Media opublikowały niekorzystne zdjęcia Hilary Duff z plaży. Jej riposta niesie cenne przesłanie

Hilary Duff nie przejęła się zdjęciami, które niektórzy zaszufladkowali jako niekorzystne. Co więcej, sama pokazała zdjęcie z cellulitem, pisząc, ze kocha każdy fragment swojego ciała.

Hilary Duff, która w dzieciństwie wcielała się w główną rolę w popularnym serialu młodzieżowym "Lizzie McGuire", lata największej kariery ma już za sobą. Teraz aktorka sporadycznie pojawia się w filmach, większość czasu poświęcając swojemu 5-letniemu synowi. Mimo to gwiazda wciąż wzbudza zainteresowanie mediów, choć często z niezbyt chlubnych powodów. Fotografowie bacznie przyglądają się figurze aktorki, która miała trudności z powrotem do sylwetki sprzed ciąży.

Gdy przed paroma dniami na serwisach pojawiły się zdjęcia Duff z plaży, na których wyeksponowano jej pomarańczową skórkę, aktorka nie wytrzymała i wrzuciła do sieci post, którym udowodniła, że sama nie przejmuje się tym, co inni uważają u niej za wady.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Przesłanie aktorki stało się w zagranicznych mediach tematem numer jeden. Nic dziwnego - udostępniony przez nią post polubiło już ponad milion osób, czyli blisko 10 razy więcej niż każde inne zdjęcie wrzucone przez Duff.

Piszę to w imieniu młodych dziewczyn oraz kobiet i matek w każdym wieku. Korzystam z uroków urlopu z moim synem po długim sezonie zdjęć filmowych i rozłąk, które za każdym razem potrafiły trwać wiele tygodni. Ponieważ portale i magazyny kochają dzielić się "wadami gwiazd" - cóż, ja także je mam! Moje ciało dało mi największy dar mojego życia: 5-letniego Lukę. We wrześniu skończę 30 lat, a moje ciało jest zdrowe i prowadzi mnie tam, gdzie muszę być. Drogie panie, bądźmy dumne z tego, co mamy i przestańmy marnować cenny czas każdego dnia, marząc o tym, byśmy były inne, lepsze, pozbawione wad.

Skierowała też kilka słów w stronę fotoreporterów, którzy śledzą ją na każdym kroku

A wy (wiecie, o kim mówię!) i tak już wiecie, jak mi zepsuć udany dzień, a teraz jeszcze gnębicie mnie za to, jak wyglądam. Pocałujcie mnie w d*pę - zakończyła.

I o to chodzi! A Hilary - z cellulitem czy bez - wygląda naprawdę świetnie. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej atrakcyjną cechą jest pewność siebie. Brawo!

Noszą doczepy tak długo, że możecie nie pamiętać, jak wyglądają bez nich. Największy szok? Britney Spears i polska gwiazda

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Media opublikowały niekorzystne zdjęcia Hilary Duff z plaży. Jej riposta niesie cenne przesłanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bea

  Oceniono 26 razy 26

  dziewczyna jest szczupła,tylko ma celulit,a kto go nie ma?o co afera

 • Gość: gość S

  Oceniono 18 razy 18

  Super - wygląda pięknie, poświęca czas dziecku i to powinno być ważne - jak tak to rozpisują się, że świat mody, filmu itd promuje dziewczyny zbyt chude i tylko młodość, a jak aktorka wygląda pięknie,spędza czas na zabawach z dzieckiem to robią sensację z jej celulitu i gdzie tu rozsądek.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Chciałabym mieć tylko taki cellulit. Niestety mam większy :/

 • Gość: kiki

  Oceniono 2 razy 2

  świetnie wygląda-zdrowa, szczupła dziewczyna..Nie wiem o co afera?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX