Szokująca śmierć w "Klanie". Odchodzi aktorka związana z serialem od 1998 roku!

W "Klanie" wielkie zmiany. Po wakacjach zniknie z serialu Maria Niklińska. Widzów zaskoczy sposób, w jaki odejdzie aktorka związana z produkcją od wielu lat.

"Klan" nieraz szokował swoich fanów, idziemy o zakład, że tak będzie i tym razem. Po wakacjach scenarzyści przygotowali dla widzów prawdziwą bombę. Po wielu latach z serialu odchodzi Maria Niklińska.

Śmierć Niklińskiej w "Klanie"

Maria Niklińska w "Klanie" wciela się w Agatę, żonę Jacka. Para oczekuje dziecka, jednak Borecka umrze przy porodzie! Podczas cesarskiego cięcia dojdzie do poważnych komplikacji. Niestety, bohaterka Niklińskiej nie przeżyje. Na świecie pojawi się jednak zdrowa dziewczynka. Zrozpaczony Borecki nazwie córkę imieniem zmarłej żony. 

Jacek długo nie będzie potrafił sobie poradzić ze śmiercią ukochanej. Tym bardziej, że w jego życiu to już kolejna tragedia. Przypomnijmy, że jego poprzednia żona - Beata (Dorota Naruszewicz) - zaginęła i przez lata jej nie można było odnaleźć.

"Klan" bez Niklińskiej

Maria Niklińska jest związana z "Klanem" od 1998 roku, czyli praktycznie od początku trwania serialu. Jej bohaterka - Agata - w pierwszych odcinkach została przez scenarzystów wprowadzona jako córka wspólniczki Moniki Ross (Izabela Trojanowska). Wówczas jeszcze jako Agata, Niklińska spotykała się z synem Moniki - Danielem.

Niklińska początkowo grała w serialu od 1998 roku do 2002 roku. Potem na 8 lat zniknęła z produkcji, by wrócić do "Klanu" w 2010 roku. Wówczas scenarzyści skojarzyli jej bohaterkę z Jackiem Boreckim (mężem zaginionej Beaty Lubicz).

Fani Marii Niklińskiej ciągle mogą ją oglądać na małym ekranie. Poza "Klanem" aktorka występuje jeszcze z tasiemcu TVN "Na Wspólnej".

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie "Klanu"? "Strzela fochy". Co ona na to? "Gdyby coś mi przeszkadzało..."

ZI

Więcej o:
Komentarze (46)
"Klan". Szokująca śmierć aktorki związanej z serialem od 1997 roku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Meggi

  Oceniono 46 razy 42

  Pani Niklińska niestety nie nadaje się na aktorkę. Jest tak sztuczna, że aż nie można na nią patrzeć, pomimo, iż urodę odziedziczyła po mamie. Ale jak słychać uroda to nie wszystko i nie zawsze wystarcza. Podobnie jest w Na Wspólnej - tam gra Nicole - jak jej słucham, to mnie wszystkie zęby bolą. Fatalna.

 • Gość: xxx

  Oceniono 24 razy 24

  "Przypomnijmy, że jego poprzednia żona - Beata (Dorota Naruszewicz) - zaginęła i nigdy nie została odnaleziona." - znalazła się Beata. Niestety.

 • Gość: Realistka

  Oceniono 22 razy 20

  Bardziej prawdopodobna byłaby smierć, bo odmówiono jej cesarskiego cięcia.

 • zteofilowa

  Oceniono 20 razy 16

  No ale ta Beata w końcu się odnalazła. Tylko z innym pyskiem

 • Gość: misiek

  Oceniono 21 razy 15

  Kiedy zniknie Bozenka?

 • kocurxtr

  Oceniono 25 razy 13

  nic tak nie ożywia akcji jak trup

  rany, nie wiedziałem, że ten serial jeszcze emitują ...
  kto to ogląda ?
  a może puszczają to ludziom w śpiączce ?

 • zebrzec

  Oceniono 12 razy 12

  swiat wstrzymał oddech...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX