Wendzikowska, Wolszczak, Moro i Vergara NAGO na okładce "Women's Health". Tak gorących zdjęć dawno nie widzieliśmy!

Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Sofia Vergara pojawiły się nago na okładce polskiego wydania magazynu "Women's Health".

Gwiazdami wrześniowego wydania magazynu "Women's Health" zostały Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Sofia Vergara. Wszystkie bohaterki na okładkach pokazały się zupełnie nago!

Skąd pomysł na "nagie" okładki ze znanymi Polkami?

Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje Women’s Health przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała – wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji Aneta Martynów. 
Niestety, w tym badaniu,  w którym przepytaliśmy kilka tysięcy kobiet mieszkających w różnych kulturach, od Ekwadoru przez Holandię, po Grecję, Polki wypadły najgorzej. Np. na pytanie: Czy czujesz się piękna tylko Polki w większości odpowiedziały: Nie. Okazuje się, że jesteśmy jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie. Dlatego polska edycja postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz i – zapraszając polskie gwiazdy i osobowości – rozpocząć dyskusję na temat akceptacji własnego ciała - dodała Martynów.

Na okładce magazynu będziemy mogli podziwiać także nagą Annę Orłowską, Kamilę Szczawińską i Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl.

Wrześniowe wydanie pojawi się w kioskach już 18. sierpnia. Które ze zdjęć zrobiło na was największe wrażenie? Nas zdecydowanie urzekła 58-letnia Grażyna Wolszczak.

Wendzikowska opowiedziała o swojej diecie. Uwielbia pizzę, za to jej córka... "Nie pije nic poza wodą". Na tym nie koniec

MM 

Więcej o:
Komentarze (39)
Wendzikowska, Wolszczak, Moro i Vergara NAGO na okładce "Women's Health". Tak gorących zdjęć dawno nie widzieliśmy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zmęczonagłupotą

  Oceniono 27 razy 25

  Nie, no nagie kobiety, ktorych ciala zostaly wyretuszowane do granic mozliwosci, bez jakichkolwiek przebarwien, rozstepow, bez sladu pomaranczowej skorki, jedrne, gladkie, musniete opalenizna, z lekko w fotoszopie powiekszonymi pupami, wygladzonymi brzuszkami itd. itp. To na bank wzmocni poczucie wartosci i umilowanie wlasnego niewyretuszowanego ciala Polek. A panie uczestniczace w tej akcji ... brak mi slow. Po pani Wendzikowskiej rzeczywiscie nie spodziewam sie wiele, ale pani Wolszczak bardzo mnie rozczarowala.

 • Gość: Adamus

  Oceniono 18 razy 18

  I dla tej wlasnie akceptacji ciała, magazyn umieszcza zdjecia nagich kobiet po retuszu w photoshopie. Z idealna skórą, Pani wedzikowska ma nogi Anji Rubik (nagle jej urosły) Itd. Mysle ze każda kobieta po takim retuszu tez czuła sie piękniejsza ;)

 • Gość: J

  Oceniono 14 razy 14

  Myślałby kto, że one naprawdę takvwyglądają nago, buahahaha

 • j-a-ga

  Oceniono 5 razy 5

  A to reklama modowego pisma czy Leroy Merlin?

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Te okładki mają niby motywować do akceptacji własnego ciała.
  A te zdjęcia obrabiane były w fotoszopie po parę dobrych godzin.

 • Gość: FW

  Oceniono 8 razy 4

  A kiedy zobaczymy zmysłowe pis'uarowe modelki : broSzydło lub pawłowicz . . . Buhahahahahahahahahahahahahahahahahaha :-D

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 2 razy 2

  Tabu odchodzi do piekła, ale ręce można zastosować np. do fortepianu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX