Al Pacino ucharakteryzowany na planie nowego filmu. Nie poznacie go

Al Pacino na tych zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie. Zobaczcie go.

Al Pacino ma już 77 lat. Wybitny aktor, choć już dawno mógłby przejść na emeryturę, tylko trochę zwolnił tempo, ale wciąż jest aktywny zawodowo.

Na zdjęciach, jakie mu zrobiono na planie filmu "Happy Valey", trudno w nim poznać postać, jaką znamy z "Zapachu kobiety" czy "Adwokata diabła". Ucharakteryzowany Pacino w ogóle nie przypomina siebie.

Al PacinoAl Pacino Splash News / Splash News/EAST NEWS

W szlafroku i klapkach wygląda jak pacjent szpitala, ale nie ma co się przejmować - to tylko przygotowania do roli. W "Happy Valey" zagra Joe 'JoePa' Paterno, piłkarza i trenera drużyny piłkarskiej. Tytuł filmu jest roboczy i nie wiadomo, czy ostanie się jako ostateczny. Nieznana jest też data premiery filmu.

Al Pacino wciąż jest bardzo pracowity. Jego kalendarz na ten rok uwzględnia 4 filmy, ma też już zaplanowane dwa kolejne na rok 2018. Aktor wydaje się być w świetnej formie, a kiedy świętował swoje 77. urodziny towarzyszyła mu młodsza o 39 lat partnerka.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Al Pacino ucharakteryzowany na planie nowego filmu. Nie poznacie go
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aaa

  Oceniono 6 razy 6

  Genialny aktor!!! Ma juz 77 lat, niech gra jak najwiecej dla nas i dla potomnych.

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  W tej charakteryzacji to Al Ciapino ;)

 • Gość: Ritka

  Oceniono 3 razy 1

  Wspaniały aktor, jego najlepsza rola to Carlito Brigante w Życiu Carlita.

 • Gość: Porady na Zdrady

  Oceniono 3 razy -1

  Smutna wiadomość dla fanek "Porady na zdrady" - narracja filmu (pewnie Bogu ducha winnego) została "przechwycona" przez media niemieckie, niestety są bardzo mocne poszlaki na działanie niemieckich służb specjalnych obecnie w Polsce celem wykorzystania filmu dla swoich celów. Niemcy wykorzystują film, aby podżegać Polki do popełnienia przestępstwa. Podjęcie działań według instrukcji wzorowanych na filmie to może być 25 lat pozbawienia wolności za współpracę z niemieckimi tajnymi służbami. Uwaga - Niemcy działają poprzez Polaków, szukają Polek w Warszawie, nakłaniają do popełnienia przestępstwa. Te same kanały niemieckich mediów, które żerują na polskim filmie, nakłaniają w Niemczech do zabójstwa na terenie Polski - obywatelki RP proszone są o ostrożność, to profesjonalni przestępcy Niemieccy, działający na zlecenie Merkel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX