Gortat ostro o kłamstwach dotyczących Bachledy-Curuś. "Wymysły mediów przekroczyły granice dobrego smaku". Mocne oświadczenie

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś (Screen z Instagram.com/mgortat13)

Marcin Gortat w mocnym oświadczeniu dotyczącym "kłamstw" o Alicji Bachledzie-Curuś zapowiada wejście na drogę sądową.

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najbardziej gorących ostatnio par w polskim show-biznesie. Media poświęcają im sporo uwagi, a w tekstach fakty mieszają się z domysłami, a bywa, że i z informacjami nieprawdziwymi.

Oboje tylko raz skomentowali swój związek, teraz jednak Marcin Gortat postanowił zabrać głos i postawić tamę wymysłom. Zrobił to na Instagramie w mocnym oświadczeniu.

Dzisiaj muszę użyć Instagrama, żeby zweryfikować kompletne kłamstwa, które są wypisywane na temat bliskiej mi osoby. Szanuje dystans Alicji do sprawy, ale oszczerstwa i wymysły mediów przekroczyły granice dobrego smaku i uderzają także w moją osobę! Brak rzetelności dziennikarskiej sprawił, że będziemy dochodzili prawdy na drodze sądowej. Tyczy się to również kolejnych artykułów. #polandFinest #poland #koniecZabawy #koniecTolerowaniaBaranow - napisał.

Spośród plotek, jakie ostatnio krążyły w mediach, najmocniejsza jest chyba ta, że Marcin Gortat miałby rzekomo spłacić za Alicję Bachledę-Curuś kredyt na dom w Los Angeles. Miał również - za sprawą Bachledy-Curuś - zainteresować się branżą filmową, inwestować w nią pieniądze, a w produkowanych przez siebie filmach obsadzać swoją dziewczynę.

Camp Marcina Gortata zawitał do Łodzi. "Te dzieci mogą liczyć w przyszłości na moje wsparcie"

JZ

Tymi pytaniami fundacja BBVA sprawdziła naszą wiedzę. Wiesz więcej niż przeciętny Polak?
1/22Gorące powietrze się unosi.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (53)
Marcin Gortat ostro o "kłamstwach" dotyczących Alicji Bachledy-Curuś. Mocne oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Danuta

  Oceniono 64 razy 36

  Popieram was.
  Kłamstwu trzeba ukrócić macki.
  Trzymam kciuki - Wasz związek to niczyja sprawa.

 • Gość: Pola

  Oceniono 44 razy 30

  Uczciwi i porządni ludzie nie ingerują w czyjeś życie, tylko męty i szambo.

 • Gość: kol

  Oceniono 62 razy 22

  Gortat wchodząc przez związek z Alicją do szołbiznesu, musi sie nauczyć, ze ten rynek rządzi sie innymi prawami, i jesli chce sie co chwilę obrażać, to z sądu nie wyjdzie.
  Plotki, że spłacił za nią kredyt czy zainteresował sie filmem, nie są żadnym godzeniem w dobre imię - chłopie nie przesadzaj! To normalne spekulacje mediów, jakich wiele. Co innego jak ktoś jest obrażany, szkalowany, szykanowany, jak "tykani"' są członkowie rodziny rodzice, rodzeństwo, ale tu, jak wynika z artykułu, nic takiego nie miało miejsca, a spekulacje finansowe, sie po prost olewa, bo wchodząc na drogę sądową, będzie musiał ujawniać szczegóły, które nie koniecznie muszą być ujawniane.

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 54 razy 22

  Jestem z Tobą Marcin
  Moje zdanie na temat - media to szambo i dwa metry mułu (95%)

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 8

  A po co aż tak się unosić nad gołodupcami co to wierszówką chcą na pasztetową zarobić, każdy chce żyć a żyje tak jak umie. Pan MArcin zarobił pieniądze swoim talentem i pracą, pani Alicji stanu majątkowego i dochodów nie znam, wiem, że jej rodzina na Podhalu jest majętna i wpływowa. Nie oceniam życia obojga, bo ani ja brat ani swat, mogę tylko żartem zapytać o ewentualne potomstwo, bo pan Marcin gdzieś tam, kiedyś się wypowiadał o czwórce, jak syn to będzie Gortat-Bachleda - synuś a córka Gortat-Bachleda - córuś?

 • amuzc

  Oceniono 14 razy 8

  "...wymysły mediów przekroczyły granice dobrego smaku...".
  Panie Gortat. Kto, jak kto, ale pan zna media i albo jesteś pan naiwny (nie sądzę), albo pan udajesz. Oczekiwanie od tzw mediów "dobrego smaku", to tak jakby oczekiwać manny z nieba.

 • Gość: Ela

  Oceniono 36 razy 8

  Alicja ma dobry gust jeśli chodzi o mężczyzn. Zawsze wybiera przystojnych i bardzo bogatych.

 • Gość: Spokojny

  Oceniono 15 razy 7

  Media to szambo, szczegolnie w lecie szukaja tematow, te gazety niby powazne tez relacjonuja a to wypady zony jakiegos pilkarza, a to nowego faceta corki czolowego polityka. Ciekawe ile umow za sprzedawanie sensacji zawieraja duze dzienniki, sa na to pieniadze ? To fenomen dzisiejszych mediow: ciagle sprzedawac (nawet niewazne) sensacje oraz siac nienawisc i fanatyzm w stosunku do osob lub ugrupowan ! Czesto pod plaszczykiem relacjonowania prawdy lub stawania w jej obronie ! bagno mediow !

 • Gość: Monika

  Oceniono 11 razy 5

  WŁAŚNIE.... Czytałem... Łykacie wszystkie bzdury które wam się podsunie i w nie wierzycie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX