Kuba Wojewódzki oferuje milion złotych i podwożenie przez rok: Postanowiłem nagrodzić patriotyczną postawę

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki (Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN)

Kuba Wojewódzki na Facebooku ogłosił niecodzienny "konkurs". Nagroda jest wymarzona: milion złotych i showman jako osobisty kierowca przez rok. Zasady gry są jednak niemożliwe do spełnienia.

Kuba Wojewódzki opisał na swoim Facebooku nieprzyjemną sytuację, do jakiej doszło kilka dni temu. Dziennikarza zaczepił na ulicy młody mężczyzna, który wypomniał mu wsadzenie polskiej flagi w kupę w jego programie sprzed lat:

Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze - zacytował słowa mężczyzny Wojewódzki.

Ta sytuacja skłoniła showmana do zorganizowania specjalnego "konkursu", żeby - jak pisze - "nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich tych, którzy widzą rzeczy, których nie ma" .

Na zawsze to jednak długo pomyślałem, zaskoczony tym, że użył słowa Pan zamiast innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc). Postanowiłem zatem nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich tych, którzy widzą rzeczy, których nie ma.
Każdy kto wyśle mi prawdziwe, oryginalne i nie spreparowane zdjęcie z mojego programu, na którym osobiście wkładam flagę w kupę otrzyma ode mnie: Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie. Przez najbliższy rok będę taką osobę woził do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem. Zamelduję ją u siebie w mieszkaniu, umieszczę w testamencie i będę gotował trzy posiłki dziennie - pisze showman.

Zainteresowani nagrodą? Niestety, warunki są niemożliwe do spełnienia. Po prawdzie, to w 2008 roku to nie Kuba wetknął flagę kupę, lecz jego gość (na kanapie zasiedli wówczas Marek Raczkowski i aktor Krzysztof Stelmaszyk). Dziennikarz zachęcał jedynie rysownika, żeby wbił miniaturową flagę w odchody, co ten posłusznie wykonał.

Odcinek odbił się szerokim echem i zbulwersował bardzo wiele osób. Zwłaszcza byłego posła LPR Mirosława Orzechowskiego, który złożył na Wojewódzkiego doniesienie do prokuratury. Sprawa zakończyła się sądem i wyrokiem niekorzystnym dla Kuby. Na TVN nałożono karę w wysokości pół miliona złotych.

Kupa z polską flagą w programie Kuby WojewódzkiegoKupa z polską flagą w programie Kuby Wojewódzkiego Screen TVN

Kuba Wojewódzki pokazał twarz obrażającego go kierowcy. Ostra krytyka w sieci. Jest odpowiedź narzeczonej

ZI

Jak dobrze znasz Ojca chrzestnego? [QUIZ]
1/10Kogo wysyła Vito Corleone do Hollywood, żeby złożył w jego imieniu "propozycję nie do odrzucenia" Jackowi Woltzowi?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (82)
Kuba Wojewódzki oferuje milion złotych i podwożenie przez rok: Postanowiłem nagrodzić patriotyczną postawę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • smarekdarek

  Oceniono 112 razy 54

  "Wielcy patrioci" jak zwykle najbardziej oburzeni, ale zasrane chodniki i trawniki im nie przeszkadzają?

 • Gość: najboskiejszy

  Oceniono 51 razy 27

  Świetna akcja, daje do myślenia, ale nie cymbałom, którzy rano w dresie marki Patriotic(R) wyprowadzają pieska na skwerek i zostawiają tam ich wspólne g... Moje dziecko nie może bawić się normalnie i chodzić po trawie, bo wszystko - WSZYSTKO!!! - jest zas...ane i zawalone śmieciami. Sam myslałem, czy nie powtykać czegoś w te wszechobecne odchody (ale byłyby to raczej proporzec jednej z partii politycznych - tej, której odpowiada, gdy ludzie mają gów.o zamiast mózgu).

 • sprzedam_sie

  Oceniono 60 razy 26

  Prawde pokazal, a pierwszy sort morde drze. Bo to zasr**any kraj jest.

 • Gość: Luke

  Oceniono 35 razy 23

  Oczywiście, że akcja z wytykaniem flagi w kupę była nie tylko trafna, ale i skuteczna. Odbiła się szerokim echem a jako mieszkaniec Warszawy widzę przez ostanie 6-7 lat ZDECYDOWANĄ poprawę w zbieraniu przez ludzi odchodów po psach. Oczywiście - ktoś może powiedzieć że to nie ma nic wspólnego z flagą w kupie. Ale coś mi mówi, że do rozsądku Polaka najłatwiej trafić właśnie tą drogą - przez wyśmianie i zawstydzenie.

 • Gość: justi

  Oceniono 43 razy 21

  Prawda w oczy kole - a najbardziej "prawdziwych patriotów" ...

 • irishrem

  Oceniono 33 razy 19

  Psie kupy i nie sprzątanie ich to też polski obyczaj. W czym problem? Prawda boli ? Nie w tym problem , że wbito flagę w psie gó..., ale że nadal jest ją w co wbijać !

 • Gość: ght

  Oceniono 22 razy 14

  Kilka dni temu widziałem młodego patriotę w dresie z naszytym orłem na dupie i barwami narodowymi na wysokości ch...a.

 • Gość: lol

  Oceniono 52 razy 12

  czyli nie on wetknął - proste i przestańcie już drążyć ten temat

 • skandy5

  Oceniono 28 razy 10

  Obsrane przez psy chodniki to znak rozpoznawczy Polski. Wara od niego!

  Sprzątanie tego jest kłopotliwe, łatwiej kotwiczkę przykleić na zderzaku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX