Książę Karol był dla Diany bezlitosny. Światło dziennie ujrzały nowe informacje o ich małżeństwie

Księżna Diana była poniżana przez księcia Karola. Jej przyjaciel opowiedział intymną historię książęcej pary.

Małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem nie należało do udanych. Para nieustannie kłóciła się, a tragiczne zakończenie ich związku zna każdy. Zbliżająca się 20 rocznica śmierci księżnej wywołała poruszenie wśród brytyjskiej prasy, która rozpaczliwie poszukuje nowych historii z życia Diany w Pałacu Kensington. Kolejne fakty ujrzały światło dziennie. 

Diana poszła do Harrodsa, do części z ekskluzywną bielizną i kupiła sobie kilka kompletów. Kiedy wróciła do domu i wieczorem przymierzała je w swoim pokoju, Karol wszedł bez pukania, spojrzał na żonę i powiedział „wyglądasz niedorzecznie” i wyszedł - opowiedział Richard Key dla tabloidu "The Mirror". 

Księżna Diana, książę William, książę Harry, książę CharlesKsiężna Diana, książę William, książę Harry, książę Charles Tim Graham / Tim Graham/Getty Images&8BIMH

Księżna Diana próbowała rozpaczliwie walczyć o związek, gdy dowiedziała się o zdradzie Karola z Camilą. Niestety, jej wysiłki poszły na marne. Obecnie wiemy, że Diana zmagała się z depresją i bulimią. Próbowała również popełnić samobójstwo.

Jakie mroczne sekrety jej małżeństwa ujrzą jeszcze światło dziennie? 

5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

SW

Więcej o:
Komentarze (55)
Księżna Diana i książe Karol
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ikabg

  Oceniono 89 razy 55

  Dla młodej kobiety, pozbawionej wsparcia, wyobcowanej, usłyszeć takie słowa od męża, to jak nóż w serce....niezwykle jej współczuję!!...

 • Gość: Zibi

  Oceniono 68 razy 40

  Niech Jej ziemia lekką będzie przeżyła piekło u boku Karola i jego mamuni

 • Gość: Renia

  Oceniono 36 razy 26

  Co zasiał, to zbiera do dzisiaj. Nie jest lubiany nawet wśród największych fanów rodziny królewskiej. Jego nowa żona, a ówczesna kochanka, nazywana jest Cruellą :D No i ma prawie zerowe szanse na zostanie królem, pomimo że jest oficjalnym następcą. Monarchia aby istnieć potrzebuje sympatii ludzi...

 • burn74

  Oceniono 37 razy 15

  Która porządna,piękna kobieta chciałaby Karola za męża,gdyby nie był z rodziny królewskiej ? Czym by Ją ujął ?

 • s0nar

  Oceniono 18 razy 14

  Ja prdle, kogo to obchodzi po tylu latach? U nas praktycznie każdy polityk obecnej ekipy przy korycie wygląda gorzej niż niedorzecznie i co? I jakoś świat biegnie dalej.

 • hanusinamama

  Oceniono 41 razy 13

  Z całym szacunkiem od kogo to wiedzą? Bielizna sie wygadała? Diana swieta tez nie była, cała szopka z "królową ludzkich serc" była grana pod publike.

 • Gość: Nik

  Oceniono 15 razy 9

  Karolek zawsze wolal Kamile,wygladajaca jak urzeczywistnienie baby jagi.

  Tekst o niedorzecznosci wygladu niezlej laski, ktora byla Diana - bezcenny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX