Britney Spears zaśpiewała bez playbacku. Zaskoczenie? To mało powiedziane. Zobaczcie jednak, co miała na sobie

Britney Spears jest jedną z tych gwiazdek, które przyzwyczaiły publiczność do śpiewania z playbacku. Gdy w końcu postanowiła zaśpiewać na żywo, efekt był zaskakujący.

Britney Spears od kilku lat jest w "trasie koncertowej", występując w hotelu Planet Hollywood w Las Vegas. Amerykańska gwiazdka dała tam już ponad 200 koncertów, na których raczyła publiczność swoimi wykonywanymi z playbacku przebojami. Publiczności najwyraźniej nie przeszkadza jej komputerowo poprawiony głos i na każdy z występów przychodzi po kilka tysięcy osób.

Ostatnio zrobiła jednak fanom ogromną niespodziankę i jedną z piosenek zaśpiewała na żywo. Był to klasyczny utwór Bonnie Raitt, "Something to Talk About". Efekt? Całkiem niezgorszy, okazało się, że Britney rzeczywiście umie śpiewać, choć wybitną śpiewaczką jednak nie jest. Nagranie obejrzycie tutaj.

 

Niestety, pozytywne wrażenie psuje strój gwiazdki, więcej niż skąpy, właściwie można powiedzieć, że Britney wystąpiła w samej bieliźnie.

Swoją drogą, wielu utalentowanych artystów każdego dnia występuje na żywo i nie ekscytuje się tym nikt poza fanami, tymczasem Britney raz zdarzyło się zaśpiewać jedną piosenkę na żywo i ekscytuje się tym cały internet. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał pewien polski artysta, który nigdy by sobie nie pozwolił na śpiewanie z taśmy.

Jennifer Lopez kombinezon rozpruł się na pupie, ale to i tak nic przy problemach Nicki Minaj. Ubraniowe wpadki gwiazd na scenie

JZ

Więcej o:
Komentarze (15)
Britney Spears zaśpiewała bez playbacku. Zaskoczenie? To mało powiedziane. Zobaczcie jednak, co miała na sobie
Zaloguj się
 • golass

  Oceniono 2 razy 2

  jaka gwiazdka?! ona obecnie mocno przygasla, ale - czy tego chcecie, czy nie - to jest ex mega gwiazda. gwiazdka to moze byc czesia z klanu.

 • Mr. Ben

  Oceniono 2 razy 2

  liczy się kasa!!!a nie jak wyszła na scene

 • Gość: Spragniony

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie klasa, szarpanym jak Jehowy klamkę 😀

 • cucurucu

  Oceniono 5 razy 1

  Gwiazdka? Nazywac tak jedna z najpopularniejszych gwiazd show biznesu jest jednak duzym przegieciem. Dla Plotka gwiazdami za to sa nasze krajowe wyjce pokroju Dody czy Peszek

 • Gość: Monika

  Oceniono 3 razy 1

  Wow! To naprawdę szok, jeśli nigdy nie śpiewała z natury... A na tych zdjęciach z bliska: jednak jej twarz nie ominęła interwencja chirurga...

 • Gość: lac lemingi!

  0

  za 2 tygodnie koniec szcujni :) zaskoczenie?

 • Gość: rzyg

  0

  i oczywiscie nie obylo sie bez KACZEJ MORDY... gratulujemy!

 • chumski

  Oceniono 2 razy 0

  Nie jedna w jej wieku chciała by mieć taką figurę.
  O umiejętnościach wokalnych nie wspomnę , bo te wiadomo górna półka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX