Taylor Swift wygrała proces o molestowanie seksualne. Wysokość odszkodowania zaskoczy Was

Taylor Swift została złapana za pupę podczas wspólnego zdjęcia z didżejem Davidem Muellerem - orzekł sąd. Jednak wysokość odszkodowania zaskakuje.

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie seksualne przeciwko didżejowi i prezenterowi radiowemu Davidowi Muellerowi. Wysokość odszkodowania jest zaskakująca - wynosi bowiem symbolicznego jednego dolara. Dlaczego jest ono tak niskie? Swift po procesie powiedziała, że jej zamiarem nie było doprowadzenie Muellera do ruiny, ale nagłośnienie problemu.

Chcę pomagać tym, których głosy też powinny być usłyszane. W najbliższej przyszłości będę przekazywać dotacje różnym organizacjom pomagającym ofiarom molestowania - powiedziała po procesie.

Do molestowania doszło w czerwcu 2013 roku. Piosenkarka, wraz z Davidem Muellerem i jego ówczesną żoną, Shannon Melcher, zrobili sobie wspólne zdjęcie. I na tym zdjęciu widać, że dłoń Muellera niknie za Swift na wysokości jej pośladków.

Szokujące są zeznania ochroniarza piosenkarki. Twierdzi, że widział, jak didżej włożył dłoń piosenkarce pod sukienkę i trzymał ją tam, mimo, że ona próbowała się wyswobodzić.

Widziałem, jak Mueller wsuwa dłoń pod jej spódnicę, choć nie mogę określić, jak długo to trwało - zeznał.

Niedługo potem Mueller stracił pracę w radiu i pozwał Swift o odszkodowanie wysokości prawie 10 milionów zł. Ona zaś odpowiedziała pozwem o molestowanie seksualne. Co ciekawe, obie strony traktowały rzeczone zdjęcie jako dowód w sądzie. Prawnik didżeja próbował bowiem dowieść, że ze zdjęcia nie wynika, że dłoń jego klienta zawędrowała nie tam, gdzie powinna. Ostatecznie sąd odrzucił pozew Muellera.

JZ

Więcej o:
Komentarze (16)
Taylor Swiift była molestowana seksualnie. Teraz wygrała proces. Wysokość odszkodowania zaskoczy Was
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: edek

  Oceniono 6 razy 2

  dziwne te ludzie. normalna laska za takie coś wymalowałaby gościowi z liścia. a moja, to by i z kopa dołożyła, niepomna potencjalnej kary...

 • zby3szek

  Oceniono 8 razy 2

  Dlaczego nie usuwacie "komentarzy" tych onanistów?

 • Gość: Autor

  Oceniono 7 razy 1

  Z tego zdjęcia ewidentnie wynika i widać to jak na dłoni, że Taylor też łapię go za d... i to jest oczywista, oczywistość, hahaha

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 5 razy -1

  Wysokość odszkodowania zaskoczy Was???? Kto to pisał??? Przedszkolak?? A może Zaskoczy Was wysokość odszkodowania??? Do szkoły redaktorzyno

 • peterro9

  Oceniono 9 razy -1

  nie wiem kto to ale nazwisko czy tam ksywka idealnie by sie sprawdzilo w branzy porno...

 • Gość: romek

  Oceniono 7 razy -3

  gupi pustak, powinna podziekowac za komplement a nie pieniaczyc po sadach.
  p.s.
  ty durny cenzorze

 • murwlod

  Oceniono 7 razy -7

  mogła sobie ubrać dłuższą sukienkę,publicznie nie złapałbym nawet swojej za dupę,bo nie wypada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX