Dziś 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Pałac ukrywał TE fakty z jej życia. Była też przepowiednia

Księżna Diana zginęła w wypadku dokładnie 20 lat temu, 31. sierpnia 1997 roku. Teraz wychodzą na jaw nieznane fakty z jej życia.

Księżna Diana nie żyje dokładnie od 20 lat, ale jej życie wciąż skrywa sporo tajemnic. Niektóre dopiero poznajemy, jak na przykład tajemniczą śmierć jej osobistego ochroniarza, do którego zaczęła żywić uczucie czy przyłapanie męża na telefonicznej zdradzie z Camillą. Wiadomo też, że księżna miała kompleksy na punkcie swojego wzrostu i że z tego powodu porzuciła chodzenie w szpilkach.

Dokładnie 31 sierpnia 1997 roku pędzący mercedes z księżną Dianą na pokładzie uderzył w filar paryskiego tunelu Alma. Ani księżna, ani jej ochroniarze, nie mieli zapiętych pasów. W wyniku wypadku Diana doznała rozległych obrażeń wewnętrznych, które kilka godzin później stały się przyczyną jej śmierci.

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Księżna Diana i jej tajemnice: sekstelefon męża i śmierć osobistego ochroniarza. Była też przepowiednia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Ja

    Oceniono 14 razy 14

    Prawda jest taka, że to nie tyle Karol unieszczęśliwił Dianę, co skostniałe, nieliczące się z uczuciami zasady monarchii. Jemu kazali się ożenić z kobietą, której nie kochał, ona jako smarkula nie miała pojęcia, w co się pakuje. Podejrzewam, że perspektywa ślubu i małżeństwa cieszyły ją podobnie, jak 1 Komunia dziewczynkę czekającą na sukienkę i prezenty. Tak naprawdę nie wiedziała o swoim przyszłym mężu tego, co najważniejsze. Okropne i dzisiaj widać, jak możliwość normalnego wyboru partnera życiowego wpływa na życie książąt.

  • japka_putina

    Oceniono 8 razy 6

    A gdzie są TE fakty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX