"Rodzinka.pl" zniknie z anteny przez Karolaka? "Jego bohater traci na wiarygodności". Sprawę komentuje TVP

W mediach pojawiły się pogłoski, że serial "Rodzinka.pl" zniknie z anteny. Winą obarczano Tomasza Karolaka. TVP wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Serial "Rodzinka.pl" cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, że zniknie z anteny.

Jak podaje tygodnik dla kobiet ceniących tradycyjne wartości "Dobry Tydzień", powodem takiej decyzji jest nieuporządkowane życie prywatne i liczne romanse Tomasza Karolaka. Gdy wszyscy już sądzili, że aktor się ustatkował, media obiegła informacja o jego rozstaniu z Violą Kołakowską. Para ma dwoje dzieci.

Niektórzy ludzie z Woronicza uważają, że przez niekonwencjonalny model życia Tomasza Karolaka, jego bohater traci na wiarygodności. Trwają prace nad nowymi produkcjami, nie jest więc wykluczone, że emitowany obecnie sezon „Rodzinki.pl” będzie ostatnim - napisano w tygodniku.

Serwis viva.pl skontaktował się w tej sprawie z rzecznikiem TVP. Jego przedstawiciele zaprzeczyli plotkom i wydali oświadczenie, które brzmi:

Serial Rodzinka.pl cieszy się ogromnym powodzeniem i jest kontynuowany bez żadnych zakłóceń. Wiosną emitowany będzie dwunasty sezon serialu, który jest niezmiennie oczekiwany przez widzów.

Tak więc fani Macieja Musiała, Małgorzaty Kożuchowskiej i Adama Zdrójkowskiego mogą odetchnąć z ulgą. Życie prywatne Tomasza Karolaka nie wpłynie na losy serialu.

Cieszycie się?

Najodważniejsza kreacja w karierze Julii Wieniawy. Złota tkanina podkreśliła jej opalone piersi

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Serial "Rodzinka.pl" zniknie z anteny? Podobno wszystko przez Karolaka. Sprawę komentuje TVP
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Koń

  Oceniono 19 razy 15

  Podobno w związku z tym Artur Żmijewski z Cezarym Żakiem w trosce o zachowanie wiarygodności szybko przyjęli święcenia kapłańskie...

 • Gość: wydawca

  Oceniono 12 razy 12

  A model zycia Pani Kozuchowskiej jak najbardziej odpowiada TVP.

 • Gość: mania

  Oceniono 8 razy 6

  a może to przez FATALNY poziom aktorski głównej DAMSKIEJ postaci czyli p. Kożuchowskiej ?!?!? albo przez strasznie niski poziom całego serialu ?!?!?

 • Gość: flora

  Oceniono 9 razy 3

  A dla mnie to najgłupszy serial jaki tylko może być, jak patrze na tego w tej czapce bez przerwy, to mnie krew zalewa!!! nie mówiąc już ogólnie o chlewie jaki często, gęsto robią te dzieci w domu, naprawdę, tak sie dzieje w jakiś domach?

 • Gość: Kati

  Oceniono 1 raz 1

  Serial fajny i nierozumiem tylko, co kogo obchodzi czyjeś życie prywatne. Czy wszyscy są tak idealni?!?

 • Gość: Jacky

  0

  Wybitnie patologiczna polska rodzina przedstawiona w tym serialu. Matka- histeryczka. Ojciec nad niczym nie panujacy w domu brutal, Natomiast gowniaze, nad ktorymi nikt nie panuje, pozwalaja sobie na wszystko.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  0

  Szkoda, bo to super serial. :(

 • Gość: Adam

  Oceniono 1 raz -1

  Dziadostwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX