"Warsaw Act". Trzecie dziecko Williama i Kate zostało poczęte w Polsce?

Wczoraj świat obiegła radosna nowina, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Teraz pojawiają się spekulacje, jakoby kolejny potomek rodziny królewskiej został poczęty... w Polsce.

Księżna Kate jest w ciąży - to już oficjalna informacja potwierdzona przez Pałac Kensington. W dzisiejszym wydaniu brytyjskiego "The Sun" na okładce możemy podziwiać parę królewską. Magazyn wprost sugeruje, że przyszły potomek został poczęty podczas ostatniej wizyty księżnej Kate i księcia Williama Polsce, która miała miejsce w lipcu. Tytuł newsa na okładce brzmi:

The Warsaw act.

Skąd takie przypuszczenia? Pierwsze spekulacje o tym, że rodzina królewska może się powiększyć pojawiły się niedawno po tym, gdy księżna Kate trafiła do szpitala. Kobieta narzekała na poranne mdłości i wymioty. "The Sun" przypomina, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku dwóch poprzednich ciąż księżnej Kate. Brytyjski magazyn idzie dalej, sugerując, że identyczne dolegliwości pojawiały się mniej więcej w 6-7 tygodniu ciąży. Na podstawie tego wnioskują, że dziecko zostało poczęte właśnie podczas pierwszej, oficjalnej wizyty pary królewskiej w Polsce.

Nie trzeba było długo czekać na komentarze Polaków odnośnie tych gorących spekulacji. Hubert Biskupski zasugerował, że to program "500+" podziałał tak motywująco na parę królewską.

Jarosław Kuźniar i Eryk Mistewicz również nie przeszli obojętnie wobec najnowszych plotek na temat ciąży księżnej Kate.

"The Telegraph" idzie jeszcze dalej, sugerując, że ciąża księżnej Kate to nie przypadek, tylko "tajny plan" księcia Williama. Wyliczono, że poród odbędzie się mniej więcej na początku lata przyszłego roku, a wtedy zaczyna się Mundial w Rosji. Dzięki temu następca tronu królewskiego będzie mógł go spokojnie oglądać, będąc na urlopie tacierzyńskim.

Warto zwrócić uwagę, że będąc w Polsce, księżna Kate piła alkohol, co oznacza, że wtedy jeszcze nie była w ciąży.

AG

Księżna Kate próbuje mówić po polsku. Urocze! Jest nagranie

Więcej o:
Komentarze (63)
Księżna Kate i książę William poczęli swoje dziecko podczas pobytu w Polsce? Polacy żartują z ciąży księżnej Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bowartokrzyczec

  Oceniono 25 razy 23

  Trzeba by spytać Mariusza czy nagrania potwierdzają.

 • smarekdarek

  Oceniono 25 razy 17

  Już widzę te wymowne tytuły polskich gadzinówek pokroju Gazety Polskiej: "Oddajcie polskie dziecko!", "Poczęty na polskiej ziemi, siłą wcielony do brytyjskiego społeczeństwa", "Zbigniew Ziobro żąda małego Polaka"

 • siwywaldi

  Oceniono 15 razy 15

  Skoro poczęte zostało w Polsce, a więc w kraju, w którym DZIEŃ POCZĘCIA jest ważniejszy od dnia urodzin, można by było pomyśleć o honorowym obywatelstwie i opiece lekarskiej spełnianej przez samego Księcia Radziwiłła. :-)

  Tylko JAK to obywatelstwo wytłumaczyć "ciemnemu ludowi" i Rodzinom Radia Maryja, skoro przyszłe książęce dziecko będzie wychowywane w heretyckiej wierze? :-))

 • luci-c

  Oceniono 16 razy 14

  Szkoda,że PiS jest przeciw imigrantom,bo mógłby to być przyszły król Polski.

 • Gość: re

  Oceniono 13 razy 11

  To było jasne, że jak w Polsce wejdzie pińset plus to rózni emigranci będą próbowali się załapać.

 • Gość: cieslik

  Oceniono 9 razy 9

  Gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX