Rozenek wygrała w sądzie z Wojewódzkim. "Król TVN" zapłaci za to KROCIE. Mamy komentarz menedżera "Perfekcyjnej"

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek (Kapif, WBF)

Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim
proces o naruszenie dóbr osobistych - mówi nam Wiktor Krajewski, menedżer "Perfekcyjnej Pani Domu". Poznajcie szczegóły.

Małgorzata Rozenek jesienią zeszłego roku pozwała Kubę Wojewódzkiego o naruszenie dóbr osobistych. Poszło o bardzo obraźliwie słowa, którymi prezenter opisał prowadzącą "Projekt Lady". Rozenek w marcu wygrała sprawę w sądzie, jednak dopiero teraz informacja przedostała się do mediów.

Jaką cenę dziennikarz musi zapłacić za swój cięty język?

Wyrokiem sądu Wojewódzki ma przekazać 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam" oraz zamieścić oficjalne przeprosiny na stronie internetowej magazynu "Playboy" - mówi nam Wiktor Krajewski, menedżer "Perfekcyjnej Pani Domu".
Wyrok jest prawomocny - dodaje Krajewski.

Jaka była reakcja głównej zainteresowanej?

Była zadowolona z wyroku, ponieważ wywiad był bardzo obraźliwy - dodał menadżer gwiazdy.

Jednak jak się okazuje, Wojewódzki do tej pory ani nie przekazał odpowiedniej kwoty na cel społeczny, ani też nie opublikował stosownych przeprosin.

Przypomnijmy, że poszło o wywiad Wojewódzkiego dla "Playboya", w którym tak opisał swoją "koleżankę" ze stacji:

Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp*********, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie" - mówił Kuba Wojewódzki.

Znany z ciętego języka Kuba Wojewódzki do tej pory nie skomentował najnowszych doniesień. Jak uważacie, czy wyrok jest adekwatny do zawinienia?

AG

Majdanowie dostali nowy program. Małgosia na razie jest bardzo tajemnicza, ale zapewnia: "Azja to był przy tym spacer po parku"

Którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę?
1/8W pracy zorganizowano warsztaty integracyjne. Razem z ludźmi z innych działów musisz przygotować kolaż opisujący to, czym się zajmujecie. Ty:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (106)
Małgorzata Rozenek wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim. "Król TVN" zapłaci jej KROCIE. Mamy komentarz menedżera "Perfekcyjnej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zgredek

  Oceniono 230 razy 190

  No ale o co chodzi? Przecież nie kłamał, powiedział co o niej myśli i tyle...

 • seat_55

  Oceniono 146 razy 130

  Mdli człowieka jak się widzi tą parę pożal się boże "celebrytów"średniej klasy bramkarz z czymś na głowie i beztalencie która się bujało na nazwisku męża..dziwie się ze ludzie oglądaj te jej wypociny a o ksiązkach nie wspomnę..tragedia nie warta grosza

 • Gość: Fff

  Oceniono 105 razy 93

  Co prawda to prawda. Jak ktoś się wróblem urodził to kanarkiem nie zdechnie

 • Gość: EX

  Oceniono 97 razy 87

  Kto ogląda programy z ta parą? Dno.

 • Gość: jo

  Oceniono 70 razy 62

  Nie rozumiem o co chodzi, za co kara dla Wojewódzkiego? Za to, że powiedział coś co jest prawdą?

 • Gość: gosc

  Oceniono 70 razy 56

  no przeciez nie sklamal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX