Gretkowska odpowiada Rozenek: "Pani nie zrozumiała mojego tekstu". Jej fotomontaż nie spodoba się "Perfekcyjnej"

Gretkowska, Majdan

Gretkowska, Majdan (EAST NEWS, Instagram.com/ viva_magazyn)

Manuela Gretkowska zdenerwowała Małgorzatę Rozenek swoją krytyką sesji dla "VIVY!". Trzeba przyznać, że nie przebierała w słowach. Teraz się tłumaczy.

Manuela Gretkowska postanowiła na Facebooku wyrazić swoje zdanie na temat luksusowej sesji Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana w Dubaju. Zarzuciła małżeństwu, że to, co przedstawili na zdjęciach, jest odbiciem "snów biedaków", dla których styl arabskiego szejka kojarzy się z największym bogactwem. A ich samych nazwała "Sprzątaczką i Szatniarzem".

Swoim wpisem rozpętała medialną burzę. Małgorzata Rozenek odpowiedziała jej na swoim Instagramie, sugerując, że stosuje mowę nienawiści i ma w sobie dużo pogardy dla ludzi (o tym pisaliśmy tutaj).

Gretkowskiej najwyraźniej spodobała się publiczna wymiana zdań z Rozenek, ponieważ szybko odniosła się do jej wpisów. Na swoim Facebooku zamieściła odpowiedź, w której skopiowała słowa celebrytki, a następnie przedstawiła swoje rozważania. Zaczęła je od słów:

PANI MAŁGORZATO, obawiam się, że Pani nie zrozumiała chyba mojego tekstu. Pozwolę więc sobie w punktach, dla lepszej czytelności odpowiedzieć na Pani zarzuty.

Następnie, tak jak zapowiedziała, po kolei wytłumaczyła swój punkt widzenia. Odniosła się do tego, dlaczego nazwała Majdanów "Sprzątaczką i Szatniarzem".

Nie chciałam pani urazić sprzątaczką, zawód jak każdy inny. Instruktorka medialna do usuwania kurzu i porządków wydała się mi nazwą za długą. Szanuję Pani inteligencję, wykształcenie (nadmieniłam o nim w tekście) oraz pracę. Szatniarz jest skrótem, wytłumaczonym w tekście.

Później pisarka skupiła się na tym, że nie ma nic do nich i że wydają się jej sympatyczni. Podkreśliła, że nie pisze o ich życiu osobistym, uczuciach, dzieciach, a jedynie o sesji w Dubaju.

Napisałam wyłącznie o sesji do której pozowaliście, rzeczywiście disneyowsko odj*banej. Posłużyła mi ona za ilustrację pewnych marzeń i aspiracji niektórych ludzi.

Odpowiedziała także na zarzut, że posługuje się mową nienawiści. Nie zgodziła się z tym. Jej zdaniem nie można tak określić porównania Majdanów do "słodkiego Jezuska i pięknej Matki Bożej". Podkreśliła też, że nigdzie nie stosuje obelg i posługuje się jedynie sarkazmem.

Nawet wyrażam współczucie, że jesteście zapracowani - dodała (ironicznie?).

Swój sarkazm wyraziła także wrzucając obraz przedstawiający Świętą Rodzinę, gdzie główne postacie mają twarz Małgorzaty i Radosława Majdanów. To oddało cały charakter wypowiedzi pisarki, która dostrzegła, że współcześni celebryci są traktowani jak dawniej święci.

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim wpisie zarzuciła Gretkowskiej, że nie każda siwizna jest oznaką mądrości:

Nie wszystko złoto co się świeci, a nie każda siwizna jest oznaką mądrości.

Na to pisarka odpowiedziała rezolutnie:

Ma Pani rację: moja siwizna nie jest oznaką mądrości, raczej nieukrywaniem mojego wieku. Nazwałabym to nudyzmem fryzjerskim.

Dodała także, że nie martwi się o swoją córkę, o którą wyraziła swoje obawy Perfekcyjna Pani Domu. I że na pewno nie zniszczy życia jakiemuś porządnemu, polskiemu chłopcu.

Jak na razie Małgorzata Rozenek-Majdan nie skomentowała odpowiedzi Manueli Gretkowskiej. Czyżby nie chciała dalej ciągnąć medialnej wojny, która bardziej opłaci się pisarce?

Gojdź ocenił wygląd kilku gwiazd. Rozenek nie będzie zadowolona... "Fajnie zrobiony biust, policzki" [KOŁO PLOTKA]

AW

Jedni używają ich codziennie, a drudzy ich nigdy nie słyszeli. Myślisz, że znasz te polskie regionalizmy?
1/11Duperele to sprawy:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (140)
Gretkowska odpowiada Rozenek. "Nie chciałam pani urazić, sprzątaczką, zawód jak każdy inny"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 💀

  Oceniono 224 razy 194

  napompowana wypełniaczami barbie która radzi jak układać szmaty w szafach wdaje się w dyskusję z panią Gretkowską , popisowy strzał w stopę...😂😂😂

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 210 razy 184

  Niestety ale Gretkowska ma rację. Lejdi Rozenek i Mister Tupecik już dawno stracili poczucie rzeczywistości.

 • Gość: Dzidka

  Oceniono 137 razy 111

  Pani Gretkowska ma to cos. To jest poziom, ktorego zazdroszcze jej tak bardzo, ze az jej nie lubie :-) Uwielbiam Pani ksiazki i Pania. Pozdrawiam seredecznie

 • Gość: cebula

  Oceniono 116 razy 96

  Pani Małgosia obnażyła już wszystko swoje piersi, ciało ,życie prywatne , intymne a na końcu obnażyła własną głupotę

 • mrmouse

  Oceniono 106 razy 90

  Nadmuchane medialne lale z ego wielkości katedry. Szpila w postaci pani Gretkowskiej dobrze balonikom zrobi!

 • Gość: bodo

  Oceniono 105 razy 87

  Gretkowska jest genialna w tym epizodzie medialnym!
  Nie pojmuje, czemu media propagują aktywną głupotę tej dwójki wyleniałych lansiarzy? Ktoś to jest w stanie wyjaśnić?

 • Gość: wurmloch

  Oceniono 94 razy 82

  Majdanowie do pięt nie dorastają MG, a sesja zdjęciowa to badziewie dla nuworyszów

 • waginoterianin

  Oceniono 88 razy 78

  "Pani nie zrozumiała mojego tekstu". Czy Pani za wiele nie wymaga?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX