"Barwy szczęścia": córka Englerta i Ścibakówny uprawia seks z... nauczycielem. Rodzice aktorki nie są zadowoleni

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny w "Barwach szczęścia" wplącze się w romans ze swoim nauczycielem i... pójdzie z nim do łóżka.

Helena Englert ponoć bez wiedzy rodziców, Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, zgodziła się na udział w pikantnych scenach łóżkowych. Jej bohaterka w "Barwach szczęścia" będzie uprawiać seks z nauczycielem geografii, którego gra 37-letni Józef Grzymała. Podobno rodzice nie są zadowoleni.

Beata i Jan są niezadowoleni, że ich niepełnoletnia córka będzie miała scenę seksu w serialu. Ciężko im przeboleć, że cała Polska zobaczy ich córeczkę w sytuacji intymnej - zdradziła informatorka "Faktu".

Helena ma do tego inne podejście. Według niej, pikantne sceny pomogą jej w karierze.

Chce udowodnić, że potrafi zagrać mocne sceny. Podczas burzliwej rozmowy z rodzicami broniła się, że to będzie dobre dla jej kariery, a oni tego nie rozumieją - dodało źródło tabloidu.

W kulisach serialu córka popularnych aktorów wyznała, że bardzo się cieszy z tego, jakie losy czekają jej bohaterkę. 

Byłam bardzo ciekawa tego wątku i bardzo się cieszyłam, że będę mogła zagrać coś tak nietypowego. Romanse się zdarzają, ale taka sytuacja zdarza się bardzo, bardzo rzadko. I to oparta na prawdziwym uczuciu - powiedziała. 

Będziecie oglądać? 

AW, JT

Więcej o:
Komentarze (37)
'Barwy szczęścia': Angela ma romans z nauczycielem. PIKANTNE SCENY
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 52 razy 44

  Ha :) niedaleko pada jabłko od jabłoni....pani Beato. :))
  Nauczyciel i uczennica....czyżby los miał sie powtórzyć? Scibakówna cos o tym wie.
  Niezadowoleni? gdyby rodzice niepełnoletniej dziewczyny byli zatroskani to nie pozwoliliby jej grać. Obłuda Englertów nie zna granic. Wszystko na sprzedaż.

 • Gość: BB

  Oceniono 47 razy 35

  Bez obaw kochana . Urodą nie powalasz, osobowością nie intrygujesz, raczej nie zapadniesz w pamięć choćby pół świata to widziało. Kolejna córka znanych pcha się show biznesu, a tyle pl ślicznych dziewczyn żyje w tym kraju i pewnie ma większy talent aktorski od tej marnej progenitury znanych rodziców. Jak to się robi ? Idzie się do znajomych i mowi stary wez moja córkę do roli niech sobie ustawi życie na ściankach?

 • Gość: Gg

  Oceniono 39 razy 33

  "Ciężko im przeboleć, że cała Polska zobaczy ich córeczkę w sytuacji intymnej" - jaka cała Polska? Nie wiedziałam, że taki gniot w ogóle istnieje i nie znam nikogo, kto by to oglądał...

 • Gość: hallo

  Oceniono 36 razy 30

  Następna aktoreczka po znajomości
  Potem te beztalencia niby grają w i robią z filmów szmiry

 • Gość: hp

  Oceniono 30 razy 28

  27-letni - urodził się w 1990. Te 10 lat akurat w tym newsie to dość istotny szczegół.

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 27 razy 23

  Napędzanie sensacji na siłę i zupełnie bez sensu.

 • Gość: jacek

  Oceniono 32 razy 22

  Ktoś to ogląda? A tak swoją drogą, to czy na występowanie w filmie osoby niepełnoletniej nie jest potrzebna zgoda rodziców? Więc pan Englert i jego brzydka żona chyba sami do tego przyłożyli rękę, a teraz lamentują, co za hipokryzja. Ciekawe czy pozostałe dzieci Englerta też są takie paskudne jak ta Helenka z wiecznie naburmuszoną miną.

 • Gość: Gre

  Oceniono 24 razy 20

  I ten wiecznie na wpol otwarty otwór gebowy...

 • kitciwoko

  Oceniono 27 razy 19

  Rodzice pchają córę w biznes, a tu nagle zdziwko, że tam trzeba dupy dawać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX