Jerzy Owsiak przeprasza Krystynę Pawłowicz. I tłumaczy się z obraźliwych słów. "Ja mówiłem o miłości"

Jerzy Owsiak wypowiedział się wczoraj na temat konfliktu z posłanką PiS, Krystyną Pawłowicz i wytłumaczył ze swoich mocnych słów, skierowanych w jej stronę.

Jerzy Owsiak pojawił się w poniedziałkowy wieczór w programie Grzegorza Kajdanowicza "Fakty po Faktach". Prowadzący nie mógł nie zapytać o konflikt organizatora festiwalu Woodstock z posłanką PiS. O co poszło? O obraźliwe słowa Jerzego Owsiaka skierowane w stronę Krystyny Pawłowicz podczas tegorocznej imprezy w Kostrzynie nad Odrą. Na jej wypowiedź z 2014 roku o tym, jakoby Woodstock miał być miejscem "szczucia na Kościół", odpowiedział:

Niech pani spróbuje seksu! Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy.

Owsiak spotkał się z ostrą krytyką z wielu stron m.in. Agaty Młynarskiej. We wczorajszym programie przeprosił Krystynę Pawłowicz.

Pani Krystyno, przepraszam, że w tej sposób wystartowałem do pani (...). Jestem pierwszy, który może także panią Krystynę przytulić.

Próbował się również tłumaczyć ze swoich ostrych słów:

Ja mówiłem o miłości (...). To nie jest stosunek płciowy, umówmy się, to jest seks, to jest także rozmowa o miłości, o pieszczotach, o tym, co nas otacza (...). Powiedziałem na sam koniec to, co mówię woodstockowiczom: próbujcie miłości.

Organizator festiwalu Woodstock już w niedzielę po południu na swoim profilu na Facebooku próbował wyjaśniać, skąd taka ostra wypowiedź u niego.

AG

Woźniak-Starak zdradza nam kulisy 2. edycji "Azji Express". Mówi też o czarnym charakterze. Domyślacie się o kogo chodzi?

Więcej o:
Komentarze (8)
Jerzy Owsiak przeprasza Krystynę Pawłowicz. I tłumaczy się z obraźliwych słów. "Ja mówiłem o miłości"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  Bezczelność!!!!111!!!!!
  Kwiaty powinien wysłać i bombonierkę. Albo kanapki na obrady sejmu:D

 • vinc00

  Oceniono 8 razy 8

  Przytulenie Pawłowicz albo śmierć w męczarniach, wybór jest prosty.

 • Gość: as

  Oceniono 2 razy 2

  Przepraszac to tluste, paskudne scierwo? To nie jest kobieta, to nie jest mezczyzna. To jest gowno i tak powinno byc traktowane. Skoro gowno obraza wszystkich to najwyzszy czas zaczac traktowac gowno tak samo. Zwykly smiec z tego babona.

 • zelenyles

  Oceniono 1 raz 1

  no dobra Owsiak przeprosił, a kto teraz jego przeprosi za te sto razy bardziej chamskie wpisy ?

 • Gość: kos

  Oceniono 13 razy -9

  hahahaha.......ale ateistyczny tchorz owsiak......jakiej milosci co za tchorz mowiels o pie...rdolamento....suk..in synu

 • annan11

  Oceniono 15 razy -11

  dla mnie Pan Obciach był zawsze prostakiem żeby nie rzec chamem i tłumaczenia są w podobnym tonie. Zresztą tylko ktoś taki może porwać tłumy, w dobrej sprawie świetnie choć flejowata koszula czasami wyjdzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX