Wulgarny atak na dziadka Macieja Stuhra. Aktor odpowiada i grozi pozwami: Był człowiekiem o czystym życiorysie

Maciej Stuhr po raz kolejny napisał emocjonalny post na Facebooku. Tym razem musiał wziąć w obronę swoją rodzinę. Na Twitterze zaatakowano jego dziadka - ś.p. Tadeusza.

Jeden z użytkowników Twittera w wulgarny i obcesowy sposób wypowiedział się o Tadeuszu Stuhrze - dziadku Macieja Stuhra.

Dziadek stalinowski prokurator, tatuś alkoholik, wnusio genetycznie uwarunkowany zj** - napisał na Twitterze.

Chamski wpis szybko został zablokowany przez Twittera, tak samo jak konto "Roberta". To jednak nie spodobało się wszystkim. W obronę internautę wzięła m.in. posłanka PiS - Anna Kwiecień, żądając by odblokować mu konto.

Maciej Stuhr broni dziadka

Po awanturze na Twitterze Maciej Stuhr poczuł się wywołany do odpowiedzi. Na Facebooku opowiedział, jak naprawdę wyglądała praca jego dziadka. Aktor pisze, że "był człowiekiem o przejrzystym życiorysie", który odmówił zapisania się do partii. To miało przekreślić jego karierę.

To że jestem aktorem w czasach PiS, nie oznacza że jestem pisowskim aktorem. To że mój dziadek rozpoczął pracę po wojnie w prokuraturze, nie robi z niego stalinowskiego prokuratora. Wręcz przeciwnie. Ś. P. Tadeusz Stuhr był człowiekiem o niezwykle czystym i przejrzystym życiorysie. Jako jeden z niewielu prokuratorów tamtych czasów nie uległ naciskom i nigdy nie zapisał się do partii. Tym samym właściwie przekreślił swoją karierę. Uprawiał ten zawód na prowincji, nie dostawał dużych spraw, i w związku z tym oczywiście politycznych ŻADNYCH. Za to po każdym udziale w procesji Bożego Ciała był wzywany na UB. Karierę zakończył na stanowisku vice prokuratora powiatowego - napisał Stuhr.

Maciej Stuhr zapowiedział też, że nie pozwoli, aby szkalowano dobre imię jego dziadka i na podobne próby będzie odpowiadał pozwami.

Uprzejmie informuję wszystkich prawicowych mistrzów pióra i klawiatury, że będę bronił pamięci mojego dziadka i za użycie wobec niego sformułowania "prokurator stalinowski" będę kierował sprawę do sądu domagając się dużych wpłat pieniężnych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - kończy swój wpis Stuhr.

Maciej Stuhr dostaje wsparcie

Fani aktora okazali mu w komentarzach ogromne wsparcie.

Grzebanie w przeszłości zmarłych członków rodziny cechuje ludzi podłych (...) i zwykłych frajerów. Miałem takiego kiedyś w swoim otoczeniu, nie życzę tego nikomu - pisał internauta.
Brawo Panie Macieju... Jestem pewna że za słowami Bartoszewskiego "nie każdy może mnie obrazić..." Pana Dziadek nie czuje się obrażony. Ale Pana reakcja - zrozumiała. Pozdrawiam - czytamy inny komentarz.
Przyznam że staram się nie brać udziału w obecnych' pyskowkach na FB' ale doskwiera mi jedno jako osoba głęboko wierząca nie mogę uwierzyć że ludzie potrafią wylewac z siebie tyle żółci a potem spokojnie wędrować do komuni... gdzieś się chyba w tym wszystkim pogubilismy. Czy skoro mój Dziadek był w Partii a Babcia pokryjomu chodziła do Kościoła to ja jestem skazana na przyklejania mi łatki? "U innych zgłoś a u siebie belki nie widzimy" - pisała internautka.

A co Wy sądzicie o reakcji Macieja Stuhra?

Z którą gwiazdą poszedłbyś na kawę? Której pożyczyłbyś 1000 zł? Poznajcie zaskakujące wyniki

ZI

Więcej o:
Komentarze (411)
Maciej Stuhr odpowiada na atak internautów na swojego dziadka: Był człowiekiem o czystym życiorysie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dyktator_bolandy

  Oceniono 422 razy 356

  zasłużony jaruzelskowski prokurator Piotrowicz mi się przypomniał jakoś....

 • klikon55

  Oceniono 292 razy 238

  Panie Macieju, niech Pan będzie dumny ze swojej rodziny. Tatuś Ziobry był członkiem PZPR i jakoś nikomu to nie przeszkadza, tak jak i partyjna przeszłość wielu posłów pis np. Piotrowicza.

 • Gość: Kalina Dobiesława

  Oceniono 356 razy 234

  Co się z nami porobiło,nienawidzimy się nawzajem.Wiedziałam że tak będzie,przecież przedsmak mieliśmy w 2005,kiedy Pis doszło do władzy.Zapomnieliśmy jacy to "chorzy " osobnicy,i zostali wybrani.Nigdy nie oddałam bym na PIS głosy,PRZENIGDY.Podziwiam PANA za odwagę

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 216 razy 180

  Bojownik antybolszewicki,podpora pissesmańskiej palestry piotrowicz, to dopiero świetlana postać.

 • elenem

  Oceniono 183 razy 139

  Maciek :) musisz sie uodpornić na takie ataki. Musisz wiedzieć ze w tym kraju jest wiele zaburzonych psychicznie i podłych ludzi. Tego sie nie ogarnie, trzeba by wybić część spoleczeństwa, a to niemożliwe. Pozostaje zachować spokój.

 • redcarius

  Oceniono 161 razy 133

  Te wszystkie ataki robią ludzie zakompleksieni, nie mający czym się szczycić. Z rodzin miernot, chamów i popychadeł które dzięki pisiorom po raz pierwszy mogli zaistnieć. Które bez nich nic nie znaczą i nie będą znaczyć - są tym co czasami przykleja się do buta, który następnie wstydliwie wycieramy o pobliską kępę trawy. Głowa do góry Panie Stuhr - rodziny akurat nie musisz Pan się wstydzić.

 • Gość: Cba

  Oceniono 139 razy 99

  Co raz więcej gowna sie pokazuje jak pislam dorwał sue fo koryta banda zakłamanych chamskich wsiowych miernot won do swoich chlewie i obór

 • kazek100

  Oceniono 117 razy 91

  To przecież było oczywiste. Było wiadomo, że pisory, ludzie bez klasy, kultury, a przede wszystkim niemający merytorycznie nic do powiedzenia - zaczną grzebać wśród przodków rodziny Stuhrow. Nigdy jednak nie zrozumiem, jak takie obrzydliwe osobowości, jak pani Anna Kwiecień,dają radę patrzeć w lustro? Spróbujemy? Dziadek pani kwiecień. Zatrudniony w czasach PRL, a więc sprzedawczyk, krętacz i komunistyczny sługus. Nie ma żadnego dowodu, by oficjalnie żądał prohibicji, a więc na pewno zapijaczona łajza.
  Ja tak naprawdę nie myślę, ale pytanie do pani z pisu - fajnie? Nie wstyd pani?

 • Gość: mlody

  Oceniono 101 razy 85

  niech sie zajma kurduplem z wawy i jego przeszloscia i rodzina... jak to sie ladnie urzadzili za komuny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX