Znany muzyk disco polo ma guza w głowie. Zwrócił się do fanów: Byłem pewny, że jestem młody i nic mi nie grozi

Znany muzyk disco polo, Grzegorz Hummel, poważnie zachorował - wykryto u niego guza w głowie. Na Facebooku zaapelował do swoich fanów.

Grzegorz Hummel, znany z występów z zespołem Marioo i z solowej kariery jako Dj Teen's, poważnie zachorował. Kiedy doznał zaników pamięci i oczopląsu, postanowił pójść na badania. Podczas rezonansu wyszło, że ma guza w głowie, tzw. torbiel szyszynki. Nieleczony może zamienić się w nowotwór złośliwy. Dzięki temu, że muzyk w porę zareagował, operacja nie była konieczna. 

Pod wpływem emocji na swoim Facebooku opublikował post, w którym zwrócił się do fanów. Zaapelował, żeby się regularnie badali (krew oraz mocz raz na pół roku) i robili rezonans lub tomograf przynajmniej raz na dwa lata. 

Pamiętaj - PRZEBADAJ SIĘ, bo my młodzi też chorujemy czasem nawet bardziej niż nasi rodzice czy dziadkowie, a to dlatego, że gonimy za wszystkim. Wszędzie nam spieszno, sami narażamy się na niepotrzebny stres, który często doprowadza do różnych schorzeń, ale i nie tylko... - pisze.

Zamieścił też wiele szczerych słów, w których wyraził to, co czuł, kiedy dowiedział się o chorobie. Przyznał, że był to dla niego bardzo trudny czas i że był głupi myśląc, że on - młody człowiek - nigdy nie zachoruje. 

Dopiero, gdy nadeszła obawa o utratę zdrowia, przyszedł rozum. (...) Do momentu odebrania wyniku rezonansu byłem pewny - jestem młody, nic mi nie grozi, nie muszę chodzić do lekarzy, bo to przejściowe itp. Głupota, a nie rozsądek. (...) Największą karą dla mnie za głupotę było myślenie o tym, że tracę najbliższych... - wyznał.   

Na koniec zwrócił się do fanów, żeby wzięli sobie jego słowa do serca i przekazali dalej jego post. 

Przeczytaj, udostępnij i weź do serca, bo masz dla kogo żyć i każdy ma coś do zrobienia na tym świecie - dodał. 

Fani w komentarzach dziękują mu za te słowa oraz życzą powrotu do zdrowia. 

"#Supermodelka Plus Size". Faworytka programu? Poznajcie polską Monicę Belluci, która podbiła serca jury

AW

Komentarze (8)
Znany muzyk disco polo ma guza mózgu. Pisze do fanów: każdy ma coś do zrobienia na tym świecie
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 7 razy 3

  Współczuje, zyczę siły i spokoju.
  Coraz więcej młodych choruje, niestety.

 • Gość: lmin

  0

  "Znany" - pierwszy raz widzę gościa na oczy.

 • Gość: Dorka

  0

  Torbiel to nie guz. Owszem wymaga kontroli jesli jest z płynem tez trzeba pilnowac ale z czasem moze się wchłonąć. Mój 5 letni synek tez ma 8 mm i jest pod stałą kontrolą ... pozdrawiam

 • Gość: Marcin

  0

  Znany muzyk ? pierwszy raz go na oczy widzę , pytanie kto mi pomoże jak zachoruję ?

 • Gość: anka

  0

  poszłam do lekarza poprosiłam o skierowanie na tomograf głowy bo chciałam przebadać się profilaktycznie. usłyszałam, że "NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PROFILAKTYCZNE BADANIE GŁOWY" musi być powód , aby lekarz ustalił rodzaj prześwietlenia głowy. Czyli w Polsce najpierw trzeba zachorować a potem szukać pomocy . Farmie zależy na tym abyśmy byli chorzy , bo zdrowy człowiek nie przyniesie kasy do apteki

 • Gość: azsxdcfghj

  0

  taaa....akurat lekarz da skierowanie na eezonans albo tomograf , bo pacjent tak chce . W jakim świecie ten człowiek żyje ? Hello!!!! Jesteśmy w Polsce!

 • Gość: m.

  Oceniono 4 razy -2

  akurat rezonans lub tomograf raz na dwa lata to bardzo zły pomysł, bo te urządzenia same w sobie, jeśli się często poddaje badaniom z ich wykorzystaniem, powodują nowotwory. Oczywiście życzę Panu z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX