TYLKO U NAS! Chłopak Pawlickiej o zdjęciu seksu oralnego: Jeżeli dobrze się przyjrzeć, są tam mankamenty

Justyna Pawlicka z chłopakiem

Justyna Pawlicka z chłopakiem (Screen z Instagram.com/justyneczkaa)

Zdjęcie seksu oralnego Justyny Pawlickiej wywołało skandal. Teraz sprawę skomentował jej chłopak, Rafał.

Kilka dni temu serwis Pudelek opublikował zdjęcie, które rzekomo miało przedstawiać Justynę Pawlicką uprawiającą seks oralny. Co prawda w tekście przytoczono wypowiedź uczestniczki "Top Model", która stwierdziła, że to fejk, ale zdjęcie i tak się tam ukazało.

Sprawę tylko dla Plotek.pl skomentował Rafał, chłopak Pawlickiej.

Sprawa jest na etapie postępowania przedsądowego, formułowane jest pismo, ale nie przeciwko hakerom, tylko przeciwko Pudelkowi, a konkretnie przeciwko dziennikarzowi, który tego newsa wypuścił, bo on rano zapytał Justynę na Facebooku czy to fake, czy oryginał i Justyna mu odpisała, że to jest fake. Zresztą, nawet w tekście umieszczono to, co powiedziała - po prostu jakby nie zgodziła się na publikację, a dziennikarz "zapomniał" o tym napomknąć - usłyszeliśmy.

Powiedział też, że nie wie, w jaki sposób zdjęcie trafiło w ręce redaktorów serwisu, uważa, że najprawdopodobniej ktoś go podesłał, bo na koncie Pawlickiej było zbyt krótko, żeby były duże szanse na wychwycenie go. Powtórzył także jej słowa, że zdjęcie jest fotomontażem.

Było na Instagramie Justyny niecałą minutę i na zasadzie włamania się na konto. Jeżeli się dobrze przyjrzeć, a jesteśmy po konsultacji z grafikiem, to widać tam pewne mankamenty. Teraz nie będziemy o tym mówić, bo chcielibyśmy, żeby ujrzało to światło dzienne w odpowiednim momencie. Natomiast są detale, po których widać, że zdjęcie zostało zmontowane.

Rafał nie wie, jak hakerzy umieścili zdjęcie na koncie jego dziewczyny i czy zhakowany został komputer czy telefon. Wie jednak, że ma ona dużo wrogów, którzy jej źle życzą. Na szczęście Justyna może liczyć na wsparcie rodziny.

Osoby bliskie mają na jej temat wyrobioną opinię bez względu na to, co się pojawi w internecie. Są przygotowani na pewne rzeczy i przyzwyczaili się do fali hejtu. Żyjemy dalej, a jak to się zakończy to czas pokaże - mówił Rafał.

Natalia Siwiec o uczestniczce "Top Model" sprzedającej futra: Kat z ofiarą. Potem jeszcze mocniejsze

JZ, MM

Doda ułożyła z nami pytania do tego QUIZU, zobacz, czy sobie poradzisz
1/10Którą figurę należy wstawić w brakujące miejsce?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (116)
Justyna Pawlicka i wyciek zdjęcia seksu oralnego. Komentuje jej chłopak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Irx

  Oceniono 76 razy 68

  Gdyby nie te zdjęcia to nikt nie wiedziałby o tej Pani.
  Podobny przypadek jak ta porwana modelka we Włoszech przez polaka.Żeby dostać się do mediów gotowe są zrobić wszystko

 • Gość: Ha

  Oceniono 69 razy 63

  Po jaką cholerę oni wszyscy robią sobie takie zdjęcia lub nakręcają filmiki jak się dupczą. Czy są tak źli w tych sprawach i muszą analizować jacy byli. Sex tojest coś spątanicznego a nie wyuczonego. Scenariusz to w porno. A potem sie dziwią ze coś takiego się dostaje do prasy. Za głupotę się płaci i to jest święta prawda

 • rumpa

  Oceniono 59 razy 53

  Przepraszam, ale zdjęcie w czasie robienia loda i tak jest sympatyczne, w porównaniu z całą resztą produkcji tej uroczej damy, z którą pan utrzymuje bliskie kontakty.
  Takie jedno pytanko - nie męczy pana głodna pustka jej oczu? I absolutne, pazerne okrucieństwo?

 • Gość: pisze co widze

  Oceniono 53 razy 47

  pustak się puka

 • Gość: syzyf

  Oceniono 32 razy 32

  Mankament to pewnie to, ze to nie jego loda robi ta pani

 • Krzysztof K

  Oceniono 36 razy 32

  Jak mleko się rozlało to nie pozostaje nic innego jak zaprzeczać, wszak cała scenka nie jest powodem do dumy by chwalić się tym publicznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX