Książę George poszedł do szkoły! W wyjątkowym dniu towarzyszył mu tata

Książę George dzisiaj pierwszy raz poszedł do szkoły. Odprowadził go tylko ojciec, księżna Kate nie była w stanie z powodu porannych nudności.

To szczególny dzień dla rodziny królewskiej. 4-letni książę George po raz pierwszy poszedł do szkoły. Zdenerwowanego ucznia za rękę odprowadził tata, książę William. Niestety, księżna Kate nie mogła uczestniczyć w tej wyjątkowej chwili i musiała zostać pod opieką medyczną.

Książę został zapisany do prestiżowej prywatnej szkoły Thomas's w dzielnicy Battersea w południowym Londynie. Rodzice za rok nauki będą musieli zapłacić ok. 20 000 funtów, czyli ok. 92 000 zł. W tej cenie George będzie uczestniczył m.in. w klubie dyskusyjnym, zajęciach z filozofii i języka włoskiego.

W szkole obowiązują sezonowe mundurki. Menu jest wyjątkowo dobrane - na śniadanie książę będzie spożywać np. mleko organiczne, a na lunch świeżo przygotowane organiczne mięso, warzywa i nabiał.

Zabrakło księżnej Kate

W tym ważnym dla George'a dniu zabrakło księżnej Kate, która bardzo źle znosi ciążę. Przypomnijmy, że cierpi ona na Hyperemesis gravidarum. Jest to dolegliwość, która dotyka 0,3–2% kobiet w ciąży i objawia się poprzez nudności i wymioty (nawet do 50 razy dziennie).

Książę George jest wyjątkowo uroczy, prawda?

AW

Więcej o:
Komentarze (134)
Książę George pierwszy dzień w szkole. Odprowadził go tylko William, Kate nie dała rady
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kanonia1939

  Oceniono 193 razy 157

  A nasze maluchy "uratowane" przez nierozgarniętych Elbanowskich. Będą kiblować w domu jeszcze 3 lata. "Równy start"

 • Olga Waryniak

  Oceniono 113 razy 73

  Ładny,skromnie ubrany chłopczyk,gorzej od dzieci naszych cylebrytów,a ma dopiero 4 latka,polskie dzieci też w tym wieku powinny chodzić do szkoły,dziś takie czasy.

 • maks1956

  Oceniono 88 razy 70

  w wieku 4 lat poszedł do szkoły i wielka krzywda mu się nie stała a u nas krzyk ze dzieci w wieku 6 lat muszą iść do szkoły a 7 latek to już stary koń jest

 • maciacho30

  Oceniono 74 razy 50

  Nie ma to jak w Polsce, głupi rodzice zdecydowali, że będą mieć głupsze dzieci!
  PODZIĘKUJMY ELBANOWSKIM! buhahahaha
  teraz Elbanowscy mają fundację zarabiając na rządowych zleceniach MILIONY z waszych podatków GŁUPCY!

 • zebra_no

  Oceniono 64 razy 46

  W Anglii 5latki ruszają dzielnie do szkoły, a u nas dochowane w domu do 7 lat stare cielęta. Czy nasze dzieci są głupsze, że muszą zaczynać szkołę w wieku 7 lat?
  Wcześniej zaczynają szkołę i wcześniej kończą, wcześniej zarabiają na siebie, usamodzielniaja się, a u nas ...?

 • peterjk

  Oceniono 48 razy 42

  Ktoś tu napisał że to straszne że dzieci idą w tym wieku do szkoły, też tak myślałem ale to kompletne bzdury. Dzieci świetnie sobie dają radę, kiedy w Anglii idą do drugiej klasy, rówieśnicy w PL chodzą dalej do przedszkola albo siedzą w domu, co nie jest dla nich lepsze. Poza tym angielska szkoła jest przyjazna i lubiana przez dzieci, czego zwykle nie można powiedzieć o polskiej szkole. Ciekawi mnie jednak wyglądał będzie transport młodego następcy tronu z Kensington na Batterrsea, to niedaleko ale w godzinach szczytu to masakra, chyba że codziennie bezie jechała kolumna królewska i reszta kierowców będzie stała w totalnych korkach. Bedzie wesoło.

 • realistas

  Oceniono 45 razy 33

  Gdyby był Polakiem to siedziałby w domu jeszcze trzy lata. W efekcie Polak jest mocno opóźniony w rozwoju.

 • Gość: Hgh

  Oceniono 50 razy 30

  U nas 7-latki przychodzą do szkoły,zupelnie niezaradne,chowane pod kloszem,albo tak rozwydrzone,ze nikogo nie słuchają. A tu proszę,5 lat i do nauki. Można? Można!

 • anty-oszolom

  Oceniono 41 razy 29

  Książę Jerzy, lat 4 (ur. 2013).
  Poszedł do szkoły. Skrzywdzony, skradziono mu dzieciństwo? Za młody, zbyt niedojrzały?
  W Wielkiej Brytanii tak się idzie do szkoły. Potem ma się lepszy status, lepsze zarobki, lepsze warunki życia.
  A dziecko do szkoły idzie w zunifikowanym stroju, u nas zwanym "mundurkiem". Najpierw jest to sweterek i koszula (krój i kolor narzucone przez szkołę), potem marynarka, koszula i krawat. Nikt nie ma z tym problemu.
  Jak inaczej niż w naszej Wolsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX