Kurdej-Szatan wyleciała z TVP za udział w protestach? Komentuje Marcelina Zawadzka, która dołączyła do obsady "The Voice of Poland"

12.08.2017 19:14
Marcelina Zawadzka w rozmowie z Plotek.pl skomentowała doniesienia, jakoby miała w programie "The Voice of Poland" zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan jako jedyna gwiazda telewizji publicznej pojawiła się na protestach przeciwko trzem ustawom reformującym sądownictwo. Jak donosiły media, w konsekwencji aktorka miała zniknąć z programu "The Voice of Poland", jednej ze sztandarowych produkcji TVP.
W miniony piątek odbyły się nagrania pierwszego odcinka show, gdzie pojawiliśmy się z kamerą. Na konferencji programu rzeczywiście zabrakło Barbary Kurdej-Szatan, ale udało nam się porozmawiać z Marceliną Zawadzką, która dołączyła do ekipy programu.

Nie wygryzłam Basi Kurdej-Szatan. Basia będzie razem z nami. Będzie nas cała czwórka. Będę ja, Basia Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel no i oczywiście Maciej Musiał - mówiła Zawadzka.

Z naszych informacji wynika, że Barbara Kurdej-Szatan dalej pozostanie główną prowadzącą program. Marcelina Zawadzka prowadzić zaś będzie zakulisowe rozmowy w tzw. "Red Roomie".


Zobaczcie całą naszą rozmowę powyżej.

100 pytań z filmów - quiz dla długodystansowców
1/100Co się odlepiło temu misiu?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (66)
Kurdej-Szatan wyleciała z TVP za udział w protestach? Marcelina Zawadzka, która dołączyła do obsady "The Voice of Poland" komentuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Czesław Rosomak

  Oceniono 32 razy 18

  kasa musi się zgadzać, Szatan nie jest kurde taki głupi żeby bojkotował rządową telewizję

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 41 razy 17

  W The Voice of Poland też partia decyduje o wygranym? To wygra utwór Przez Twe Oczy Zielone...

 • zyks

  Oceniono 30 razy 14

  Zostanie? Aż trudno uwierzyć w taką samobójczą, desperacką odwagę p. Jacka Kurskiego.

 • Gość: Zdenerwowana Polka

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego jestem zmuszona pod groźbą kary do płacenia abonamentu TVP, skoro nie oglądam i nie będę oglądać tej stacji? Proszę mi wytłumaczyć ten brak demokracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane