Marianna Dufek pociesza męża obecnej partnerki Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza nie przebiera w słowach

Marianna Dufek po rozwodzie z Kamilem Durczokiem odżyła - przeszła metamorfozę i co chwilę daje do zrozumienia, że odcięcie się od przesłości jest tym, czego potrzebowała. Tego samego życzy Marcinowi Miłemu.

Kamil Durczok przed paroma dniami ogłosił przed światem, że jest w związku, a jego nową wybranką okazała się Julia Oleś-Miła, z którą pracował w śląskim portalu "Silesion". Dziennikarz zdążył już nawet założyć konto na Instagramie, zapewne między innymi po to, aby móc chwalić się miłością.

Okazuje się, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, niż się wydawało. Choć Durczok jest już po rozwodzie, tego samego nie można powiedzieć o jego wybrance. Mąż Oleś-Miłej gorzkimi i pełnymi ironii słowami skomentował nowy związek swojej (formalnie nadal) żony na Facebooku. Wypowiedź odnosiła się do zdjęć z wakacji we Władysławowie, jakie zrobiono nowej parze.

To, co jest najbardziej żenujące, to udział mojego syna w tej operze mydlanej, a także mojego nazwiska, poza tymi dwoma aspektami, nie pozostaje nic innego jak kibicować i gratulować!

Co ciekawe, do dyskusji postanowiła się także włączyć Marianna Dufek, czyli była żona Kamila Durczoka. Pocieszając Marcina Miłego, nie zostawiła na swoim byłym suchej nitki.

Siły. Trzymam kciuki. To się da przeżyć. Czasami bywamy mimowolnymi aktorami w słabych spektaklach. Ale czasem też finałowa scena może przynieść satysfakcję - podsumowała sytuację.

Komentarz Marianny Dufek pod wpisem Marcina MiłegoKomentarz Marianny Dufek pod wpisem Marcina Miłego Screen z Facebook.com/Marcin Miły

To mogło zaboleć.

Kamil Durczok pokazał zdjęcie z nową partnerką. Wiemy, kim jest! Razem wypoczywają na wakacjach we Władysławowie

MK

Więcej o:
Komentarze (73)
Marianna Dufek pociesza męża obecnej partnerki Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza nie przebiera w słowach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kol

  Oceniono 103 razy 85

  Kompromitacji ciąg dalszy....
  Jak mozna się publicznie chwalić romansem z zamężną kobietą?
  Ludzie się rozstają, zmieniają partnerów, róznie bywa, ale trzeba to robić tak bezpardonowo i na łamach?

 • ikabg

  Oceniono 67 razy 57

  Ten koleś to PORAŻKA.... zresztą panna pewno też (tyle, że w jej wypadku to można jezcze zwalić winę na młodocianą naiwność).Współczuję byłym partnerom! Jak widać mają klasę. Tak trzymać!

 • Gość: D.

  Oceniono 56 razy 52

  Ta wyrachowana panienka Dupc.oka napisała : "Kim Kardashian fascynuje mnie i zachwyca. Typiara zbudowała imperium na własnej dupie. Szanuję ten skill – wielu próbowało i żodyn nie zrobił tego tak dobrze". Cóż widać planuje iść z oblechem w ślady idolki

 • Gość: Olek

  Oceniono 47 razy 43

  kiedyś flamy miały na tyle taktu,że nie afiszowały się z kochankiem, przynajmniej do rozwodu ,żenujący spektakl, zero klasy...

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 39 razy 35

  Pani Marianno , życzę szczęścia .

 • lieft

  Oceniono 38 razy 34

  Durczok wygląda na świnię, z zachowania i sposobu bycia, życia, zajmowanych stanowisk. Nie wnikam, czy i co robił w tvn-nie, ale na pewno czysty nie był. Gdzieś się tłumaczył, że on nie wiedział,że takie zachowanie może kogoś razić, jednym słowem gość jest oderwany od rzeczywistości jak wszyscy, którzy zaraniają grubą kasę i zajmują wysokie stanowiska. I teraz robi publicznie taki numer, zamiast żeby o nim ucichło, zamiast znaleść sobie wolną kobietę, to rozwala iny związek. Świniowaty facet, ta jego wybranka nie lepsza. Rozwali się to, jak to zywkle bywa, za rok, dwa, będziemy czytać, że walczą przy rozstaniu o to i tamto.

 • iremus

  Oceniono 35 razy 29

  Szambo i ekshibicjonizm.

 • diver77

  Oceniono 32 razy 28

  Durczok to wyjątkowy bufon i burak jakich mało !
  tak go postrzegałem od zawsze !
  a jego aktualne wyjścia tylko mi to potwierdziły !
  poza tym facet dopiero dobija do 50-tki a spasiony wygląda gorzej niż niejeden zadbany 60-latek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX