Agata Duda ostatnio zaliczyła wpadkę. Teraz znów ją podziwiamy. Ten płaszczyk każda chciałaby mieć w swojej szafie

Agata Duda po raz kolejny pokazała, że ma pełne prawo aspirować do miana najlepiej ubranej prezydentowej.

Agata Duda towarzyszyła mężowi podczas akcji Narodowe czytanie "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Prezydentowa popisała się wyczuciem stylu. Na białą prostą sukienkę narzuciła grantowoczarny płaszczyk z biżuteryjnym pasem. Dodatkową ozdobą były supermodne falbany na rękawach 3/4.

Taki fason jest bardzo elegancki, a przy tym idealnie wygląda na każdym typie sylwetki. Jesteśmy przekonani, że każda kobieta z chęcią przyjęłaby podobny płaszczyk do swojej szafy. Zwłaszcza pod koniec lata, gdy pogoda przestaje rozpieszczać.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ta stylizacja jest z całą pewnością starzałem w dziesiątkę. Cieszy to tym bardziej, że ostatnio Agata Duda zaliczyła wpadkę. Tym razem jednak wszystkie elementy zgrały się ze sobą bez zarzutu.

Dr Gojdź porównuje urodę Agaty Dudy i Melanii Trump. "Melania jest typową amerykańską pięknością, natomiast nasza prezydentowa...". Tego się po nim nie spodziewaliśmy!

Więcej o:
Komentarze (59)
Agata Duda na Narodowym Czytaniu "Wesela". Płaszczyk prezydentowej każda kobieta chciałaby mieć w swojej szafie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zagubione zęby jadosława kłamczyńskiego

  Oceniono 36 razy 26

  "Ten płaszczyk każda chciałaby mieć w swojej szafie"

  Każda kto? Zakonnica? Stewardessa? Nauczycielka?

 • rom50

  Oceniono 31 razy 17

  Przestańcie nam wciskać takie pierdoły. Nie szata zdobi kobietę!!! A Agata Kornhauser-Duda ma do dyspozycji cały sztab ludzi dbających o jej wizerunek. Martin Luther King powiedział: kiedy przechodzisz obojętnie wobec zła to tak jakbyś sam je czynił. A Agata Kornhauser-Duda nie tylko obojętnie przechodzi, ale je wspiera!
  Jak chciała stać z boku to było nie brać udziału w kampanii wyborczej! Wstyd po prostu wstyd, że Pierwsza Dama nie zajęła stanowiska w sprawie tak ważnej dla kobiet ustawy aborcyjnej.

 • basiacan

  Oceniono 22 razy 14

  Jaki, k...wa, plaszczyk? To zakiet. Dlugi zakiet. I sprawia, ze jej maly lepek jest jeszcze dalel od reszty ciala (jak u kury).

 • tralalumpek

  Oceniono 24 razy 14

  ..."Ten płaszczyk każda chciałaby mieć w swojej szafie"....nie, az tak zmurszala modowo nie jestem zeby chciec taka katane,

 • apollo111

  Oceniono 21 razy 13

  Pogratulowac meza bez jaj

 • laerke

  Oceniono 18 razy 10

  Coz z tego, ze pani Duda elegancko wyglada, gdy swoja obecnoscia firmuje zdradzieckie rzady PiS i niszczenie praworzadnosci naszego kraju?

  Agato Dudo, czy ci nie wstyd?

 • zloty_cielec69

  Oceniono 16 razy 10

  ja tylko bym chciał, aby w moim kraju prezydentowa nie była lalką salonową.

 • Gość: Aass

  Oceniono 22 razy 10

  Ma 45 lat, a wygląda na zaopatrzone 59-60. Rączki w ciup i przygarbienie to porażka. Porównać z Melanią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX