;

Karolina Korwin Piotrowska szydzi z Joanny Przetakiewicz. "Kto z Was zna ten potworny ból posiadania mebli z IKEA?"

Karolina Korwin Piotrowska, Joanna Przetakiewicz

Karolina Korwin Piotrowska, Joanna Przetakiewicz (EastNews / Kapif)

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wywiad Joanny Przetakiewicz, która przyznała ostatnio, że po odejściu od męża mieszkanie musiała umeblować meblami z Ikei.

Joanna Przetakiewicz kilka dni temu opowiedziała magazynowi "Viva!" o trudnych momentach w jej życiu. Projektantka zdradziła, jak czuła się po śmierci wieloletniego partnera, Jana Kulczyka, ale wróciła wspomnieniami także do okresu, kiedy po 14 latach małżeństwa zdecydowała się odejść od męża. 

Przeniosłam się z synami z Anina do centrum, wynajęłam mieszkanie, urządziłam meblami Ikei. Pamiętam pierwsze tygodnie... Krew mi się ścinała w żyłach ze strachu. Co będzie dalej? Czy sobie poradzę? Byłam samotną matką trzech synów w trudnym wieku i każdy dzień był dla mnie wyzwaniem - mówiła Przetakiewicz w rozmowie z "Vivą!".

Wywiad ten nie umknął uwadze Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka powyższy fragment wyśmiała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Zabrałam koledze z profilu... bom w szoku poznawczym.Kto z Was zna ten potworny ból posiadania mebli z IKEA? Reka w górę!Bo ja znam DOSKONALE. #niechżyjąmeblarskiesieciówki - napisała Korwin Piotrowska.

Korwin Piotrowskiej wtórowali internauci.

No prawdziwy dramat! Jak ona sobie z tym poradziła?
Nic tylko współczuć.
Leżę właśnie na łóżku z Ikei, czytam to i ubolewam nad swoją niska pozycja społeczna.
O kurde, biedna strasznie! - ironizowali w komentarzach.

A wy, co o tym myślicie?

"Po to jest się młodym, żeby poznać smak kaca". Gwiazdy opowiedziały, co robiły, gdy miały 20 lat. Najlepsza odpowiedź Rozenek

MM

Rozpoznasz gwiazdy tylko po ich sztucznych rzęsach?
1/11Jaka gwiazda jest na zdjęciu?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (121)
Karolina Korwin Piotrowska szydzi z Joanny Przetakiewicz. "Kto z Was zna ten potworny ból posiadania mebli z IKEA?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 112 razy 94

  Ta pani żyje w innej rzeczywistości, o braku inteligencji i instynktu samozachowawczego nie wspomnę. Opowiadać takie bzdury w kraju, gdzie połowa ludzi żyje na granicy minimum socjalnego, to żenada i zwyczajne buractwo, bardzo typowe dla nuworyszy...

 • Gość: Ewcia

  Oceniono 85 razy 73

  Ja mam stół w kuchni IKEA i służy 🤔ale może poznam bogatego PANA😙to natychmiast zmieniam aby 'siary"nie robić 😅.Pozdrawiam Wszystkich z meblami IKEA😅

 • Gość: Olek

  Oceniono 74 razy 66

  niechcący wyjawiła też, dlaczego pan Kulczyk był dla niej ważny, jego pieniążki pozwoliły jej spełnić marzenia, a jak je spełniła, to ich drogi się rozeszły...

 • 99niebieskakropka

  Oceniono 62 razy 58

  Myślę, że ludzie, którzy wskakują na pewien ponadprzeciętny poziom materialny, po prostu nie wiedzą (lub szybko zapominają) jak wygląda zwykłe życie. Pal licho jakichś bogaczy. Najgorsze jest to, że politycy, a w Polsce widać to bardzo dobrze, postępują tak samo. Władza i przywileje z nią związane, tak uderzają do głowy, że tworząc prawo, nie mają pojęcia jak tak naprawdę żyją i czego potrzebują zwykli ludzie, zwykli, czyli tacy, których jest najwięcej.

 • Gość: amp

  Oceniono 62 razy 54

  Przetakiwiecz to zwykla prostaczka, Kulczyk probowal ja emancypowac ale chyba z marnym efektem. co widac po jej gustach i slychac po wypowiedziach.

 • zocha688

  Oceniono 50 razy 46

  A ja mam lampę IKEA za 15zl. Jak żyć pytam, jak żyć?

 • gj61

  Oceniono 45 razy 39

  I nosiła jedną sukienkę przez tydzień!!! Znaczy, oprócz idiotki to, jeszcze fleja!

 • lieft

  Oceniono 43 razy 39

  takie baby jak ta przetakiewicz mają jedną umiejętność, zjednują sobie facetów - bogatych i często mądrych, nie wiem czemu tak jest, ale być może ci faceci potrzebują takich idiotek, które prognozują swój niedorozwój umysłowy na 100%, byle by tylko ładnie potrafiły się ubrać na przyjęcie i jako tako się prezentowały. Znaczna część z tych facetów jest w jakimś sensie ślepa i patrzą w danym momencie tylko członem - przecież nie trzeba się z taką wiązać, żeby poru... lub mieć dzieci, tak samo, jak nie trzeba kupować cukierni, żeby zjeść ciastko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane