Wideo w "DD TVN" zdenerwowało Wiśniewskiego. Posypały się uszczypliwości w stronę Rusin: Miłość boli, sama wiesz. Odgryzła się

Michał Wiśniewski i Kinga Rusin spięli się podczas rozmowy w "DD TVN". Poszło o życie prywatne. Dziennikarka nie pozostała dłużna piosenkarzowi.

Michał Wiśniewski był gościem niedzielnego wydania "DD TVN". Jak to zwykle bywa w śniadaniówce TVN, rozmowę z gwiazdą poprzedził kilkuminutowy materiał wideo o jego życiu. W przypadku Wiśniewskiego było to jednak głównie życie miłosne. Piosenkarz nerwowo zareagował na tak skrótowe potraktowanie jego osobistych spraw.

Po obejrzeniu tego materiału, chciałbym powiedzieć, że to jest ciekawe, że widzę taką zbitkę po raz kolejny i za każdym razem się dziwię, jak można to tak zbić? Na przykład pod kątem tego, że Michał sobie wybrał... To jest takie trochę na fair, jak można napisać, że Michał sobie wybrał i zakochał się w wokalistce, i rzucił Mandarynę, dajmy na to. Albo rzucił Anię i zakochał się w Dominice. Ludzie, skąd to można wziąć?! To chyba tylko z głowy albo z innej części ciała. Nie wolno takich rzeczy robić. Życie pisze swoje scenariusze - mówił zniesmaczony Michał Wiśniewski.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski Screen z TVN/X-News

Kinga Rusin zgrabnie obroniła materiał, jaki przed chwilą zobaczyli i błyskawicznie zadała kolejne pytanie.

Ja sobie tak myślałam, patrząc na to, że to mistrzostwo świata, że to udało się tak właśnie to zbić, bo twoje życie jest niezwykle bogate i obfituje w wiele wydarzeń, że miałeś szczęście do kobiet. Czy możesz powiedzieć to samo, że one miały szczęście do ciebie? - spytała Michała Wiśniewskiego Kinga Rusin.

Wiśniewski najwyraźniej jednak zachował urazę, bo swoją odpowiedź połączył z kąśliwą aluzją.

Chyba nie miałem szczęścia do kobiet. (...) "Piękna jest miłość, która nie boli" - nie! Nie ma miłości, która nie boli - powiedział Michał Wiśniewski. - Ty też powinnaś coś o tym wiedzieć - powiedział Wiśniewski do Rusin.

Kinga Rusin, Piotr KraśkoKinga Rusin, Piotr Kraśko Screen z TVN/X-News

Rusin zareagowała uśmiechem na te słowa, po czym  - jak gdyby nigdy nic - odparła:

Moja miłość nie boli - odpowiedziała Kinga Rusin. - Twoja boli?
Każda miłość... Ta nie, a może inna? Każda miłość boli - drążył Wiśniewski.
Jak boli to, to nie jest miłość - skwitowała Rusin.
Ale czasem o miłość trzeba walczyć - drążył temat Wiśniewski.
Pytanie, czy warto - storpedowała dywagacje piosenkarza Rusin.

Kinga Rusin, Piotr KraśkoKinga Rusin, Piotr Kraśko Screen z TVN/X-News

Ostatecznie jednak rozmowa zakończyła się w przyjaznej atmosferze, mimo kilku drobnych zgrzytów. Piosenkarz fragment wywiadu wrzucił nawet na swojego Facebooka, co chyba jednoznacznie przesądza o fakcie, że wizyta w studio "DD TVN" nie była przykrym wspomnieniem. Fani jednak mieli inne zdanie:

Tylko pani prowadząca zachowała się nieprofesjonalnie... - napisała fanka.

Nieprofesjonalnie? Nieee, naszym zdaniem to nie jest to słowo, które opisuje jej zachowanie.

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (63)
Michał Wiśniewski dogryzł Kindze Rusin na wizji. Ależ mu odpowiedziała!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • green_is_bad

  Oceniono 101 razy 91

  Ależ nieprawdopodobne starcie dwóch największych osobowości XXI w.!!!!

 • Gość: Gienek

  Oceniono 58 razy 48

  Cóż za głębokie przemyślenia w tvenie, cóż za intelektualne spory , wątpliwości i sprzeczności..:)

 • elenem

  Oceniono 42 razy 34

  Rozbawiła mnie ta idiotyczna wymiana zdań dzieci na poziomie przedszkola. :))) Na zasadzie- "stłukłeś kolanko ..boli czy nie? a ty stłukłaś swoje?"
  Śmiem powiedzieć- Kingo i Michale... mimo waszego wieku i jakichś tam małżeńskich pierestrojek wychodzi na to, ze NIC o miłości nie wiecie.... dziwne.
  Otóż moi drodzy- miłość to nie jest lans na instagramie czy fb w waszym wykonaniu, miłość to nie ilość rozwodów i urodzonych dzieci.
  Miłość to bardzo głębokie uczucie, bywa ze trudna relacja między dwojgiem ludzi, która potrafi przetrwać nawet największe zakręty życiowe i koleje losu.
  Niestety... o waszych związkach powiedzieć tego nie można. Romans to zaledwie początek miłości, lecz wcale nie musi sie w nią przerodzić. Należy o tym pamiętać- uczucia i związki weryfikuje tylko CZAS.

 • warszawa34

  Oceniono 39 razy 31

  Kinga - zawsze musisz mieć ostatnie słowo, nawet gdy należałoby się wycofać, z uśmiechem, ale szczerym.

 • pab-blo

  Oceniono 39 razy 29

  Ale artykuł! Ale afera! On jej: bla bla, a ona mu: bla bla. Ależ się odgryzła, że WOW! Aż dziwne, że się pozbierał po takiej ripoście.

 • elzbietttta

  Oceniono 43 razy 27

  Z prowadzących DTVN da się ogladać jedynie duet Wellman i Prokop, reszta jest strasznie irytująca, sztywna, "bezpłciowa", nijaka. To program śniadaniowy, wymaga luzu, dużego poczucia humoru. Tu nie wystarczy zrobić sobie nowe zęby lub założyć wysokie obcasy. P. Mołek jest też świetna (inteligentna i z dystansem do siebie), ale jej współprowadzący wystarczy, żeby od razu wyłaczyć telewizor.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX