.

 • adolfiutin11

  Oceniono 7 razy 3

  będzie mogła sie już oficjalnie bzdzić :) Robiła to do tej pory, ale po cichu, żeby Hefner sie nie dowiedział.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX