"M jak miłość". Joanna Koroniewska wraca do serialu? Jej bohaterka będzie w bardzo złym stanie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialowej Małgosi Mostowiak. Jak informuje "Świat Seriali", wątek jednej z głównych bohaterek powraca.

Małgosię Mostowiak, graną przez Joannę Koroniewską, znowu będziemy mogli podziwiać na szklanym ekranie. Scenarzyści serialu wciąż nas zaskakują! "Świat Seriali" właśnie uchylił rąbka tajemnicy i ujawnił, co zobaczymy w 1314 odcinku. Małgosię odwiedzi w ośrodku terapeutycznym w USA jej starsza siostra, Marta, grana przez Dominikę Ostałowską. Po powrocie do Polski o swoim dziwnym spotkaniu i bardzo złym stanie młodszej siostry opowie Barbarze (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

Najmłodsza siostra nadal nie ma kontaktu z otoczeniem, choć w ośrodku trzyma listy i zdjęcia, które przez lata wysyłali jej rodzice – przytacza magazyn.

"M jak miłość" powraca po wakacyjnej przerwie już za kilka dni - w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia. Zaś odcinek z wątkiem serialowej Małgosi ujrzymy 14 września.

Oglądacie "M jak miłość"? Chcielibyście, żeby Joanna Koroniewska powróciła do serialu? Myślicie, że scenarzyści postanowią dalej rozwinąć jej wątek?

AG

Więcej o: